Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Malo eksterijera:

DSC05842.jpg


DSC05843.jpg


DSC05846.jpg


DSC05847.jpg


DSC05848.jpg


To je nesto od skorijih slika....malo da opisu stanje auta... :w00t:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@rkoma 1986

Hvala  :thumbsup:


@MS PK

Hoces ih, ja jurim 17"....mislim da je situacija takva da ti poklonim,nego na zalost nije.....moze za nadoknadu....hahahah


:welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ove me odusevljavaju,uklapa se dizajn uz bravo. Ne volim ostre felne na zaobljenom bravu....

12358472efea1928e33f93d1a4ca547b2d104b21


Kao na primer one sa stila.One mi idu super uz puntica,uz bravo nikako....ja to onako.....pade mi na pamet,

a o ukusima ne vredi raspravljati,zar ne. :no

 

Samo bi ja ove u crnu farbao ili tamno sivu....

Edited by bravo_rej

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MS PK

Vec imam jedan.... :D ....fabricki AL-u......


Pa, jbm li ga :)

I ja to cesto koristim....kratko al objasni po nekad bas kako treba!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@rkoma 1986

Imam drugi auto,ovaj se vise ne vozi cesto....pa moze da bude i malo ekstreman....

Mada i sad je dobro zakucan sa kracim oprugama i ovim felnama....spašava me samo to sto je auto za razonodu i malo kratkih relacija po gradu....

Edited by bravo_rej

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciko,ciko,a jel imate vi sigurnosne srafove na tim felnama :D

 

One felne su sto ti se svidjaju sam i ja merkao za mog brava kad sam ga sredjivao model je Elessio Arizona R17

 

Ali kad sam video neke R16 petokrake fazon Nismo LMGT4 a jeftinije od ovih.za njih sam krenuo da skupljam ali prodale se u medju vremenu,a nisam hteo da stavljam bilo sta i tako je na kraju i otisao na zimskom setu sa ratkapnama :D

 

Na bravu stoje petokrake felne sa falcom i da su malo zaobljene,najbolje po meni,nekako prate liniju auta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super mu stoje felne...ma ceo auto je fantastican.:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan Bg

Naravno,nista bez sigurnosnih....hvala na info....nisam imao pojma....mislim da neki lik prodaje,ima ih u oglasima,nove,mislim da su samo felne 350 minimum. Inace su 17"......ali sad ne mogu,treba tu ubaciti jos gume,pa mozda idu i srafovi drugi....pa dok ne prodam moje 16"nista! Na zalost!!!!!

@Semi

Hvala,mada mislim da se bolje cuje! Ne znam dal mi je bio ukljucen "forsaž"??? Hahahahah

@genca

Hvala....dobar je matori,dobar!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ga cuo, bio sam u svom auto, cekao na semaforu na kraju Mirijevskog bulevara kad on ti prodje, lagano :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Semi
Moram priznati,zeznem se po nekad. I prodjem lagano.... :laughing: ......mislim na oko 2.000 rpm......

@Ivan Bg
E ja sam mislio na ove felne a covek kaze da su ATP(nisam cuo pre)
Screenshot_2014_11_01_16_23_26.jpg

Edited by bravo_rej

Share this post


Link to post
Share on other sites

ATP su italijanske felne, ovo su original felne, ne znam kako su zavrsile kod ovog prodavca ali znam njihovo poreklo. Ako te bilo sta zanima vezano za njih mozes da se javis na PM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dellas

Ove me odusevljavaju,uklapa se dizajn uz bravo. Ne volim ostre felne na zaobljenom bravu....12358472efea1928e33f93d1a4ca547b2d104b21Kao na primer one sa stila.One mi idu super uz puntica,uz bravo nikako....ja to onako.....pade mi na pamet,a o ukusima ne vredi raspravljati,zar ne. :no Samo bi ja ove u crnu farbao ili tamno sivu....

Jesu li to te ATP ????
Meni tako izgleda!!!!
Hvala druze,al moram da se snadjem za moje 16",inace,odma' bi ove pazario ako su te.....
Sad vidim da ti je u garazi 330d???? :clap:  :clap:  :clap: 

Negde si ga predstavio??? Daj neki link.....

Edited by bravo_rej

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MS PK
Kad bi ti znao koliko sam se trudio da ukapiram sta si mi hteo reci ovim postom......hahahaha.... :question: 
Ali ipak ukapirao....strasno. :clap: 
Hvala!!!! :thumbsup:

Edited by bravo_rej

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dellas

Ove me odusevljavaju,uklapa se dizajn uz bravo. Ne volim ostre felne na zaobljenom bravu....12358472efea1928e33f93d1a4ca547b2d104b21Kao na primer one sa stila.One mi idu super uz puntica,uz bravo nikako....ja to onako.....pade mi na pamet,a o ukusima ne vredi raspravljati,zar ne. :no Samo bi ja ove u crnu farbao ili tamno sivu....

Jesu li to te ATP ????

Meni tako izgleda!!!!

Hvala druze,al moram da se snadjem za moje 16",inace,odma' bi ove pazario ako su te.....

Sad vidim da ti je u garazi 330d???? :clap:  :clap:  :clap:

Negde si ga predstavio??? Daj neki link.....

 

Ne znam da li su konkretno te na slici ATP ili od nekog drugog proizvodjaca, ali one na oglasu jesu. Najbolje je kad su original, a ne kineske, to je onda vecna stvar, mi smo imali u firmi dosta atp setova felni, neke smo prodali, a neki su nestali, uglavnom su svi zadovoljni :)

Edited by dellas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...