Jump to content
FAS Goran
eky_123

Punto HGT Black & White

Recommended Posts

VRSTA I MODEL: Fiat Punto HGT 1.8 16v sa trenutnih 137 ks

GODISTE: 2001

OPREMA: 2X Airbag, ATS, ABS, el podizaci stakla elektricni retrovizori sa grijacima

Kupljen u izuzetno losem stanju sto se mesine tice, ali sve je to generalka sredila i sad je to bas to, odlicno auto za voznju zezanje pa sto da ne i trkanje

Na pocetku bio fabrika.

Navodim sve sto je radjeno na njemu:

. skinut fabricki filter zraka stavljen K&N sport air filter

. uradjen veliki servis

. promjenjeni svi nosaci

. eibach-ove prednje opruge

. skinute fabricke felge stavljene BORBET A BLACK EDITION

. abarth kapice na ventilima

. zatamnjene stopke

. zamagljeni farovi

. ukinute brave (otkljucava se cisto daljinskim)

. ukinute oznake sa gepeka

. borlla izduv

. ubacen alpinin HU sa alpininim visokotoncima, ceka se na neki fin woofer po mogucnosti gajnat cu alpine r type 15 sa nekim finim amp

. zatamnjena stakla zadnja bocna 80%

. stavljen abartov logo sa strane pored blatobrana

. prefarbani neki djelovi masine u boju auta

. 3D carbon krov i spojler (spojler nije postavljen jos uvjek lose vrijeme)

U PLANU DO KRAJA GODINE:

. enterijer u bjelu alkantru

. ekrani u naslonjacima

. ps3 i 22˝lcd u gepek

Evo sad par fotografija auta :)

fd1.jpg fd2.jpg

fd3.jpg fd4.jpg fd5.jpg

fd6.jpg fd7.jpg fd8.jpg

fd10.jpg fd11.jpg fd12.jpg

Toliko od mene za sad sve kritike i pohvale su dobrodosle (nemojte pretjeriveti) heheh

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ko onda kaze da bela boja ne valja xexexe lep Punto :thumbsup:

Aj slikaj po danu krov i te farove (si farbao staklo fara ili unutrasnjost odradio u crno?)

Zamerka na te satice na stubu, nekako mi previse izbaceni :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prelep je, pogotovo sto je zadnji kraj izdignut,bash izgleda mocno,samo po meni,te felne su bash old school i ne idu uz njega,mada ukusi se razlikuju ;)

Podrzavam stavljanje PS-a u gepek! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Thx svima na komentarima a stavit cu jos slika samo dok uploadujem na imageshak sad za sad u planu da se unutrasnjost osvjezi skidam satice sa stuba stavljam ih na centralnu konzolu heheheh to be continue ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep puntic, a motor u njemu prava zver, stavi neku sliku kako si to potamnio farove tj kako to sada izgleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Punto je bruka, radjen je sa ukusom sve na svom mestu, samo da se skine znak sa haube. :thumbsup: :thumbsup:

Edited by Dusm4n

Share this post


Link to post
Share on other sites

zahvaljujem se svima na pohvalama i kritikama sto se skorpija tice necu ih dirati imam cudne ukuse a volim naljepnice naravno gdje im je mjesto heheh sad trenutno radim na unutrasnjosti i imam mali problem ne znam kako da skinem naslonjace za glavu nije mi ZIP presvlaka :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sada nisam siguran kako je na puntu, ali kako mi je rekao jedan vlasnik brava , da onaj okrugli deo sto je uz samo sediste, znaci ne uz naslon, nego onaj na sedistu kroz koji prolaze sipkice od naslona koje su na bravu plasticne, da se on okrene, pretpostavljam oba, i da se onda izvuce naslon, ne bih mogao da ti garantujem s'obzirom da ja to nisam probao, ali mozes da pokusas, samo nemoj da primenjujes neku veliku silu da ne bi nesto polomio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...,samo po meni,te felne su bash old school i ne idu uz njega,mada ukusi se razlikuju ;)

E vidis, ja se ne slazem. Mislim da mu sjajno stoje, cak sam i sam hteo iste ovakve da stavim pre par godina na svog punta.

Kad budes pri keshu, odradi mu haubu bez znaka obavezno :thumbsup:

Podrzavam! :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo slikice bez brave patent uradjen kod jednog covjeka po dimenzijama originalne brave...

p20.jpg

R06.jpg

jos jedan glas za te felne ;) i za haubu bez znaka ;)

heheh dogovorio sam se za haubu kod jednog momka on prodaje svog ima istu boju kako kod mene samo sto mu je hauba bad lock bez znaka sa osiguracima mislim da ce biti prava stvar :D a ovaj punto je strasno lijep

Share this post


Link to post
Share on other sites

postavljen ekran sad treba struju kopcati moze i tu mala pomoc uredjaj radi na 12v i 1amp slike malo kasnije

Edited by eky_123

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...