Jump to content
FAS Goran
bole-stilo.jtd

Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim

Recommended Posts

bice slika - OBECAVAM cim nesto uradim ili namestim.

cuti usla u kucu , soba u haosu srecom zavrsavao sam sve (farbao na terasi) ali sam ga sklapao u sobi i izvadim peglu za kosu remington + cvece (sto je i zelela ;)) i dok se ona zanimala sa tim , ja brze bolje pospremih i izbacih branik na terasu -- sve je proslo OK ........... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače Bole...da pohvalim stila i ovde. Odličan i sve na svom mestu. Puno opreme i sve sa ukusom. Odličan... 😊

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bole, koliko vidim fali ti jos samo panorama, tako da ono brusilicu u sake posle. :)

Osim ako neces ovako nesto?

312b567ce00cd23572898a467a4823c0.jpg:) :)

Srecno sa radovima, nisam ispratio na kraju, menjas li farove i krila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala Sale video si ga danas ........ bice to sve ok a ja i ti se vidimo u nedelju za ono. 

Stilisa pu pu daleko bilo panorama , pa ja isao po ovog pre 5 god. u italiju da ga nadjem u ovakvoj opremi i BEZ panorame i jedva ga nadjoh (ja to ne volim). 

ali je ovaj crveni brazilac spusten , uhhhhh e za to mu svaka cast ......... :)

samo branik menjam i nista vise -- a moj mi ostaje za kasnije .......... ;)

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 hours ago, bole-stilo.jtd said:

izvadim peglu za kosu remington + cvece (sto je i zelela ;)) i dok se ona zanimala sa tim , ja brze bolje pospremih i bacih branik sa terase -- sve je proslo OK ........... :D

Je li jos dole?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeeeeep ......... (hoces slike da ti posaljem) .......... :lol::lol::lol:

 

a ovaj sto je ovo lepio na ovog crvenog stila (ako je ovo istina tj. nije neki fotoshop) je jebeni degen .......... nemam drugu rec za to.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

a to si mislio - ok , nisam razumeo ali stvarno je debilizam ovo staviti na auto - sacuvaj me boze .......... ;)

 

ako vreme dozvoli idemo za vikend u selo i menjamo branik ........ a ako bude sumnjivo ili se nesto drugo ispreci cekamo sledeci vikend.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tesko - pokusacu , iskrslo mi nesto sa poslom :angry: pre pola sata -- u subotu , pa cu pokusati posle toga ako stignem. 

a ako ne onda sledeci vikend ....... a i meni se to radi sto pre - veruj mi na rec ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ga stilo - rover :lol::lol::lol: .......... idemo dalje ............. ;).

 

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

IMG_20160312_164303.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to, kralju! Gde ces dalje? :D Raspisi se malo? Jel sve sraf na sraf, jel treba neka prepravka? Potrebno vreme, alat? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ovako kralju , 2 - 2,5 sata vremena je trebalo meni i mom drugu (ali natananne , kafica - rad - kafica) - sve pase sraf na sraf sem druge plasticne sisice (ne znam kako da to objasnim) na samom vrhu branika stila 3 vrata (ona se odseca skalperom je se ne gadja sa rupom na karoseriji , prva se gadja) i sve upada na svoje mesto - rupa na rupu. e sad ovaj branik je bio polupan na 3 mesta pa je sredjivanje trajalo malo duze , prvo lepljenje kako i treba (ojacavanje) pa malo glaziranje - smirglanje (nista ekstra) pa farbanje njega pravljenim sprejom (1100din.) i plastika sa crnim bamberom na jeb-neoj terasi , pa sastavljanje u dnevnoj sobi (sreca da je zena progledala kroz prste zbog 8 marta i poklona) -- mene je sve izalo oko 35-40e. skidaju se oba tocka stavis na panjeve pa plastike bocne (zastita tocka) samo do branika se odsrafe a suh pleh centrani samo od napred  -- alata gedora sa nastavcima 10 , 13 i jos neka jbl-ga zaboravih sada i 2 srafcigera (ravan i krstasti) , gore toreks ili inbus ........... ima zezanja ali se isplati. nije gotovo jos , sa mog skidam jos ove kao plastike prskalica ili pravim nesto slicno i lepim jer imam halogenke , da ne bih busio branik ispod svetala .......... to je to care od prilike , ako se nesto setim jos necega napisacu  .......... :rolleyes:.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci ipak ide bez ikakvih prepravki, kao sto su neki u startu tvrdili i osporavali :D

Slikaj sutra ako se setis neku sliku onako bocno, da se vidi i sa strane i napred branik, da vidim kako se sve to uklopilo i kako mu je leglo.

 

Svaka cast za odradjen posao! ;)

Edited by majkicbane

Share this post


Link to post
Share on other sites

pusti ti druge - slusaj mene , evo ti i bocno .............. ;).

sve ima kod cika boleta .............. :lol:.

samo pameti slabo ............. :ph34r:.

 

 

 

 

IMG_20160312_163934.jpg

IMG_20160312_164037.jpg

 

odoh da rucam sada , evo zena me grdi -- dijabeticar si a samo si doruckovao -- u pravu je (jbg-a dok sam otisao , uradio sve i vratio se ode dan) ......... tu smo , sto treba pitajte slobodno :).

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bole,niko nije rekao nista sto nije istina.

Dakle,branici pasuju sraf na sraf,ali ne gadjaju se linija ispod fara sa farom kako treba.

Far na 5 vrata i karavanu je duzi i ide dalje na krilo nekih 2-3 sm.

Na slikama sa strane ti se lepo vidi razlika.

I jel se meni cini ali mi nije pogodjena nijansa i vidi se razlika branik-krilo?

:unworthy: za trud i to sto si se dohvatio da uradis samostalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovu nijansu ne moze da pogodi ni bog otac - veruj mi , od napred se vidi koliko je blizu na gornjim slikama , sa strane se ceo auto nesto preliva na slikama jer je bilo oblacno pa sunce pa oblacno - uzivo je sasvim OK za mene , ja nisam farbar zato sam i zadovoljan.

 

linija je zanemarljiva , jeste bezi 2 cm (to svi znamo) ali to uopste ne izgleda ruzno , e sad kome se svidja ok a kome se ne svidja nikom nista (ukusi su razliciti) , po meni sasvim drugi i mnogo lepsi auto od napred -- sve sam sam odradio a da sam kupovao samo branik bi bio 70-90e , farbanje 50-70e i ruke montaza 20-30e , ja sam prezadovoljan kako je ispalo i za koju cenu -- e sad.

 

pusti ti druge - slusaj mene , evo ti i bocno .............. ;).  (a za ovo sam se salio - cista sala i nista drugo) ..................

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto nisi jurio branik od 3 vrata u sivoj boji i samo BOC?

Cela egzibicija 50e

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma sasvim je OK , ja sam idealista ali ne moze sve u zivotu da bude i idealno. koliko para toliko i muzike , kaze nas narod. sto se mene tice sutra ili prekosutra cemo felne da montiramo , a u utorak - sredu radimo veliki servis ........ :)

 

nema branik za 50e u ovoj boji ni go (da nije polomljen ili izguljen) , a kamoli ceo kompletan sa svi resetkicama i lajsnama.

a nema ni nista lepse u zivotu kad nesto sam uradis sa svojih 10 prstiju , npr. kad od polomljenog krsa napravis OK branik i vratis ga u zivot ....... ;)

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bole ...super je ovo ispalo. Meni se svidja. Moraću da prodjem i da vidim to uživo.

Svaka čast na trudu i samo napred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...