Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Bukvalno. Jedina nada je što je aukcija u pitanju pa ne znam kako bi išlo ako bi se ponudilo 200-300$

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj dejica je nezaustavljiv. :) Za vikend, tacnije u subotu ce ti biti idealno vreme za to. Nedelju ce neka kisica. Realno mnogo je skupo. Jeste supe, kul i to. Al ne vredi to petinu, sestinu tog istog stila za koji se kupuje.


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teško da ću za vikend raditi jer imam neki ispit 19og tako da do toga sedim kod kuće :)

 

Ih sad nećemo da se vređamo da moj Stilo vredi 6*349e :p Šalim se, verovatno bih se i šokirao kada bih video za koliko može da se proda, mada me to trenutno ni ne zanima. Dobro me služi, održavanje je prilično jeftino, zadovoljava moje potrebe u svakom smislu i najverovatnije ga još dugo neću menjati tako da bih voleo malo da uložim u luksuzniju vožnju, mada je ovo svakako previše

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igorche, luksuznu voznju mozemo da obezbedimo, vrlo jeftino, ima blizu mog sela jedna bara, ulovimo krokodilche, odnesemo kod dobrog snajdera ima da ti sashije znas kakva sedista  :harhar: , a ako neces krokodilska, idemo u lov na bizone  :whip:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ulovio sam ja već jedno životinjče, samo me brine da li može kod mene da se ubuždi :) Inače, životinjče je iz Alfe 147, baš sam pričao večeras sa Ivanom.ik da li bi to bilo izvodljivo. Brine me samo da li bi mogao airbag da se uveže pošto su žice iste za Alfu i Stila. 

 

A u lov možemo svakako, pa taman neki roštilj posle da organizujemo  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi li ovo srafio tablice direkt u gepek?

Moj je stigao sa EU tablicom i nekom metalnom podlogom (moze se reci ramom). Tako da sam samo usrafio tablice u metalni ram, a taj ram je usrafljen za gepek. Nema da mrdne.

Napred sam direkt usrafio u branik, plastikaners eliminated.

 

Podseti me kad se vidimo, ostalo mi je u gepeku lepih nerdjajucih srafcica sa oblom glavom, pa ih uzmi i zameni ove (ako hoces). Bas sam ih za tu namenu i uzimao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozadi nisam ništa ni uradio, ovo je samo prednja tablica. Za pozadi ću morati malo da razmislim jer imam samo 4 rupe na gepeku i to je to, mada bi mogao i za to ram da se napravi, dobru ideju si mi dao.

 

A mogu šrafići, hvala :)

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja "kontao" da je zadnja tablica u pitanju, ubi me posao :) .

Nisam na kompu pa nemam sliku tog rama pozadi, pokazacu ti, lepa fora da se eliminise plastikaner ili oni veci inox ramovi, maltene se i ne primecuje.

A srafcici su ovakvi (da ti ne gusim temu sa slikama): http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/40989-stilo-19-mjet-16v-malo-dopingovan/?p=789973 . ionako ih vozam po gepeku, a imam i jednu T10 LED ubodnu viska ;) ako ti treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Planirao sam i zadnju, samo nisam smislio još kako, ali sad mi je jasnije kako bi to moglo da se izvede. Već se koliko sutra bacam na izradu rama :)

A diodu ne bi bilo leop da ti uzimam, ionako planiram da stavim u pozicije i tablice kada budem montirao i ksenone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma skapirao si poentu za zadnju, maltene se taj metalni ram ispod i ne primeti. Evo jedne nocne slicice, nisam na kompu da pronadjem neku bolju, a znas i sam da nisam nesto sklon skljocanju auta:

 

230820131053.jpg

 

A visak LED-ica sam razdelio, ostala mi jos jedna, mozes i za osvetljenje gepeka - za drugara naravno gratis :stuart: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam malo gledao. Napraviću ram od tankog metala i njega spojim nitnama, a posle toga njega zašrafim i u njega zanitujem tablicu, nema šanse da mrda ili da ode.

Jesu tebi diode i u farovima? Baš dobro sijaju. A u tablicu obavezno stavljam diodie,baš mi dobro izgleda tako dok za gepek i nema neke potrebe, ionako ga baš retko otvaram :) Ako crkne neka tražiću ti, ovako je bezveze da ti uzimam kada moram već 6 komada da kupujem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I tako Igorova dosadna tema

Nasalio sam se ja malo zbog Dejice, ne shvati ozbiljno

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo vam je najlakse i najelegantnije resenje. Metalni ram usrafljen na fabricke rupe na gepeku, pa u njega usrafljena tablica.

Igi, obicne sijalice sa vlaknom su u stopaljkama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda je do blica. Izgleda kao da su ti diode i u farovima. U svakom slučaju po meni jako lep detalj na Stilićima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogao si ga bar oprati kad pozira. :D Što su ti brisači tako podignuti ? :) Mislim da bi trebalo da budu malo uvučeniji tj. da budu u ravni sa donjom plastikom.

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj tako, vidi farove kako se sijaju :p A rubovi su mi čisti dok je napolju suvo. Čim naletim na baricu budu ovakvi kao na slici. A sa 16icama je čak i gora situacija jer hoće nekad i do kvaka da bace blato i vodu.

Brisači jesu podignutiji, tj motor treba podesiti malo niže, ali ne smeta mi to mnogo i dosta je pipavo sve to namestiti. Prvi put kada sam skidao morao sam da skinem gumu sa dna šoferke i 3 sata sam sekao lepak koji je tu neko nabio bez razloga tako da sam na kraju i odustao od štelovanja motora

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ala Stilerosi vole da poziraju na keju, imam i ja par letnjih ;) ...

Okacicu i ja jednom kad napravim predstavljanje :stuart: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...