Jump to content
FAS Goran
Guest 29

Fiat/Lancia/Alfa Romeo Otpadi

Recommended Posts

u nisu tj pored niske banje imas otpad "buca" 018/640-176 trebalo bi da imaju delove za punta

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 13362

Hvala ti puno zlox na informaciji nazvacu ih da vidim sta imaju :p hvala jos jednom

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma no prob :)

ovo je broj servisa u nisu.. mozda lik moze da ti nadje delove

064/ 17-55-442 Ica

Share this post


Link to post
Share on other sites

:thumbsup: e ljudi evo brojeva telefona svih fiat otpada u cacku mozda nekom nesto zatreba

LAZO I NJEGOS- KRUZNI PUT - 064-1880813 , 065-6979377

DARKO -MOJSINJE - 064-3091220

GORAN - PRISLONICA-064-4349999

SORO -MRCAJEVCI-064-3244292

FIAT- ADRANI-063-353800

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uglavnom su korektni i ujednaceni sa cenama, letos sam ih obilazio!

Ovi prvi su najjaci, mislim imaju najvise stvari a moze i da se naruci. Ima guzve tako da ako se cujes telefonom trebalo bi u toku dana najkasnije sutra da odes po deo inace ne garantuju jer ako se neko drugi pojavi prodaju deo!

Nego sad nesto proveravam sa vizitke koju su mi da likod Njegosa, stoji Njegos i Ivan i ova dva broja:

063/697-937 i onaj drugi sto je gore napisan, nek ima od viska glava ne boli!

A takodje jos jedan broj za Darka iz Mojsinja:

064/62-78-225 Aco!

Imam ovde jos jedan broj nekog lika iz Mrcajevaca,nisam isao kod njega al ajde nek ima 061136-42-08

Ovaj lik je iz BG-a Vozdovac ni kod njega nisam isao 063/352-080 Culi smo se, izgleda OK, salje delove na postexpres ili kakko se vec zove ta brza posta!

Imam jos jedan br ali nemam pojma ko je i odakle 063/697-937

Tolko od mene po ovom pitanju, da Bog da, da nikome ne zatreba, a ako bas zatreba onda ... sta je tu je !

Edited by chila

Share this post


Link to post
Share on other sites

e umereni su sa canama moze se reci pristupacni njegos i lazo salju delove brzom postom po narudzbini u to sam siguran jer moj rodjeni burazer se druzi sa njegosom a broj je njegosev 063697937 , 0656979377 i kada je u italiji 99393347150186

5.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ljudi jos nekih... mozda vec ima ali me mrzelo da prelistavam sve, ne zamerite...

Aca Mladenovac 064/201-74-24

Dragan Futog 063/540-143

e da, ako naletite na Sinisu iz Begeca, inace ima i servis i prodavnicu u ns-u Italia Motor Group i radi sa delovima, zaobidjite u sto sirem luku!!!!

Muva na sve strane, duzan je svima, haos, ja sam ga jurio za delove i pare mesec dana... Sto dalje!!!

Edited by vicaNo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako bude neko išao do nekog otpada, ako može da pita za onaj šraf u šarki od vrata, gornji (u slučaju da nije isti kao donji). Meni je pukao jako davno i vrata malo vise, ali isuviše malo da bih žurio sa zamenom, tek je 1.5 godina prošla. Ako nije skupo neka i uzme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li moze neko da mi kaze gde bih mogao da nabavim menjac za Lanciu y10 '84god,petostepeni menjac,i da li kojim slucajem odgovara od Una i Pande?

Lancia y10 '84god 999ccm 32kw...

Share this post


Link to post
Share on other sites

LANCIA POLOVNI DELOVI ZA DELTU, DEDRU, THEMU, KAPPU, PRIZMU, Y10, ZETU, LYBRU PRODAJA DELOVA SERVIS I OTKUP VOZILA 062 8416 889

Ako nekom zatreba lik radi samo sa Lanciama,ja sam kod njega nasao menjac.Tacnije za neki dan bi trebao da idem za BGD i pazarim.Javljam utiske.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ovaj lik je iz BG-a Vozdovac ni kod njega nisam isao 063/352-080.

