Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Posle ovog tvog iskustva sam testirala i nas alarmi i dosla do neprijatnog saznanja (isto je Meta u pitanju).Naime,otvorila sam sva 4 prozora,zakljucala auto i testirala "volumetrijske" senzore.Kada gurnem ruku kroz prednja vrata,bilo vozaceva bilo suvozaceva-reaguje.Kada isto to uradim pozadi-nista.Nemoguce da je ovaj alarm predvidjen da reaguje samo na zbivanja u prednjem delu vozila.Sutra zovem servis i da vidim sta ce da mi kazu.

Rekao bih da osetljivost tih senzora nije dobro podešena, tj. može da se podešava - pogledaj uputstvo alarma ako ga imaš, opisana je procedura. Minut dodatnog posla za majstore. Verovatno su prilikom ugradnje propustili to da provere i podese kako treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puno zdravlja, ljubavi i sreće želim Peri i naravno seki Ani! Čestitke majstore! ŽIVELI!

Edited by erdelja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvla svma dobri ljudi!!! Ovaj Dzordz prava abronosa hahahahha. Moro je ovde da objavi hahaha. :thumbsup:

 

Pocepaše me žene načitso... :help:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvla svma dobri ljudi!!! Ovaj Dzordz prava abronosa hahahahha. Moro je ovde da objavi hahaha. :thumbsup:

 

Pocepaše me žene načitso... :help:

 

Samo cekaj kad ga budes zenio, ima da napisem ovde gde slavite pa da svi dodju, i prevoz cu im organizujem ako su iz Nis!!!! 

:smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam skoro bio na forumu, ali to ne znači da se nije ništa radilo.

Punto je dobio novi letnji set. Posle duže potrage za valjanim 15" sa sportinga, iznenada su se pojavile sa nove lancie y, po vrlo korektnoj ceni, ali bez 3 cepa. Verovatno ću samo na centralnu rupu crveni fiat stiker. Boja gun metal savršeno čučnula na bež boju. Odmah sam nabavio i nove Dunlop sport BlueResponse.
 
cxcv5744.jpg
 
cxcv5745.jpg
 
Izbalansirane, spakovane i sad čekamo proleće, mada kao da je već i stiglo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

cxcv5746.jpg  cxcv5747.jpg
 
Postavljene nove felnice sa gumama. Na moje iznenđjenje pašu šrafovi sa čeličnih felni. Nego mi se sad nešto ne sviđa kako mu stoje bez piklopaca. Ne znam gde ću naći ovakve šampanj poklopce od lancie za ove felne. U potrazi sam pa ako neko naleti neka viče.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravi mu mali poklopac u sredini sa stikerom ;) lepa felnica, a kad stavis stiker i sam ces da zaboravis da ide tu veliki poklopac ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...