Jump to content
FAS Goran
dejanhn

Fiat Punto 1.2 16v Sporting

Recommended Posts

Mogao bi stvarno da otvoris jednu temu u Putopisima ako imas vremena pa da kroz slike i tekst dočaraš sta si video i sta je za preporuku da se poseti. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista se novo ne radi, da kucnem i dalje radi ko sat, za vikend jedna tura od 700km, potrosnja 5.8 cep-cep

20170430_124858_mix01.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napokon iskopah originalnu rucicu :thumbsup: odradjen 10ti mali servis, ovaj put sam se odlucio za Castrol Magnatec pa cemo vidjet rezultate tj da li ce se trositi nakon 5-6000km kao selenia

FB_IMG_1496849766398.jpg

Edited by dejanhn

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, dejanhn said:

@Branislav ostavio sam ga starom, samo sam maknuo vufer, 16ke i distance jer to nije za njega :lol: ja predjoh u traktoriste :nuke:

U traktoriste? E stvarno nema smisla vise, taj dizel lobi vuce sve vise dobrih ljudi :(

Edited by Branislav

Share this post


Link to post
Share on other sites

a jbga, ovdje u cg ne mozes mnogo da biras, pratim oglase na net skoro svaki dan, prije 2 mjeseca vidjeh prvog brava kod nas sa t-jet motorom od 150ks i sav srecan ga podjem pogledat a onoooo tuga, presao ,,90 000,, unutra kao da je drzao prasad, svjetli check engine, air bag, fale poklopci prskalica, vezni lim diran i na sve to brat veli maaa bio je na parking dugo, stisni ga malo ce se to pogasit, top je auto svega mi :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@gorank82 traktorce :D taj bravo mi se nije svidio i eto imah srece nadam se pa naletih na ovo, od poznanika je, 1.9 jtdm kraj 2006, registrovana 2007 i sa solidnom opremom. Za sad jedino kupih microlink, narucih sociva i ksenone jer sam kao corav bez njih, i sledeci mjesec cu da gasim egr i da se skida usisna grana da se cisti i da se vade leptirici :D

20170827_190513.jpg

IMG-67b18690c20396ff8f2b7b9ff15ec176-V.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto lock na temu.

 

dodaj u garage i alfu pa polako. ja sam tako stavio punta i oba prestavljam u istoj temi. 

 

za alfu sretno i da te duuuugo sluzi kako ti hoces .......... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dejanhn sad kad osetiš čari turbine i torque uvek će ti biti osmeh na licu. :D

Čestitam, lepa Alfa i nek te služi dugo.:thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bole-stilo.jtd nemam vise slika :D

Od opreme nista posebno, tempomat, dig klima, esp, i sjedista nisu kozna al ni obicna, ne znam kako zovete taj materijal :lol: sto se tice  ulaganja za sada ima da promjerim ili crijevo od iberlaufa ili selnu, negdje bali na tom mjestu i posuda od vode mi se ne svidja tj ima na 1 mjestu kao male pukotine pa cu to zavrsim, zamijenicu sve tecnosti i sledeci mjesec idem da se skida usisna grana i da se ocisti, izvade leptirici i zablokira egr. Sociva i ksenone cekam da stignu pa cu da se upustim u taj posao, i na listi zelja do nove godine su opruge i straight pipe :lol:

@Axic osmijeh je sad cesto prisutan, pogotovo kad se pretice haha

I cek kad sam vec i ja presao u traktoriste  da vidim dal odredjenima stizu notifikacije 

#protokomjer itd :whistle::rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mijenjah danas suncobrane, narucio sam od prve 147ce i dodjose sa svjetlima, na njima 1 mali dzek sa 2 zice i to je to, oko rupe od suncobrana nisam nasao nista al skinuh plafonjeru i nadjoh 2 ovakva dzeka koji su siri od ovih i sa 3 zice, dal je to razlika izmedju prve verizje i restyle-a ili je nesto drugo ? 

20171117_154202.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

pomogao bih ti ali ne znam ............ jbg. :P , jos jednom lepa alfa , a da smo blize dogovorili bi smo se i za sporting felne ............ ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bole-stilo.jtd procackacu to kad uvatim vremena :D falaa, za sad sam bas zadovoljan, place za oprugama i 17kama al dok se putevi ne srede to ne dolazi u obzir ( a navodno da bi se posle sledece sezone trebalo asfaltirati sve od igala ka meni) za sporting felne, eno ih spajz, stari rascjepao zadnju na ivicnjak pa vratih 16ke :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta je rascepao staru ili sportingovu .......... evo ti moje celicare 14 sa dobrim zimskim gumama i fiat ratkapnama + neki kes , sjebace on i te sportingove ......... :lol:

zar one nisu 15-ske onda bile kad smo ih uzimali ovde ............... :huh:

 

 

966358-800x600.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rascjepao je na sporting felnu conti premium contact 5 staru 2 god :angry: a ono kod tebe sto sam uzeo i sto je sad na autu su 16ke 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...