Reci mi druze da li on ima delova za Lanciu y10 ili samo FIAT-a?

Konkretno trazim menjac.Kako se zove covek,kojim slucajem da li znas?

...hvala unapred

Auto je relativno mlad i nisam našao nista po otpadima, nego samo ovaj broj koji sam dobio u TIM servisu na Vidikovcu.

Dakle, vlasnik je Mile, nalazi se Železniku, ulica Milovana Nićiforovića 22,

tel: 064 481 14 04.

Nisam bio da proverim kako izgleda, samo sam zvao telefonom pa ne mogu da kažem skroz iz prve ruke. KOliko sam razumeo, drži delove za sve FIAT-e.

Nije imao delove koji meni trebaju, ali ...

Ne znas kojim slucajem da li ima delova za Lanciu y10 ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alexanda, imaš telefone tih otpada, pa ih slobodno zovi... :)

Nema potrebe da neko zove umesto tebe... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

LJudi danas sam bio na otpadu kod DARKA (Mojsinje kod Mrcajevaca) i video mnogo lepe felne 15-ce, fazon nesto slicno punto SPORTING,

pa rekoh da vas obavestim da znate.

Trenutno mu stoje na CRVENOM BRAVU-kad zovete da znate o cemu se radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nisi snimio i neku Cromu tamo?

Rekose mi da na nekom od otpada na tom potezu ima cela, jos nije ni saf skinut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam, cela netaknuta, motor 2,5 litara-sestak, koza sve na dugme, alu 15, cak je i vozio dok sam bio tamo, ide ubija a zvuk kao rika bika!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da se javim samo da sam nasao menjac za Lanciu Y10 i to kod Njegos-a.

Ako se sme pisati cena je 100E za petostepeni za razliku od BGD-a(necu ih imenovati) 150E za cetvorostepeni.

IZ Bele sam zapalio za Cacak,ljudi imaju bukvalno sve i svasta za Alfu,Lanciu i Fiat.Vredi otici i videti.Svaka im cast.

Stvarno treba ovakve ljude reklamirati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ova tema kao sto rece kolega je i postavljena da se hvale ili kude svi koji se bave bilo cim vezano za kola(samo bez vredjanja normalno) :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam na gomili otpada , koji drze stilo delove (mladenovac, cacak, futog, sabac...) Svi su onako. jedan jedini covek , koji mi je stvarno pomogao, a kupovo sam razne delove od njega ( Menjac, intercooler, creva , plastike, sivu kutiju elektricnu kod akumulatora...itd.) sve je ispravno, a po bagatelnoj ceni. Lik se zove Sale, iz sabca je ,a evo njegovog br. 063/8029371

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam otpad ali imam dve Lancie Dedre rasturene. Ako nekom treba nesto neka javi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos jedna preporuka za Njegosa u Cacku i od mene, covek ima zaista puno auta, cene su vise nego sportske, a SVAKA stvar koju smo trazili je bila bar duplo jeftinija nego na poznatom otpadu u Beogradu. Plus sto je covek maximalno korektan, i hoce da izadje u susret na svaki nacin.

Pogotovu ako kupujete vise stvari, definitivno se bolje isplati zapucati do cacka i potrositi koji dinar za gorivo, nego da vas sisaju po BG. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam bio kod 3318 072 Zrenjaninski put 97 Ica&Trisa .Bosanci su OK.Dobio sam sredisnu konzolu sa naslonom od Maree za 3000.Bolja je opcija nego da kupujem aftermarket,koji ti pojede rucnu kocnicu koju ja volim da koristim.Nisu skupi,umeju malo da se zalete sa cenom,al moze se dogovoriti da se to zavrsi u realnim vrednostima.Momci su za svaku pohvalu.

Edited by bokija

Share this post


Link to post
Share on other sites

a gde se tacno nalazi taj broj, neki marker reci, ranije je bila neka tabla na zrenjanincu za otpad fiata, ali je vec neko vreme nema i nemam pojma gde da je trazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...