Jump to content
FAS Goran
eky_123

Punto HGT Black & White

Recommended Posts

 u potrazi sam za mrezicom ali gledam da uzmem gti onu kosnicu 

 

E to, to sam i ja mislio... gledao sam onaj sacasti grill od seata ibize ili nesto slicno da uzmem, pa da isecem po merama ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alfa 147 sjedista, govoris da imaju grijanje u njima medjutim ja na slici ne vidim dugme grijanja?

 

1011012_10151682020764170_113737187_n.jp

 

a to dugme izgleda ovako:

 

alfa_romeo_147_hatchback_petrol_3981248.

 

 

Molio bih objasnjenje :)

Edited by neshaoct

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam sjedio i sa Edinkom i sa Admirom i obojica su potvrdili da ne postoje u Alfi sjedista sa hladjenjem niti su se ikada proizvodila a takodje grijanje ako imaju da mora biti dugme bas na mjestu koje sam oznacio na slici.

Edited by neshaoct

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ostali clanovi nisu duzni da citaju privatna prepucavanja na forumu.

To je moje misljenje, bez obzira ko je u pravu, a ko nije. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao što je rekao Vili, plus deo iz Pravilnika foruma:

 

Nije dozvoljeno voditi privatne diskusije na javnim temama.
Privatna diskusija je kada dvoje, ili više članova vode lični razgovor, koji ne interesuje ostale. Za privatne diskusije postoje "Privatne poruke", ili neki drugi vid komunikacije.

Članovi FLCS Foruma su dužni da poštuju mišljenje drugih članova, da ne vređaju, ne provociraju, niti omaložavaju druge članove (na Forumu i u Privatnim Porukama).
Jezik komunikacije mora biti takav da ne vređa ničiji stručni nivo, estetska i etička shvatanja, status u društvu, imovinsko stanje, godine starosti i sl.

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=37773

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zahvaljujem se administratorima na ovome i izvinjavam se svim ostalim clanovima foruma na prethodnim postovia

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prednja sjedista ubacena i zadnja klupa ubacena sutra se prave nosaci za zadnji naslon i narucuju se tapacirunzi sobzirom da sam radim i da nemam neki specialno dobar alat ide sporo ali zavrsit cu ja to vec :) evo par slicica kako do sad izgleda ja uvjek kazem mora izgledati ruzno na pocetku ali kad se zavrsi bit ce to prava stvar (bar se nadam)

d55c.jpg

m6dz.jpg
dx4t.jpg
oqd0.jpg
njad.jpg
mzl4.jpg
75af.jpg
eto toliko za sad nadam se da slike nisu prelose jer sam mobitelom slikao :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Evo maloprije zavrseno ubacivanje i zadnje klupe (moram jos stare nosace od alfe skinuti sa donjeg djela klupe jer sam pravio nove da pasu na rupe od punta) ali uglavnom to bi bilo to za sad dok neskontam gdje cu tapacirung raditi evo i slikica

 

hsrb.jpg

h206.jpg

92d0.jpg

yjtm.jpg

enm4.jpg

zuqu.jpg

q47x.jpg

heos.jpg

tnk.jpg

t99v.jpg

tlhw.jpg

ys36.jpg

ovi7.jpg

bnms.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...