Jump to content
FAS Goran
EDO_SA

Fiat Punto 1.9 JTD Emotion - My new car :)

Recommended Posts

Eh, mislim da je vrijeme da predstavim polako svoje novo vozilo koje sam dovukao iz Minhena sa svojim prijateljima Edom (edinko) i Riadom (c0d14c).

Rijec je o Fiat Puntu 1.9 JTD, Emotion, crna boja sa jako ocuvanim motorom kojem malo fali da digne beton pod sobom :) Oprema mu je solidna, klima, airbagovi u komandnoj tabli i stokovima od vrata, maglenjaci u farovima, cd player fabricki sa 4 zvucnika plus 2 visokotonca u vratima (plastika kod retrovizora) i na kraju elektricni retrovizori. Posjeduje ALU felge originalne sa ljetnim gumama na sebi plus celicne felge sa zimskim gumama. Takodje da ne zaboravim da su sjedista plišana :) jako jako udobna :)

Sto se tice buducih radova, od proljeca krece transformacija iz obicnog punta u punta sportinga (izuzev sjedista koja necu uzimati iz sportinga vec iz Alfe Romeo 147).

Prve slike koje su ispod su malo mutne i nisu toliko vidljive ali za koji dan ce biti nove slike ubacene pod ovom temom :)

cxc360.jpg

cxc361.jpg cxc362.jpg

Sto se tice uljepsavanja punta, danas je pronadjeno sljedece tj ono sto ce se mjenjati u njemu do narednog skupa u Beogradu :)

Sporting konzola, zadnji spojler (na gepeku) abarthov, pragovi od sportinga :) , novi farovi:

cxc363.jpg cxc364.jpg

cxc365.jpg cxc366.jpg cxc367.jpg

I za kraj, mjenjacemo i zadnja svjetla, tj ostajemo pri tvornickom izgledu ali se stavljaju svjetla od punta mk2b tj facelifta :) sa bijelim zmigavcima, za kraj ici ce i sporting volan kozni :) :

cxc368.jpg cxc369.jpg

Sve prijedloge, pohvale i kritike slobodno pisite :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo to sto si vec planirao i iskopaj negde sedista od alfe 147 i tacka - NISTA VISE!!!

Lepotan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je i plan :D unutrasnjost samo alfina sjedista jos da se ubace :) a takodje i blago zatamniti stakla :)

oooooo macko...jos samo da nabavis znas vec sta i ... :p:P:p

I ja sam mu isto to rekao :D

DOVLA SAYS :p hahahahha :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno... i jos je crne boje. :p Ima da mu cucnu farovi ekstra,jedva cekam da vidim. Da znam iz prve ruke valjaju li cemu ti aftermarket farovi i kako bacaju svetlost. :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srecno druze, odlican izbor, jos sto je iz svabije... :clap: Pored svega navedenog sto planiras da uradis, dodao bih ti i jedan kvalitetan remap, neki kulturica -20-ak konjica, cisto da se izdvajas iz mase ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, a da ne ispadne da pametujem... :D

Ovaj volan sa slike je od sportinga i istog je materijala kao i ovaj obican, pretpostavljam da znas da onaj sa HGT-a je kozni, crn, skroz crn, i opsiven koncem...a kontam da je nabavna cena ista...mislim da bi svakako lepse isao...:)

Slike po danu obavezno... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milutine :) napisao sam da kozni uzimam vec sam prezentovao slikom posto nisam mogao naci kozni nasao sam priblizan :D

MS PK :) Hvala ti :) valjda se budemo vidjeli na Beogradskom skupu u maju mjesecu :)

DR.TUBORG :) Imao sam na Fiat Pandi (bivsem autu) aftermarket farove sa angel eyes-om i svjetlili su bolje nego originalni :D

Sve u svemu :) vidjece se rezultat do skupa u Beogradu :) posto je sad zima i ne radi mi se oko njega nista :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čestitam na kupovini! Prelep auto i još kad mu legnu oni farovi sa pragovima i kačketom ima da bude pun pobodak! :)

Inače, zar nije ovo tvoje HLX oprema a ne Emotion? Jurio sam dugo Punta i čini mi se da je samo hlx imao električne retrovizore i to mi ej mnogo smetalo što na Sportingu nije bilo toga :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekoh ja :laughing: Bukvalno sam godinu dana učio o kolima dok nisam odlučio da krenem u kupovinu.

