Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
mario-stilo

Moj novi Stilo 1.9 JTD

Recommended Posts

pozdrav svima, ja sam Mario 21god. iz mesta Asanja (Simanovci) 30km od Beograda..evo posto sam nov na forumu da predstavim i svoj novi auto.. Stilo 1.9jtd 116ks.. 2003god.. auto mi je uvezao ujak iz Italije, ima pravih 105000km. izasao me 3200e. voleo bih da cujem miljenja ljudi sa foruma.. pozdrav :thumbup:

IMG20111024_002.jpg IMG20111024_003.jpg IMG20111024_004.jpg

IMG20111024_005.jpg IMG20111024_007.jpg IMG20111024_008.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prije svega da cestitam,ODLICAN izbor, Stilo 3 vrata pa jos JTD :)

Imam Punto 1.9 JTD sa 200000km,radi ko singerica pali bez grijaca po pometu,ne dimi skoro nimalo,bukvalno tvrdim iz iskustva nema boljeg dizela od JTD-a :)

Dobar prijatelj ima isti ovakav Stilo JTD,ali ima kozu,navigaciju i sve zivo,full,presao preko 200000km,takodje ide bez greske,sta da ti kazem jos nisi svjestan kakav si auto uzeo,nek ti je srecan i uzivaj u njemu :)

Edited by Zoranic MNE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepa i dobra osnova za dalji rad i unapređivanje (nadam se... ;) )!

Da te dobro služi i čuvajte jedan drugog...! thumbsup.gif

Edited by Gax2NFS

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala, hvala... :welcome: presao sam do sada za 30ak dana 2000km.. auto ide dobro (extra) u planu je cipovanje.. :thumbsup: video sam da tu jedan decko sa foruma pravi i prodaje spojlere konkretno me zanimaju oni pragovi i kacketic nazad, pa cu videti uskoro to da mu nabacim.. :whistle: stakla sam zatmnjujem, tako da ako je neko zanteresovan mogu mu uraditi.. trazio sam da ubacim fabricku navigaciju ali slabo je ima i skupa je dosta..

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste ima pravih 107000, provereno.. na satu je bilo 180000 zbog carinjenja.. ujak mi je uvezao auto i proveravali smo kilometrazu.. posto ne moze originalna kilometraza iz kompjutera da se obrise.. :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne bih da te bedacim,ali moze da se obrise

inace lep je :thumbup: jel ovo ona boja izmedju crne i ljubicaste ? ne moze bas na slikama da se vidi

Edited by stefanan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep stilo,boja mu je bas legla al jedna zamerka i jedan predlog.Zamerka se odnosi na prazan rezervoar a predlog da nabavis poklopce za felne , izgledace mnooogo bolje, naravno i pranje se podrazumeva :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemoj da se ljutis ali zamisli da od tebe neko pozajmi jedno vece sva cetiri poklopca! :whistle:

kako bi se osecao?

ovi sto voze Stilice su nam ko braca. :yes

a narocito ovi sto imaju 17 felne. mozda naletis na nekog forumasa slucajno. :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobio je pranje i poliranje :thumbsup: pozajmicemo poklopac negde na parkingu, nemojte nikome da kazete :vava: dobija uskoro kacketic i spojlere sa strane :thumbsup:

:veryangry::thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

izgleda da sam ja jedina budala kojoj se felne vise svidjaju bez dzepova :rofl: posebno one standardne od 16"

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemoj da se ljutis ali zamisli da od tebe neko pozajmi jedno vece sva cetiri poklopca! :whistle:

kako bi se osecao?

ovi sto voze Stilice su nam ko braca. :yes

a narocito ovi sto imaju 17 felne. mozda naletis na nekog forumasa slucajno. :yes

+1 braco Fiatisti :)

nego,makni te poklopce sve dok ne KUPIS nedje sva 4 :) i moga bi mu uzeti patosnice,ali samo GUMENE :)

Edited by Zoranic MNE

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemoj da se ljutis ali zamisli da od tebe neko pozajmi jedno vece sva cetiri poklopca! :whistle:

kako bi se osecao?

Od mene jedan pozajmio i sticajem okolnosti našli smo se. Čudom se čudio kako su poklopci mogli da pređu sa mog Stila na njegovog. Neke stvari je zaista teško objasniti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

posto je dosla zima resio sam malo da operem i zastitim auto.. kupio sam kornjacu vosak u Tempu, i bacio se na voskiranje krpom.. :thumbup: nisam slikao dok sam to radio, ali imam par koje cu sad postaviti kako je to sve na kraju ispalo.. boja je po meni osvezena, a auto zasticen na neko vreme..

IMG20111204_005.jpg

IMG20111204_004.jpg IMG20111204_003.jpg

sad na red dolaze xenoni :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kao sto rekoh, danas sam pazario xenone h7, 6000k.. i veceras sam ih sam montirao sto nije nikakva mudrost :thumbsup:

Da ne bih ja sad tu objasnjavao postavicu video link kako se skida branik i far..

xenoni

www900.jpg www901.jpg

skinut branik od alata potreban vam je torex, gidorica 8,10, krstak gidorica ili srafciger

www902.jpg

pozicija srafovi za skidanje fara

www903.jpg

skinut far

www904.jpg

obratite paznju prilikom spajanja dzeka fara na dzek balasta da je ZUTA zica + a braon - na balastu normalno CRVENA + , CRNA -

izvadjena h7 halogena sijalica i ubacen xenon

www905.jpg

potrebno je probusiti poklopac fara da rupa bude oko 25mm

www906.jpg

nakon toga treba provuci dzekove i zice kroz tu rupu i potrebno je navuci zastitnu gumu da far ne bih dobijao vlagu

www907.jpg

To bi ukratko bilo to, ee sad ono glavno, kako sija i razlika xenon-halogena sijalica :thumbup:

www908.jpg www909.jpg www910.jpg

nadam se da sam nekom pomogao ako se baci na ugradnju xenona.. :thumbup:

Edited by neshaoct

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...