Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pa i ne uspeo, auto je patos, a drugar sto je samnom bio je oko 130 kg...one sine tamo su katastrofa i za normalna kola... Blokovi su zakon, ne kazu za dzabe ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

spusti ga jos malo,ostaces bez nosaca motora u blazoj varijanti u goroj ostace ti motor na ulici....,ako ne motor ,menjac sto posto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad me strah da ja mog spustim :)

koliko cm je spusten tvoj Punto? zao mi je za karter,no ako si ga odma izgasio i primjetio da je puko nebi trebalo da ima stete...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kako ovi sa crnim kolima ? :)

Ne zelis da znas! :shock:

Dovoljno je i 15-20 minuta da stoji na suncu da saznas sta je pakao. Otvaram vrata, krov, gepek, cak i zadnje prozore "na kipu" jedno 5 minuta pa tek onda ulazim u auto :blink:

Inace Punto ti je kao grom! Primetio sam da ti se farba bas lepo presijava, je l to polirano ili je tako ocuvano? :cheers:

Edited by Dusco

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema stete na motoru, sve me izaslo oko 100e (varenje kartera, ciscenje, odmascivanje, zamena ulja i filtera)..sta da se radi :)

sad me strah da ja mog spustim :)

koliko cm je spusten tvoj Punto? zao mi je za karter,no ako si ga odma izgasio i primjetio da je puko nebi trebalo da ima stete...

Spusten je 10cm napred i oko 6-7 cm nazad. Zavisi koliko si spreman da se odreknes itd pazljivo vozis i opet budes spreman na ovako nesto. Ja preko godinu dana na gewindama bez problema do sad, i ovo je bilo mojom greskom...(a lupaju ljudi karter i sa normanom visinom)

Jako lep

Hvala!

Pa kako ovi sa crnim kolima ? :)

Ne zelis da znas! :shock:

Dovoljno je i 15-20 minuta da stoji na suncu da saznas sta je pakao. Otvaram vrata, krov, gepek, cak i zadnje prozore "na kipu" jedno 5 minuta pa tek onda ulazim u auto :blink:

Inace Punto ti je kao grom! Primetio sam da ti se farba bas lepo presijava, je l to polirano ili je tako ocuvano? :cheers:

Hvala :smoke: Nisam ga polirao, ocuvan je :) pa i ja leti ko u rernu da sednem, mada sad ce sve to da priceka, odose pare na popravku :(

Odradjeno plavo osvetljenje oko komandi klime,uvece jako lepo sija, nego ja ne umem to lepo da slikam

DSCI0385.jpg DSCI0388.jpg DSCI0391.jpg DSCI0392.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako si napravio da ovo sija plavo, ja kad sam menjao sijalice davale su obicnu svetlost, zute boje, a plave sijalice nemam gde da kupim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...