Jump to content
FAS Goran
boki

12. Zvanično FLCS Okupljanje & roštilj

Recommended Posts

Bokija :smoke: je zaduzen za gas :yes

Znaci moram da veceram prebranac????question.gif

Ne moras prebranac :thumbdown: ,pa jos za veceru :no

da se ne osushi :blink: ono lepo drvece u Kosutnjaku :(

samo napuni bojler u Bravu :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da nisi ti nei Bellamy,mozda??? harhar.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa prosli put umalo "zaratismo" <_< zbog zastite prirode :rolleyes: i odlaganja smeca :yes

taman posla da Bokija :smoke: upotrebi prebranac :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ono je Nesha?Nisam ga pozno bez pljedze u ustima.... whistle.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

:rofl::rofl::rofl:

A da nisi ti nei Bellamy,mozda??? harhar.gif

Mozda <_<

27n_bellam_wideweb_430x281.jpg

Gde se njega setiste.. :thumbsup:

E, nego par ozbiljnih pitanja:

hoce li jos neko doci porodicno, i

dolaze li i ovi iz CBC (da im rentiram Bajker Juniora da im zapali vatru :evil: ) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

OVI iz CBC-a su pristojna deca i ne bazaju po sumi...Niko nije lud da dovede sitnu decu.Ako vide Neshu,tebe i Maneta kako jedete,posle ce imati nocne more.....harhar.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ipak neću moći da dođem, danas sam trebao da primim platu posle dužeg vremena ne primanja ali od toga nije bilo ništa. Nit imam za benzin, nit 350 dinara za roštilj, niti da platim ratu u banci a danas mi je zadnji dan..... strava i užas... a novi posao da nađem isto bi mi bilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

uh bre ! nek te neko pokupi i dodji da malo oladis mozak , hebes pare za rostilj , dodji na druzenje :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja I onako postim, tako da me rostilj bas I ne zanima puno, I onako dolazim kasno, tako da cu dzepove da napunim krompirima da ih bacim na taj vas zar, necu na plamen od plina zato sto smrdi :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene se isto malo poremetio raspored zbog sajma gradjevine,trebalo je sutra odmah posle zavrsetka sajma da se demontira stand ali su prebacili za nedelju....videcemo jos.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ipak neću moći da dođem, danas sam trebao da primim platu posle dužeg vremena ne primanja ali od toga nije bilo ništa. Nit imam za benzin, nit 350 dinara za roštilj, niti da platim ratu u banci a danas mi je zadnji dan..... strava i užas... a novi posao da nađem isto bi mi bilo.

Ako zelis da dodjes, ja cu da platim za tebe :thumbup: nista ne brini. Samo gledaj i dodji nekako, za klopu se ne sekiraj.

Kao sto rece irokanji, napravi pauzu od svakodnevnih sekiracija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ipak neću moći da dođem, danas sam trebao da primim platu posle dužeg vremena ne primanja ali od toga nije bilo ništa. Nit imam za benzin, nit 350 dinara za roštilj, niti da platim ratu u banci a danas mi je zadnji dan..... strava i užas... a novi posao da nađem isto bi mi bilo.

Kao što rekoše gore, važno je druženje i opuštajuća atmosfera, a evidentno je da je tebi baš to potrebno. Napiši gde živiš i kad ti odgovara da kreneš, neko će sigurno prolaziti tvojim krajem i povesti te ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog radova na gazeli i prevelike guzve SVAKO KO ZNA DA DODJE DO MESTA GDE CEMO PRAVITI ROSTILJ,NEKA DODJE PRAVO TAMO!!!

ko ima navigaciju a ne zna gde je tacno mesto evo jos jednom:IMAG0241.jpg

i ako ima neko iz tog kraja ili sa te strane grada ko bi dosao ranije da sa jos par ljudi zauzme mesto neka se prijavi na temi

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste , poslusaj nas , ovde ces da prsnes od smeha a ne od brige. Ja vec htela da kazem da i ovako nema sanse da pojedem toliko koliko jede predsednik tako da se ne sekiras oko toga, bice za sve . Mnogi od nas su bili povremeno totalno svorc , pa nije to razlog da ne vatamo zjale zajedno. :band::smoke::gathering::cheers: ne cvetaju svima ruze i ostalo cvece ukrasnog karaktera , pa sta ima veze. Pisi gde si kako je dovla rekao pa da te neko pokupi.

veruj na rec, kad ti to kaze zensko sa muskog foruma heheheh

Edited by Irokanji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije kasno nikad. Nije greh i ne prijaviti se, a doći...

Inače da malo dam na marketingu - prijavljeno je više od 60 automobila sa ko zna koliko ljudi :)

Biće ovo izgleda mnogo golem roštilj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ode 'olesterol u crveno! :)

Cim budem saznao da mogu doci prijavicu se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tačna lokacija, uz koordinate koje su već postavljane više puta:

lokacija_10.jpg IMAG0241.jpg

Zoom out:

lokacija_9.jpg lokacija8.jpg lokacija7.jpg lokacija6.jpg

- Osim onih 350 dinara sta bi bilo jos pozeljno za poneti? Dve stolice na rasklapanje... i ako treba jos nesto? Predstavlja li problem povesti i lepse polovine?

Osim tih 350 kinti ne treba ništa drugo što se novca tiče. :thumbup: Naravno da ne predstavlja problem povesti devojke, supruge. :thumbup:

- Dolazimo ja i moj zet, ali doci cemo negde oko 2-2:30, Ako nas primate :)

Naravno. :thumbup:

- ...gde tacno na Kosutnjaku je skup i dokle traje?

Gore su slike gde je tačno, neka vam orijentir bude Hajdučka česma. Skup traje do...nemamo pojma. :D Dokle god budete hteli, dokle god ljudi ostanu, a ostaće. :thumbup:

- gde ce svi ti silni automobili da se parkiraju ako odziv bude velik? :)

Ima dovoljno mesta za sve, videćete. :thumbup:

------------------------------------

Bacite negde u memoriju telefona broj Kluba:

069/111-FLCS (069/111-3527)

------------------------------------

Svi koji dolazite pravo na Košutnjak, od 11 sati treba da ste tu. Naravno, nije nikakav problem i ako dođete u 11 i 10, 15 minuta. :thumbsup:

------------------------------------

Kod Intera u pola 11

------------------------------------

Svi koji budete dolazili van Beograda, sačuvajte putarine, dobićete novac od Kluba u oba pravca...

------------------------------------

Očekuje se 16 stepeni, bez kiše, pretežno sunčano. :thumbup:

vreme.jpg

------------------------------------

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazalost ja izgleda necu moci da dodjem. :crybaby:

Imao sam u planu da dodjm sa jos 2 drugara ali evo vec treci dan lezim u krevetu jer imam visoku temperaturu.Osim ako se ne desi neko cudo do sutra moracu dolazak na skup odloziti za neki drugi put.

Sorry.Pozdrav svima i lepo se provedite!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...