Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pu pi*ku materinu, kakvih sve idiota ima. To su tacno oni sto cekaju na parkingu vide kad izadjes i kad se malo odmaknes napadaju. Staklo se zameni, nego bezveze kako se izgrebala unutrasnjost, to je tacno kako ga je folija drzala u komadu, a oni su verovatno gurali unutra staklo pa se izgrebalo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedan deo gurali na unutra i to je izgrebalo plastiku , a drugu polovinu na napolje vukli pa su i farbu malo ogrebali. Folija je da kazemo dosta sacuvala unutrasnjost auta od jos veceg upada i kradje. Sale , zar nemas na kasku 1 ili 2 stete bez buduceg povecanja polise?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbm li ga u nekom sam renoviranju stana, ne znam de mi dupe, a gde glava... Kad sve sredim, onda ću da pronađem ugovor, da vidim šta piše, mada sad je kasno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klasican meta sistem fiatov,koji cas radi cas ne radi,a malo ljudi i zna da ga usteluje,samo ga ugrade i to je to..... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne može to čas radi čas ne radi. Nije dobro ugrađen ili je u kvaru, vrlo jednostavno. To je sasvim dobar (fabrički) alarm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klasican meta sistem fiatov,koji cas radi cas ne radi,a malo ljudi i zna da ga usteluje,samo ga ugrade i to je to..... :(

 

I ja sam imao problem sa Metom, baš čas radi čas ne. Zamenili mi centralu i sada je ok već 6 meseci

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

upravu si

DDOR osiguranje Vam daje popuste za uzastopne godine, bez ostvarivanja naknade štete uz neprekidno trajanje kasko osiguranja:

1godina 15%

2god 30%

3god 40%

4god 45%

5god i vise 50%

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Sale 

Bas mi je krivo sto ti se to desilo...pa jos u mom kraju :no

Posle ovog tvog iskustva sam testirala i nas alarmi i dosla do neprijatnog saznanja (isto je Meta u pitanju).Naime,otvorila sam sva 4 prozora,zakljucala auto i testirala "volumetrijske" senzore.Kada gurnem ruku kroz prednja vrata,bilo vozaceva bilo suvozaceva-reaguje.Kada isto to uradim pozadi-nista.Nemoguce da je ovaj alarm predvidjen da reaguje samo na zbivanja u prednjem delu vozila.Sutra zovem servis i da vidim sta ce da mi kazu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ako neko pokusava da ukrade stvari sa zadnje klupe-razbice zadnje staklo ...Opet,treba da reaguje koji god "ulaz" koristili lopovi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez obzira imao auto alarm ili ne, ne treba ostavljati ništa vredno i izazovno na vidnom mestu. Postojanje alarma sigurno neće sprečiti lopova u nameri, a i ne treba mu nešto puno vremena da uradi to što je naumio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sale, pročitao sam temu detaljno. Svaka čast na održavanju svih auta, a kako vidim ni 500L neće biti zapostavljen.  :unworthy:

Od ovakvih ljudi treba kupiti polovan auto i ne žaliti novac  :clap:  :respect:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa šta da mu radim... sve to ide u rok službe, važno da je glava na ramenima, a ostalo će se sredi.

Hvala Ljubice! ;) Staraću se da tako i nastavim sa negovanjem ljubimaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

... i onda kada me svi pitaju: "Kako si se snasao u Subotici? Sigurno ti je dobro, jer su tamo mnogo fini ljudi...". Ne daj se Sale!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...