Jump to content
FAS Goran
EDO_SA

Fiat Punto 1.9 JTD Emotion - My new car :)

Recommended Posts

Ja bih pre turio od sportinga tablu :laughing: Mnogo mi je ružno da ima auto obrtaljku do 7 000 obrtaja i da se vrti na 2000 :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako lepo izgleda auto, a za tablu meni je mnogo lepse kad je skroz crna, ali nije mali posao pa samo zbog toga razmisli, a mozes i da ponudis svoju i da doplatis nesto sitno, ili posle svoju stavi u oglas po istoj ceni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milutine, ima kod nas u sarajevu na otpadu al puno traze za njega :/ 75 eura....

Skupo, može to dosta jeftinije...samo treba uloviti nekog skoro pristiglog HGT-a na otpadu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Ako nadjem jeftinije javicu ti pa ako ti bude odgovaralo posaljes kesh busem a ja ti posaljem volan nazad takodje busem :)

Jako lepo izgleda auto, a za tablu meni je mnogo lepse kad je skroz crna, ali nije mali posao pa samo zbog toga razmisli, a mozes i da ponudis svoju i da doplatis nesto sitno, ili posle svoju stavi u oglas po istoj ceni.

Vidjecemo sta mogu uraditi :D vec je moj drugar mjenjao tablu i treba cijeli dan da se tome posveti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskren da budem ne verujem skoro, nesto smo planirali Jahorinu za novu godinu, ali se odustalo, nas 7 - 8 pa svako svoju ideju ima, neko hoce, neko nece, neko bio vec i tako...odustalo se, mozda nekom prilikom, ali za sada nista planirano...

Sta si imao na umu? :)

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskren da budem ne verujem skoro, nesto smo planirali Jahorinu za novu godinu, ali se odustalo, nas 7 - 8 pa svako svoju ideju ima, neko hoce, neko nece, neko bio vec i tako...odustalo se, mozda nekom prilikom, ali za sada nista planirano...

Sta si imao na umu? :)

Pa imao sam na umu da pijemo kafu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoćemo druže, hoćemo, prvom prilikom...ide zima, ako nisam za novu godinu na tamo - ne verujem da ću ikakav put i planirati tamo pre proleća...a do tada možda vi budete dolazili, a ti mi do tada merkaj onaj volan :D

Kod nas trenutno u oglasima jedan jedini, sa fantastičnom cenom od simboličnih 100 evra i središnjim delom obojenim u parla plavu, yeah! :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod nas trenutno u oglasima jedan jedini, sa fantastičnom cenom od simboličnih 100 evra i središnjim delom obojenim u parla plavu, yeah! :thumbup:

To ti je volan od kolege Neo Abarth-a :thumbup:

Edited by SikterBre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma preko ebaya cu ja naruciti sebi :) izadje ispod 100 eura :)

Hoćemo druže, hoćemo, prvom prilikom...ide zima, ako nisam za novu godinu na tamo - ne verujem da ću ikakav put i planirati tamo pre proleća...a do tada možda vi budete dolazili, a ti mi do tada merkaj onaj volan :D

Kod nas trenutno u oglasima jedan jedini, sa fantastičnom cenom od simboličnih 100 evra i središnjim delom obojenim u parla plavu, yeah! :thumbup:

Ima li igdje stopki sa bijelim zmigavcima za kupiti ? :( u Bosni ih nema nigdje :S

Share this post


Link to post
Share on other sites

U principu meni je je taj središnji deo sa airbag-om odličan, ali ovaj deo koji držimo kad vozimo je dosta loš, sve se koža počela ljuštiti, sredio sam ja to ali ne izgleda lepo...

Tako da bi mi i taj odgovarao, ali cena...hmmm :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...