Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Neko visoko mesto? :D

Jeste, moler! Zadužio najveće merdevine i sad nema niko višlji u firmi!

Šalu na stranu, čestitke!

Lepo je kad se neko uspe izboriti za nešto bolje u današnje vreme!

Edited by Markobgd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, hvala...

Hahahah... Bas tako... :)

Srecom nema visokih zgrada sa staklenim povrsinama kod mene u blizoj okolini :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj sa srecom, slomi nogu sutra ;)

Pa sad kad zagazdis seti nas se, s vremena na vreme ;)

Edited by Buca_Tipo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka je sa srećom, samo da od tog viška para ne poželiš skuplji auto, sad kad si Puntišu doveo do savršenstva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala. :)

Videcemo za skuplji, al i ako bude viska kesha, ici ce na druge stvari :)

Edited by Lj_ubica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to, tanan coveku krene u zivotu i on ga u.ere :D

Sto bi reko moj prijatelj iz Prislonice, "sreca te gleda al djavo ti neda" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

3b02681ccd60666d552171744936d888.jpg

Danas zamenjeno ulje i filteri ulja i vazduha... oko 3500 din sve, bez rada. Sebi ne placam nista :D

Stanje na satu 187.400 km.

Zadnji put menjao na 176.000 km, 7.6.2014.

I takooo... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I koja je cena LM, ja ovde kod mene tesko da mogu to da nadjem a da se ne porucuje.Tako da prelazim na Syntium

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar je LM, sipao sam pre obican isto 10w-40 (ovaj je kao sa aditivom, smanjuje habanje motora, potrosnju ulja i goriva itd itd)... Videcemo potrosnju ulja. Do sad je bilo od 0,7-0,8 lit na 10.000... Al cim predjem preko 10.000 km, mnogo brze ga trosi... Video sam da ovaj jedan kolega hvali, pa reko da porucim i ja. Inace obican LM kosta oko 650 din/lit, a ovaj je oko 850... Po ceni bi trebalo da valja ;)

U Lucanima nema, meni drug iz Ca, radi u Kv, i kod njega u radnji sve porucujem. Samo se na vreme javim. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam nešto skeptičan prema svim uljima koja nisu Selenia. Vidim da u poslednje vreme dosta kude Seleniu, ali kod mene od početka u autu je 20K i ja sam prezadovoljan. Sve više ljudi prelazi na druga, jeftinija ulja, jbm li ga, kao sam nešto u nedoumici da sipam Shell, imamo ga u servisu na točenje i ispada mi nešto jeftinije od Selenije :rolleyes: Ne znam ni sam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to, "istrosi" se ulje ako mogu tako da se izrazim.

Kad sam kupio punta, prva zamena ulja... Do 8000km skinuo 2mm ispod max. Od 8000 do 10.000 svukao skroz na min, a tu ima jedno 1cm i jace...

Sto se Selenije tice, sipao sam je 2-3 puta i bilo je ok, i hteo sam da opet vratim na nju, al me ubedi drug da probam ovo LM sa aditivom bla bla... Pa aj da probamo... :)

Edited by Lj_ubica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Duze vremena resavam da kupim neki pismen digitalni... Uz pomoc kolege @SikterBre sam izabrao jedan solidan... Canon PowerShot SX160 IS. Nadam se da ce biti vise lepih slika ubuduce... ;):)

 

Evo par na brzinu odmah po kupovini digitalca... :D

 

IMG_1083.jpg   IMG_1085.jpg   IMG_1086.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

:clap:  pa da sledece godine kupis duplo bolji :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je Sikter... :)

Axic, daj Boze... Al prvo da ovladam malo materijom... :D Oduvek sam voleo lepu fotku, kako da vidim a i da napravim... Ako to uspem, i zainteresujem se vise, prelazim na dslr... ;) Al polako ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo malopre pokazujem kolegi kako je tvoj izgledao pre stavljanja pragova i kacketa i on se odusevio da ce i on da ih ugradjuje.Inace njemu je sporting a nema pragove.Dok malo ovladas aparatom bice tu extra slika :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...