Jump to content
FAS Goran
Axic

Punto 1.2 16v HLX (nemac)

Recommended Posts

Hahahaha jel si to bio u Maxiju iznad? :D

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

tu sam jos uvek,bio mi auto pored tebe,ali sad sam na parkingu iza :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas stavljen zimski set. Gume su Michelin Alpin A3 DOT  im je malo stariji, dve su '08, dve '10 ali su ravnomerno potrosene sa 5-6 mm sare i izgurace ovu zimu, mozda i sledecu.

 

Posto nisam mogao da gledam felne bez ratkapni, kupio sam nove za 1.500 dinara preko neke firme iz NS-a. Inace su ratkapne predvidjene za Fiat Doblo ali sam video negde jednog Puntica sa ovim ratkapnama i svidja mi se kako mu stoje. Izdvaja ga u moru onih fabrickih sa Punta Classica.

 

07112015900.jpg 07112015901.jpg 07112015902.jpg

 

I da se zahvalim kolegi ivanu.ik jer sam uz njegovu pomoc pre neki dan zamenio volan i Air bag. Stari Air bag sam skinuo zajedno sa starim volanom i necu ga prodavati nego cu ga ostaviti za ne daj Boze, nek stoji. :)

07112015905.jpg

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne stavlja mi se aftermarket CD plejer a imam i blendu i plejer, stoje i hvataju prasinu. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahha pa da ih skine neko na parkingu. :D Ovako se nadam da su sigurnije jer kroz svaku prolazi šraf i drži ih. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da spadne nece a ako nestane, onda nestanu i gume i felne sve komplet. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tek na prolece, mrzelo me je danas da ih smirglam, farbam, sacekam da se osuse ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da napisem nesto u temi posle duzeg vremena. :)
Pre 10-ak dana je proslo 3 godine otkad je auto kupljen, sluzi dobro jos uvek da ga ne ureknem. :)

Registracija izasla 16.000 dinara, za folije nisu ni pitali, trap je u redu, svetlosna grupacija takodje, kocnice isto. Od velikog servisa prosle godine (142.000 km) do sada presao 7.000 km, sad vec neki km vise pa cemo uskoro da odradimo mali servis. Ovog puta necu sipati Seleniu 20k vec cu po prvi put preci na Synturo Gold 5W-40 po preporuci kolega @Milutin-NS i @Dezurni.

 

Za ovih godinu dana od ulaganja sam imao samo regler alternatora i 2 pozicione canbus sijalice. Poceo je da pokazuje punjenje sve slabije i slabije, cak je palo do 13.2 V, preko check engine lampice uredno prijavio da je problem sa alternatorom, zamenili regler (Magneti Mareli) i sad je sve ok. Neki prethodni "majstor" je napravio neku budzevinu u alternatoru i nije bio odgovarajuci regler ali smo zamenom odgovarajuceg reglera sve sredili i vratili u normalu.

Cena reglera 3.460 dinara i 2 sijalice pozicionog svetla 150 dinara, suma sumarum 3.610 dinara su cene troskova za ovih godinu dana.

 

07052016950.JPG

 

Isprobane su Dynamic 14" felne sa dizelasa, cisto da vidim kako bi stajale. Naravno, sledi i zamena sjajne folije na B stubovima i onom delu kod zadnjeg stakla jer je pocela da se uvija, ovog puta cu staviti mat foliju.

 

02052016943.JPG04052016945.JPG

 

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

:lol::lol::lol:

 

Za koji dan ce i dizelu biti prva godina kako je kod nas pa cemo i za njega da napisemo koju. :D  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...