Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ma samo skini klemu ti 10 min pre nego sto krenes tvoj da skidas, da prilikom skidanja i stavljanja dzeka se nesto ne desi, posle cim stavis novi vratis i bice sve u redu, pod pretpostavkom da su isti konektori na starom i novom, ali ne vidim razliku da ne budu. I da volan je mnogo lepsi ovaj sto si uzeo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate,kako predjes lezeci ili ivicnjak ? Lepo je to nema sta,ali svrha mu mala :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala momci !!!!!!! bice jos malo nekih lepsih slika...

@bane23 nisam ga ni ranije nesto peo na ivicnjake pa ni sad, a lezeci jbg malo vise pripazim,nije neki problem,teram ga ja pun gas uglavnom :) ...problem su oni kolotrazi to je smrt...minusi napred i pozadi 2.5 stepena, strasno drzi u krivinama tako da ima i svrhe :D:p

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sad ocu da mijenjam felme na mog JTD-a, pa bi 15 max stavio ili mozda 16? :)

i koje opruge imas za preporucit ? ,jer ih nebi kidao kao sto neki rade :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je 16 ili 17 prava mera, imao sam 15 ali nije to to, jedino guma 45, sve preko je ko balon...

A za opruge ne znam stvrano,nikad nisam gledao,bolje svakako da kupis nove...

@SikterBre

556152_3509150020999_1639316682_2803736_36651462.jpg

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan veoma dobar primjerak punta sve mi se dopada nema greske, jedino ti savjetujem da iz 147 alfie sjedista ubacis u punta preporpditi ces se na gevindama nece vise biti neudoban, 300km da predjes bez da osjetis tegobe u ledjima.

@ ZoranicMNE

Sto se felgi tice imam sve od 14-17-ki i stvari stoje ovako profil nesmije biti veci od 45 sto je felga veca to je dimenzija gume ispod 45, najbolje preformanse ima na 15-ma, zimi su najbolje 14ke, najljepsi je na 16 i 17-ma (ovisno koje su felge)

@Kosta

a ovo "ko te jebe u krivini.co.ja" je extra fora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam znao da ima neke razlike, ja sam odavno zaboravio na udobnost... stavicu ih ako budem imao para, ako pre toga ne prodam ceo auto... Isao sam ja mojim Puntom do Grcke i nazad,1600km, naviknu se bubrezi posle nekog vremena :p

Danas sam malo slikao

:wub:

DSCI0372.jpg DSCI03441.jpg DSCI0356.jpg

DSCI0369.jpg

DSCI0346.jpg DSCI0367.jpg DSCI0347.jpg

Enterijer jos nije gotov, oprana su sedista i tapaciri, tabla ofarbana u crno, i volan od HGT-a

DSCI0327.jpg DSCI0331.jpg

Ostaje jos da se ubaci centralna konzola,samo da se nakanim da uradim plavo osvetljenje i na ventilaciji,ovako bi trebalo da izgleda

2j3l66x.jpg

Ne znam da li sledece xenone ili crni krov da uradim, i to bi bilo to, spreman je za letnju sezonu... :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

crn krov + letnja sezona tu ti ni kucna klima od 12000 btu ne bi pomogla definitivno samo ksenone...

Share this post


Link to post
Share on other sites

definitivno samo xenoni, bjezi od crnog krova :)

+ preporuka, sve to fino izgleda ali ako ga ostavis negdje na suncu sve ce ti biti jasno :) kad otvoris vrata

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma izdrzi se sa crnim krovom vjerujte mi,borim se ja evo 2 godine s njim :)

jes da ljeti malo vise grije,al opet ovima sa crnim autima je jos gore pa izdrzavaju :)

odradi crni krov obavezno,ali gledaj da krovna svijetla zamijenis odgovarajucim led diodama bijele boje,bice ljepse a i sigurnije kad ga upekne ljeti a dioda se ne grije i nema opasnosti da se istopi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne bih to farbao u crno osim sto sad svi to furaju, nije bas ni prakticno ljeti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma smesna je to razlika, +tu su folije 80% .... Sinoc me maler poterao i razbijem karter na bulevaru :wallbash: Danas treba da se radi,tek treba da vidim kakva je steta....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma smesna je to razlika, +tu su folije 80% .... Sinoc me maler poterao i razbijem karter na bulevaru :wallbash: Danas treba da se radi,tek treba da vidim kakva je steta....

Steta za karter, nadam se da nije velika steta :ouch:

Problem sa krovom je jedino u tome sto przi u glavu kao da je vruca tava pa ce mozak da prokljuca :)

Edited by edinko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...