Jump to content
FAS Goran
EDO_SA

Fiat Punto 1.9 JTD Emotion - My new car :)

Recommended Posts

Milutine, ima li gdje povoljno novitec obrvica za punta ?

punto_headlight_brows_3e.jpg

imam drugara koji radi obrvice za dosta modela, pa i za mk2, ako imas nacin da ih preuzmes iz Srbije, poslacu ti broj pa se dogovori, nisam siguran da li ima bas ovakvu, ali pitacu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel radiš sve sa carinom sam ili preko neke firme? Ja sam dugo razmišljao da lično uvezem auto i na kraju odustao zbog carine i gluposti, delovalo mi je mnogo komplikovano da sam uvozim kola i posle prevodim sve..

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pametnije je :) Ja sam računao sam šta sve treba da uradim i stvarno je cimanje, posebno što oni imaju razrađene šeme za sve i mnogo jeftinije prođu, da sam radiš izašlo bi te duplo skuplje i duže :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma buraz, agencije imaju svoje ljude na carini i prije ga zavrse nego kad bi ti sam to radio....nema tih para za koje bih trosio svoje zivce majke mi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

One vel'ke okrugle kao u reli autima ili neki mali diskretan?

Sent from my veš mašina using Tapatalk :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni je jedino mesto gde ti satići mogu da upadnu između vozačevog i suvozačevog dela table i tu zaista lepo izgledaju kao npr na 156/159, e sad je problem kod tebe sa prostorom. Ako nisi pušač, možda bi fino legla 2 satića umesto piksle i još bi stvarno diskretno izgledali, a i taman sputavaš pušače da zapale jer nema piksle u kolima :laughing: Uostalom tvoj auto i ti sam znaš najbolje kako želiš da izgleda, mi smo tu samo da izrazimo mišljenje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadji konzolu od sportinga i umesto cd sarzera idu opusteno 3 cukice ili tu namestis neki plejer a na mesto fabrickog plejera zveknes cukice :thumbsup:

Untitled.jpg

a uvek moze i na A stub :)

Edited by MilanLaki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadji konzolu od sportinga i umesto cd sarzera idu opusteno 3 cukice ili tu namestis neki plejer a na mesto fabrickog plejera zveknes cukice :thumbsup:

Untitled.jpg

a uvek moze i na A stub :)

Meni ova varijanta moćno izgleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A stub je onaj koji ide između šoferke i vrata :) Mislim da je čak neko prodavao komplet satiće sa A stubom na forumu pa pogledaj, nigde na guglu ne mogu da nađem sliku.

Inače, jel sam planiraš da povežeš? Ja planiram da ubacim 2din tablet u kla i ostaće dosta neiskorišćenog prostora pa mi je palo na pamet da dodam par satića,čisto da ne ostane prazan prostor :laughing:

Jedva pronađoh :laughing:

cxc620.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nista ne sugerisem, samo sam ti postavio sliku posto si pitao o cemu se radi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D ne protivim se tvom misljenju :p hehehehe :D

Ma vidjecu kako me pukne u glavi tako cu i odraditi auto :D hahahah :D

Da ne zaboravim :D zavrsene su danas zakonske stvari oko uvoza, sad samo jos cekam papir od carine pa da registrujem auto na BH tablice. Takodje, u ovih 2-3-4 dana se ide na zatamnjivanje stakala (umjereno) sa LLUMAR folijama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ala si se ti zaleteo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i proslo auto sam za 3-4 mjeseca doveo u extra stanje :D sto se tice i vanjskog i unutrasnjeg izgleda :D nema tu stajanja kad nesto zacrtas :) jer ako jednom stanes...radices ga godinama a ovako ga zavrsis za cas i uzivas poslije toga u svom djelu :D

Ma uostalom vidjeces do skupa u Maju mjesecu kakav ce da bude :D neces ga poznati :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...