Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Delovi za Fiat (Lancia/Alfa)

Recommended Posts

A ne to ne drzim :)

Alarm meta sistem za Fiat Punto mk2ab,Putno Klasika,Zastavu 10,novi,original,cena 110e 15% za ljude sa karticom kluba ... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanima me imas li:

-branik zadnji sa sve lajsnom

-lajsnu na suvozackim vratima

-centralni otvor za ventilaciju (treba mi par delova iz njega ali ako ide komplet videcu po ceni, mozda mi se isplati)

-lajsna na zadnjim levim vratima, iza vozaca

-lajsne prednjeg branika

e sad, jos ako je to sa srebrnog stila koji je tu negde moje godiste pa se i boja poklapa, to ce biti banja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam nista limarijskih delova.... :( ne drzim to i za svoj auto sam jurio po gradu..

videh da prodje neki far i to pa reko mozda ima plastika ostalih :) Hvala u svakom slucaju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A crevo iberlaufa/uljnih para za Punto mk2 1.2 16v?

Telenor Tapatalk

Imam :)

Bocca,zadesi se po nesto,ali jako slabo,hvala ti sto pratis temu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve pohvale za Boleta i njegove delove! Uzeo sam termostat, i sve je ispostovano, delovi su 100% original, jako korektan covek! Danas su retki takvi ljudi! Jos jednom sve pohvale i sve preporuke! SAMO NAPRED CARE!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je li Bole, kad vec koleza iznad spomenu termostat, treba mi crevo jedno. broj u eperu je 51773300. Jurio sam ga malo medzutim cuo sam svakakve bezobrazne cene od po 3500 din pa reko mozda si ti bolji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

popust za sve forumase u narednih 5 dana 10% ,a za ljude sa karticom 20% ....

Bole jel ovo za 20% sa karticom vazi i za one diskove sto sam te pitao, znaci prednji zadnji i plocice prednje i zadnje? Ako vazi, ajde mi samo javi kad i gde bi to mogao da preuzmem, u pitanju je stilo 1,9 103kw 2005 god. troje vrata. poslao sam ti broj sasije prosli put u poruci. pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima mozda ceo set za veliki servis Brava JTD 100 i kolika je cena ? Znaci sve komplet sto treba za veliki i koliko bi to izaslo ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel imas nesto od kvacila za Bravo jtd 105 i nosace motora ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A crevo iberlaufa/uljnih para za Punto mk2 1.2 16v?

Telenor Tapatalk

Imam :)

A koja bi bila cena za crevo iberlaufa Punto 1.2 16v?

Telenor Tapatalk

Edited by Skajnet

Share this post


Link to post
Share on other sites

10e :)

popust za sve forumase u narednih 5 dana 10% ,a za ljude sa karticom 20% ....

Bole jel ovo za 20% sa karticom vazi i za one diskove sto sam te pitao, znaci prednji zadnji i plocice prednje i zadnje? Ako vazi, ajde mi samo javi kad i gde bi to mogao da preuzmem, u pitanju je stilo 1,9 103kw 2005 god. troje vrata. poslao sam ti broj sasije prosli put u poruci. pozdrav

Jesi drugar,ali nisam stigao da ti pisem,trenutno nema delova za tvoj auto,imam samo zadnje plocice....

Share this post


Link to post
Share on other sites

A za koliko bi mogao da mi nabavis?

Sent from my HTC Desire using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima mozda ceo set za veliki servis Brava JTD 100 i kolika je cena ? Znaci sve komplet sto treba za veliki i koliko bi to izaslo ?

Mozda mora deo po deo da se narucuje pa me samo to interesuje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

cilindar kvacila u kabini lancia kappa 2.0 20v 114kw 98god. evo slika jer ima nekoliko modela cilicndar.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Jel ima mozda ceo set za veliki servis Brava JTD 100 i kolika je cena ? Znaci sve komplet sto treba za veliki i koliko bi to izaslo ?

Mozda mora deo po deo da se narucuje pa me samo to interesuje...

 

pisi mi u pp broj sasije auta,pa cu da pogledam i da ti javim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da se sjetim, mislim da sam ranije sa tobom pricao vec. Trebale bi mi kocione plocice za punta MK2B 1.3MJTD 2003 god. Kolika bi bila cijena i da li postoji mogucnost da to bude raspolozivo do kraja sledece nedelje?

 

Hvala unaprijed!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...