Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Konacno i ja da se resim da predstavim moj auto. Stilo 1.6 benzin 2002. godina mart mesec . Oprema aktiv,onako solidna, ima sve sto mi treba pa i vise od toga al mu je najveci minus fabricki radio sa kasetom.Mislio sam se dal da kupim cd plejer (fabricki naravno) al cene bile jake a i pitanje je dal ce dobro da rade pa sam uzeo x-car link i zadovoljan sam.Uzeo sam ga prosle godine u junu, i ulaganja nisam imao osim velikog+malog servisa.Planiram da mu menjam diskove na prednjim tockovima i plocice na leto i da kupim nove gume.Ako ostane para kupicu i neke alu felne 15 jer za vece gume nemam para.Inace i ja planiram da odradim krov crnom folijom . Enterijer mi je odlican,sedista kao nova,motor lepo radi,i ja sam prezadovoljan sa autom.Trosio zimus oko 12-13 litra ovde po lokalu,sad je malo smanjio potrosnju tako da sam i sa te strane zadovoljan.Za sada plin nije u razmatranju.Evo i neka slicica.

dw23tn2q76tzb2qph_thumb.jpg uw7r1115mvdmj9pks9w_thumb.jpg tl0077qz17whcbd0fvx_thumb.jpg

e7ihucj5iihb7vyt1p8i_thumb.jpg 8311x9pgrzxwbtelewz7_thumb.jpg

y5w02phnz3os7tdzq_thumb.jpg m3cl938zo4wj65oe1wnm_thumb.jpg m09jvelsz8hr0aaz7dl_thumb.jpg qu63bldu1vnd7wdmxvv_thumb.jpg

goqie83jevy88op0x8q_thumb.jpg h3iug2s8lq0htlmlkfc_thumb.jpg hdhvbqpxozctum3k5vzv_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako sam ga kupio ,tako je uvezen iz Italije sa tim pragovima i onim diskretnim spojlerom na gepeku ( abarth wanna be :thumbup: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prelep Stilo :clap: Samo mu nabaci neke dobre felne i bice :w00t: :w00t:

Edited by Dusm4n

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nice car (abarth wana be) :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo izgleda!

Ako neces >15'' onda nemoj ni da kupujes alu-felne. Kupi neke malo lepse ratkapne i to je to. Ima kvalitetnh koje dosta pristojno izgledaju.

Zalosno je trositi pare na 15-ice. Neki minimum za normalan izgled je 16 cola,a prava mera za taj auto su 17-ice.

Folija na krovu je ok. Moj predlog je da bude sjajna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma bela najbolje cuci i na trovratnom i na petovratnnom :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@vlada34

brezanski put kod pruge

@ sve

da li mogu na stila da idu felne sa punta dvojke one fabricke sa sportinga,te mi se bas svidjaju

image.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo da osvezim temu.Kupljene zimske gume dunlop winter sport 3d u fabrickoj dimeziji 195/65/15.Posto sam resio da se ipak otvorim za alu felne 16 gume cu kupiti letnje tek nakon sto nabavim felne, a ove celicne ce biti za zimski set.U planu je i dalje crna folija za krov,mozda uskoro i to odradim

image.jpg

r10.jpg r11.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma na stilu 17 felne odlicno stoje! Ja ispod 17 ne bih isao. :D A inace skoro sam video jednog belog stila sa crnom folijom na krovu i mogu ti reci da mnoooogo dobro izgleda. :thumbsup: A tvom fale samo neke lepe felne i crna folija na krov i bice jos duplo lepsi. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam da je 17 prava mera ali gume u toj dimenziji su duplo skuplje nego u na primer 16 , tako da 17 nece ici na moj auto,moracu da se zadovoljim sa 16 a folija vrlo uskoro,samo jos nisam nacisto da li mat,sjajna ili karbon look

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo stigle i felne , probao 16 nije mi se nesto svidelo i na kraju ipak uzeo 17 , evo neke slike slikane mobom pa i nisu pas nesto, folija jos nije legla ja se nadam da ce uskoro, nemam uopste slobodnog vremena,radim svakog dana pa nisam stigao da odem da ga malo ulepsam

st1.jpg st2.jpg

st3.jpg st4.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ove felne su po meni najlepše od svih Stilo felni, da sam na ovakve naleteo za iste pare uzeo bi ih pa neka su i 17-ice.

Inače stilđa ti je ko bombona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...