Jump to content
FAS Goran
bole-stilo.jtd

Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim

Recommended Posts

da stignu od 30mm i da asfaltiraju ovo sto su raskopali i idu na auto napokon :D bas me zanima kad stignu opruge kako ce bit, ako se pokaze dobro narucujemo i za moj :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

MS PK videcemo za sat , u njemu je sada sat abarth (dosadio mi) , imam i njegov fabricki a ovaj mi stize pa stize , pa cemo videti kakav je i u kolima ....... ;)

Ja ti jednom rece da ja to menjam ko gace cak i brze ....... :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

majkicbane okvir je prohrom i necu ga skidati cak sta vise montira se na masku ovih dana isto od prohroma ovo (skinuto juce sa moje stare maske) i ovo nema ni jedan stilo u srbiji , bar ja nevide za 5 god, kod nikoga ....... slike su lose ali se vidi sta je u pitanju ............ ;)

IMG_20160410_210045.jpg

IMG_20160410_210047.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

i da zaboravih pa nije mi abatrh sat bas toliko dosadio ........... :P , a i koji ce ti -- nemas obavestenje za vodu u gorivu , nemas kruzice za nivo ulja , nemas obavestenje za crnute grejace itd , itd , itd  ............ :ph34r:

 

 

da stignu od 30mm i da asfaltiraju ovo sto su raskopali i idu na auto napokon :D bas me zanima kad stignu opruge kako ce bit, ako se pokaze dobro narucujemo i za moj :D

 

Deki i ja jedva cekam da mi stignu opruge , videcemo tek kad ih namestimo -- ja volim da sve vidim prvo na licu mesta .......... ja i ti se vidimo dole (poslusao sam tvoj savet za termin) .......... :) --- JEDVA CEKAM .............

 

 

Markobgd

Mići ni običan sat ne može da dosadi.....vidi ga jednom u par nedelja kad ukrade ključeve ženi...:lol:

 

:lol::lol::lol::lol::lol: - sta drugo da kazem  , micko bez ljutnje MOLIM ............. :D

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da si mi ti rekao pa da se ljutim, ovako, kako na njega kukavca sto morao da kupi onu buvu da bi video Deltu uopste :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

:lol::lol::lol: ........... dobar odgovor , ma mi smo svi nasi -- mora malo i da se zezamo , ko se ljuti neka nas obilazi ili zaobilazi ............. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eee bolee ne da ce da cucne stilo s oprugama i samo 17 ili cak 18" :D

Nistaaa manje.

Ja se zaljubio u moj auto. Skroz drugi auto sad ;)

Cekamo opruge pa da vidimo na sta ce to da lici :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima da cucne i Stilo ali ne kao tvoja Alfa - bar mislim , jer ove opruge spustaju samo 30mm -- a ja UVEK vozim 17 a ponekad i 18 felne , nista manje me ne interesuje - ;).

Videcemo kad stignu opruge i kad se montiraju nasta ce da lici Stilo ........... :sofa:

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima bre legne stilo ko alfa. Tako nesto je i alfa spustena. A mozda i gresim :D

Bitno da cekamo opruge pa do skupa ce da se namontiraju i tad cemo i uzivo da vidimo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

videcemo i ja se nadam da ce sve leci kako i treba ......... samo da stignu ......... :rolleyes:

 

kako ti ne znas koliko je alfa legla sa ovim oprugama ????? - sto nisi premerio da znam i ja ........... :lol:

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa to je Buca trebao da uradi , zato ga i pitam :huh: -- ja cu to premeriti kad dodje vreme za to kod mene i metar imam u kolima uvek ............. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A pa cu izmerim :D

Odem kod drugara premerim njegovu alfu. Pa premerim moju :D

Negooo eto nikako da se uklopimo nas dvojica :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buco ajde uradi to (molim te) - to je tvoj drug sto ste menjali opruge i amorte jel tako , bas me interesuje koliko je tvoja alfa otisla na dole -- po tvojim slikama moze da bude i do 50mm ......... :)

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde , ma kakav strah - a toliki covek  .......... :P

zbog cega , zbog 50mm (mozda) , izmeri to pa nam javi ovde kolika je razlika .......... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osetio sam je , mami......cu joj njenu :). Stavljen nova od prohroma 2mm malopre (za cudo map je bio cist kao suza) , pisao sam vec gore o tome.

Hvala PUNOOOO Dragcetu (Zrenjanin) sto mi je napravio i poslao istu ......... ;).

Evo slika stare ........ :wacko:.

IMG_20160416_133240.jpg

IMG_20160416_133254.jpg

IMG_20160416_133302.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja samo da obavestim da na one silne pločice što sam napravio nema nikakve garancije i ne primam reklamacije!:D

 

Bole, super je što si rešio pločicu da ne moram ja da pravim:lol: šala naravno, napravio bih ti svakako ali je bolja ova koju je kolega Dragomir uradio.

 

Ovim putem upućujem sve buduće zainteresovane članove za pločice da se jave koleZi Dragomiru...on pravi bolje, lepše i starije! Ja sad idem na godišnji:lol: 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marko tebi hvala kao da si mi napravio , Dragche se sam ponudio i MNOOOOGO MU HVALA (plocica je ekstra) a to da li ce da pravi jos nekome on ce resiti , da ne uvaljujemo coveku obavezu ........ ;) , znam sta si ti mislio ali brate moj ovde ima i mnogo BUKVALISTA tako da je to  - to ............ :).

Share this post


Link to post
Share on other sites
50 minutes ago, Markobgd said:

Ja samo da obavestim da na one silne pločice što sam napravio nema nikakve garancije i ne primam reklamacije!:D

Kako ce suse da popi*de :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...