U pravu si, ima i hgt retrovizore, ali čini mi se da sam mk2b hgt ako se en varam :) Ali nisam baš 100% siguran jer mi hgt nije upadao u cenovni rang tako da sam se držao sportinga i hlx-a. Inače, taj otpad sa Abarth delovima je u Bosni ili Srbiji? :)

Vidim ja da će biti veselo na sledećem okupljanju kad stigne hlx hgt Punto :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Bosni :) tek stigao iz svicarske za dijelove :D znaju svicarci sta valja :p hahahahahha :D hvala bivsem vlasniku sto je prodao auto za dijelove :D

Rekoh ja :laughing: Bukvalno sam godinu dana učio o kolima dok nisam odlučio da krenem u kupovinu.

U pravu si, ima i hgt retrovizore, ali čini mi se da sam mk2b hgt ako se en varam :) Ali nisam baš 100% siguran jer mi hgt nije upadao u cenovni rang tako da sam se držao sportinga i hlx-a. Inače, taj otpad sa Abarth delovima je u Bosni ili Srbiji? :)

Vidim ja da će biti veselo na sledećem okupljanju kad stigne hlx hgt Punto :laughing:

Bolje reci FIAT PUNTO HLX EMOTION HGT JTD SPORTING hahahahahahhahahahha joj zamisli toliko naljepnica nazad na autu hahahahahahahha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš kao što Neša kaže, čekamo dnevne slike :thumbup:

Dobre planove imaš, uz sve to i neko spuštanje da bude i biće auto prva liga :smoke:

Edited by SikterBre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesho :D upali svjetlo mozda se bude vidjelo :p hahahah :D zezam se :) bice slike mislim danas :)

Za spustanje cemo jos razmisliti :) mislim da bi se moglo desiti ali nista nije 100% sigurno :)

I HGT mk2a ima el. retrovizore ;)

Volan i ja trazim vec neko vreme...bivsi vlasnik ga i nije nesto pazio...

Milutine, ima kod nas u sarajevu na otpadu al puno traze za njega :/ 75 eura....

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Bosni :) tek stigao iz svicarske za dijelove :D znaju svicarci sta valja :p hahahahahha :D hvala bivsem vlasniku sto je prodao auto za dijelove :D

Rekoh ja :laughing: Bukvalno sam godinu dana učio o kolima dok nisam odlučio da krenem u kupovinu.

U pravu si, ima i hgt retrovizore, ali čini mi se da sam mk2b hgt ako se en varam :) Ali nisam baš 100% siguran jer mi hgt nije upadao u cenovni rang tako da sam se držao sportinga i hlx-a. Inače, taj otpad sa Abarth delovima je u Bosni ili Srbiji? :)

Vidim ja da će biti veselo na sledećem okupljanju kad stigne hlx hgt Punto :laughing:

Bolje reci FIAT PUNTO HLX EMOTION HGT JTD SPORTING hahahahahahhahahahha joj zamisli toliko naljepnica nazad na autu hahahahahahahha

hahaha ali sa što većim fontom da bude da ne bi bila neuočljiva :laughing: Inače, kad već gledaš volane, da nisi možda video kako se kreću cene mf volana za Stila? Planiram već duže jednog da pojurim ali nikako da stignem..

Auto baš očuvano deluje i sjajno je što ima fabričku muziku(pre su išle navigacije koje ništa nisu valjale čini mi se+cd šaržer). I kakve felne planiraš da mu staviš? Mnogo bi dobro izgledale bele oz racing na crnim kolima :laughing:

cxc385.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igore, jos uvijek ne znam sta cu i kako cu za felge :D najvise bih volio sportingove da stavim i to je to jer ganjam da bude fabricki sve (osim muzike koju cu ubaciti "malo" jacu) :D

Idem na onu varijantu, sporting jtd :D sa vana a unutra punto alfa 147 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

To, sad se lepo vidi... Lep primerak si našao, baš je lepo očuvan, navozaćaš se ti sa njim dobro :thumbup: Koliko ks ima 80 ili 86?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta mislite da li da mjenjam komandnu tablu tj sad je crno bijela a ja sam nasao kompletnu crnu :D pa sad muku mucim da li mjenjati ili ne :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...