Jump to content
FAS Goran
neshaoct

15. Zvanično FLCS Okupljanje & roštilj

Recommended Posts

Miske :) moras doci :D dosta smo pricali pa je vrijeme da se popije po jedno pivo :D

Uglavnom dolazim i ja sa dvojicom kolega koji takodje vole fiate :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je samo kad vajni ljubitelji Fiata iz Sarajeva opet ne dolaze VW-om :) ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali zadnji put su zatamnili znak da se ne vidi iz daljine šta je :)

Inače, Edo jel se sećaš da smo se upoznali?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sram te bilo, ja se tebe sećam :laughing:

Upoznali smo se ispred Continentala, stajali smo devojka i ja sa Nešom kad ste stigli ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih se ni ja secao posle flase rakije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguće, još mi i reče Neša da im je dao gps i nikako da se snađu, sad ima logike :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, samo si izašao iz Pola kod Continentala, fino se predstavio devojci i meni i posle smo vozili iza vas do Košutnjaka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nažalost ovaj put ne zbog kolokvijuma, ali u septembru okupljanje ne propuštam :)

Taman ćemo tad i da organizujemo nešto za onu navigaciju da mi poneseš

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se tako nadao da dođem, ali danas je na Puntu vrisnuo servo, tako da pare koje sam odvojio za ovaj hepening moraju da odu u tu svrhu nažalost :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videću još koliko će da me košta popravka, ako ga sredim i ostane para i ako iskombinujem da sa nekim podelim trošak, onda dolazim, mada to je puno kockica koje trebaju da se sklope do vikenda..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi sa milanom (razor) on bi trebalo da dolazi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dolazim jarane :) Samo da vidim sa kim cu :) jer mi auto nije ceo u ovom trenutku :D

Edited by miske17

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa sklopi ga :p zezam se :D

Uglavnom ja sam u BG vec u subotu pa se mozes javiti :) imacemo net u ovom hostelu gdje cemo nociti pa se mozemo dogovoriti ako budes slobodan u subotu da sjednemo negdje na pivo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha

Ako ne radim subotu, dog cemo se za pivo negde, pa cemo na skupu opet. Nije problem. :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi sa milanom (razor) on bi trebalo da dolazi?

Svraćao sam kod njega, on će sa ženom i sinom i još nekim drugarom, tako da će biti pun, a pomenuo mi je da ide još jedan drugar, mada čisto sumnjam da ću ja da se pojavim tamo zbog finansija..

Edited by SikterBre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi ako neko sa juga dolazi pa neka te pokupi, ili dođi do bus stanice pa ću te pokupiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari moze pomoc iz Makedonije pa da bude skup balkanskog karaktera. :guitar: .Kod koga da se javim za placanje kad se stigne kod intera,ali steta je sto ne mogu popiti alkohol nece lybra sama da vozi do Skoplje.

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...