Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Delovi za Fiat (Lancia/Alfa)

Recommended Posts

Potreban polovni termostat za STILA 1.9JTD 2003?

Da li neko ima na prodaju?

064/5270656 milos,probaj kod njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bane imas li set zupcastog kaisa, set pk kaisa i vodenu pumpu za stila 1.9mjt 103kw 2005 god.? Koja je cena ako imas? :)

 

za 140ks nemam,samo za 115 i 120 :)

koja je cena druže za 115 ks,2003 god,ako može sa i bez vodene?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da probam da ispisem sta tu sve ima :)    :

Karter motora punto mk2a-b benz.nosac ventilatora sa propelerom mk2a-b denso varijanta,korektori kocenja,regler alternatora,pinjon kilometraze,davac rikverca,druk lezaj,motor podizaca stakla,centrala volana mk2a .,reostati hladnjaka,poklopac ventila, prekidaci na centralnoj konzoli,bravica er bega,bobina,to bi bilo nesto za punta s tim sto ima delova koji su i univerzalni,kao reostat,bravica er bega,davac rikverca itd itd,za stila reostat,pradnje plocice,grande rucica menjaca,katadiopter,metlica brisaca,bravo stari tip,brava,marea,kapa desnog retrovizora,glavni kocioni panda-uno,cepovi original,tj znakovi sa grandea,crveni znak sa alfu felni,po velicini vidim da odgovaraju promeri i na alfi..izmericu dimanzije kome budu trebale :) ostalo je tu jos nekih delova od mog una,plocica prednjih,stop lampi,far,oznaka modela,nekih lajsni,prekidaci podizaca,brava paljenja,elektricni deo uloska itd :)

 

Pominjao si ovde pinjon kilometraze, jel nije prodat jos uvek ? mozes da ga slikas da vidim kako izgleda, da vidim da li je to ono sto trazim ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije za 1.9 i benzince isti,mogu da slikam :) tj,imas i ovde u slikama :)

 

nemam ni jedan set na stanju za 1.9 jtd,ali u subotu cu imati ,pa cu ti reci i cenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, ako nije isti nemoj da se maltretiras da slikas ... gledao sam slike ali ga nisam uocio :)

Jel znas koliko bi kostao za 1.9 D ... ako pricamo o istoj stvari ... pinjon koji stoji na menjacu sa zadnje strane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li mislis na elktornski deo ili plsiticni deo koji ide u menjac,plasticni deo  u fiatu je oko 20e ,a senzor brzine,oko 60,70e ne znam sta ti treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim na onaj deo sa plasticnom maticom koji stoji na menjacu ... ja sam mislio da ima samo taj deo ... nisam znao da je senzor poseban deo, gde stoji senzor?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Bane imas li set zupcastog kaisa, set pk kaisa i vodenu pumpu za stila 1.9mjt 103kw 2005 god.? Koja je cena ako imas? :)

 

za 140ks nemam,samo za 115 i 120 :)

koja je cena druže za 115 ks,2003 god,ako može sa i bez vodene?

 

zna li se cena? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze, imas li plocice i kablove za svecice za Punta Classica?

Da li ti nekada naleti zadnja desna stop lampa za isti auto?Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li ko preporuku za dobar servis za remont letve volana,treba mi za Bravu,97 god.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fiat Punto 1.2 60ks proizveden 12.2007. model sa klimom, bio VAN.

 

Da li ima neko ovakav ventilator hladnjaka + drzac, misim da je VALEO ?

 

 

ccbd259b755de467d73b22c61aafc5b49c03a363

 

85b8dfd7f5637aaaef17fff4393423ec653d4340

Edited by johnnynikola

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas li pumpu za gorivo fiat bravo nuova 2.0 mjet i da li se kupuje sa sve kucistem ili moze samo ulozak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li imate za lanciu lybry 1.9 jtd 85kw flansu i zglob desne poluosovine

Poluosovina je iz dva dela i spaja se z flansu.Ili mozda ako ima cela poluosovina desna?

Послато са LG-D373 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...