Jump to content
FAS Goran
Sale2810

Stilo 1.9jtd 2003 god. 5 vrata

Recommended Posts

Vec sam pisao, vozio i 15'' i 16'' i 17'', kompromis sto se svega tice nasao sa 16'' i sumnjam da cu to vise menjati dok je kod mene.

Apropo ovoga sto MS PK kaze - uvek moze vise, ponekad mi trenutne 16'' GT deluju kao tockici na njemu :) :

 

sd3.jpg

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda samo deluju,ali kao sto kazes,16 je sasvim dovoljno dobar kompromis. Meni se svidjaju te tvoje felne,sigurno da cu traziti te kada dodje vreme. Odlicne su. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad ih vec imas malo cesce po oglasima... Ranije ih bukvalno nije imalo nigde, trazeci ih sam neko vreme vozio cak i Dynamic. Na kraju sam ih nabavio od drugara sa foruma posto je on pazario Blade 17''.

Inace, licno mi je najlepsa varijanta fabricke 16'' za Stilo (posto preferiram OEM izgled, a i nema zaje*avanja sa distancerima, plivajucim srafovima, prstenovima/centralnim rupama...).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se sa Ivanom i tvrdim da je za Stila 16" baš kako treba... Provozao nas je Djole95 u svom Stilu na 18ticama profil 35 i mogu reći da nije ništa tvrđi od mog Punta sa 195/50 15"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak,fabrika je fabrika. Samo malo da skupim para i eto ih. ;)

Ali ipak mislim da je 18 mnogo,bar za moj ukus. Ali siguran sam da mu odlicno stoje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec sam pisao, vozio i 15'' i 16'' i 17'', kompromis sto se svega tice nasao sa 16'' i sumnjam da cu to vise menjati dok je kod mene.

Apropo ovoga sto MS PK kaze - uvek moze vise, ponekad mi trenutne 16'' GT deluju kao tockici na njemu :) :

 

sd3.jpg

 

Isto se i meni nekad čini. 16ica na Stilu mi deluje kao npr 14 na Puntu, ok je, ali uvek može još :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma samo deluju...meni se to jako svidja. Jes da ima malo vose prostora izmedju gume i ruba ali ne marim za to. Ako felna odlocno izgleda,to mi je sasvim nebitno. Bice uskoro na mom autu,samo polako :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa ljudi,od danas se vozim mnogo udobnije,tj.bez lupanja zadnjeg dela...Konacno zamenjeni silen blokovi,koji su me mucili u zadnje vreme...

Nisam slikao nista,ali su bas bili losi,klatili se na sve strane. Sada samo spiluje...a kako i ne bi kada je pozadi bukvalno sve novo. Ja prezadovoljan. :rolleyes:

E sad pocinjem da jurim neke felne,16 naravno....;)

Imam i jedno pitanje...sad sam malo trazio po forumu ali ne mogu da nadjem temu vezano za silen blokove.

Elem, onaj centralni sraf koji steze silen blok...kada se on steze...kada se auto spusti na tockove ili dok su tockovi jos u visini. Cuo sam da ima veze kako je i kada stezano,jer postoji sansa da su sileni uvek napeti ako su stezani dok je auto u visini,tj,trap visi. Mozda sam ga malo zakomlikovao,ali ko razume,shvatice ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi...aj jos jedanput. Verovatno je neko menjao silene u kucnoj radinosti...pa me zanima procedura stezanja samih silena. Da li se one sape sto se kace na sasiju stezu za silene kada se auto spusti na zemlju ili kada auto visi na dizalici,a samim tim visi i trap?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veruj mi da nikada nisam razmisljao o tome i nisam ni imao problema. Mislim da trebas da se opustis malo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bi ja ni razmisljao o tome,ali mi drugar baci crv sumnje...jer kaze da kada auto lezi na zemlji da tada treba da se stegnu ti srafovi sto prolaze kroz silene...jer tada nisu napeti,tj.stoje niti tamo,niti ovamo. A kada se stegnu dok trap visi...kada se auto spusti,naprezu se i sileni i to je onda non stop tako. :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je sve odrađeno dok je auto visio i sve ekstra radi već skoro godinu dana, nemaš razloga za brigu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas zatamnjena stakla,fenomenalno izgleda. Slike sutra,samo da slikam po danu.

Momci iz black glasa su fenomenalni,rade svpj posao vrhunski. Sve pohvale. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odličan je! Bukvalno samo još neke felne i kao bombona je. Ovako kad ga gledam nekako mi najbolje deluje da bi legle Blade 17''

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da bi mu to najbolje stajalo,ali 17,deluje mi da je mnogo,16 mu je ipak merka. Mada ko zna,ako naletim na nesto povoljno,mozda bude 17.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala,hvala. Da,da,bice to ipak 16, to mu je prava mera. Krecem u potragu,nista hitno,polako,naletece nesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo pare na gomilu i čekaj, ako treba do aprila, jer do tada može da se vozi na zimskim gumama, a obično preko zime uvek ispadnu neke felne za malo para, samo budi strpljiv i videćeš da će da ispadnu neke..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa tako ce i da bude...sta drugo. Ali neke felnice ce da legnu. Hteo sam i 15 da jurim,ali mislim da bi to bilo bacanje para,jer se felna stopi sa gumom,tj.izgubi na izgledu,16 je vec drugacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juče videh Stila sa felnama od Punto Sportinga, nije loše, ali male su za njega ipak.. Čelične 15" mu dođu ok, ali alu 15 nije to to.. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...