Jump to content
FAS Goran
boki

Večiti Derbi, Fudbal, Basket, Arena, ulaznice...

Recommended Posts

pisac ocigledno nije ni onaj sto menja sijalicu, a ni onaj sto drzi stolicu :):harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta je pisac hteo da kaze??? Da smo biiiip bivseg sampiona evrope?? Ako je to u pitanju time je nasa sreca jos veca jer pobeda nije obicna

John bez psovanja ... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema Čelića :D

E,ova pobeda mi je toliko draga zbog svog onog proseravanja da nemam reci :lol:

Bilo je toliko price van terena od cigana,a i ovde na forumu,a mi... pricamo iskljucivo samo na terenu. Vrh svega je bilo kada je decki hteo da se rasplace na kraju :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta je pisac hteo da kaze??? Da smo biiiip bivseg sampiona evrope?? Ako je to u pitanju time je nasa sreca jos veca jer pobeda nije obicna

John bez psovanja ... ;)

bio sam ubedjen da biiip-er radi automatski ili je to na nekom drugom forumu, izvinjavam se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto su crvena slova pri kraju ja cu da se oglasim. U derbiju niste bili bolji, presudio je jedan dobar potez, kao sto niste bili bolji ni u jednom od dva kup meca. U drugom smo vas sabili u misiju rupu pa otuda i ova izjava Stanojevica posle ovog derbija. Cak i dok ste pobedjivali poslednje tri godine niste nijednom bili dominantni kao mi na proslom derbiju. Covek je svestan da su vasi dobri rezultati do sada bili produkt loseg stanja u nasem klubu i sudijskih pomoci. Do skoro je bio hladan kao spricer. Kako god, na dobrom smo putu i ja se ne sekiram. A drug "plavi" vam je i pre 20 godina objasnio ko je i sta je, nece mu biti problem da vam opet ponovi lekciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice derbija bili ste bolji u drugom poluvremenu za taj jedan gol i nista vise, drugo radujete se ko da ste postali prvaci sveta, ali razumem vas ipak ste dobili Crvenu Zvezdu, uzivajte jos malo pa cemo vas opet poniziti i vratiti u misiju rupu gde vam je i mesto!

Edited by boki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se ovaj ovako ponasa sada, kako li ce kad se stvari postave na svoje mesto.

8159950914db5c6100fe01712236576_orig.jpg

Prijava protiv Stanojevića

Izvor: B92, zurnal.rs

U 140. večitom derbiju nije bilo isključenja, ali je delegat Dušan Tomić podneo prijavu protiv trenera Partizana Aleksandra Stanojevića.

Strateg “crno-belih” izlazio je iz tehničkog prostora, prigovarao na odluke sudija, te se stoga ponašao suprotno Pravilniku o radu trenera i zbog toga će o njemu odlučivati zamenik disciplinskog sudije Nenad Vuković.

“Pohvale za ponašanje zaslužio je trener Crvene zvezde Robert Prosinečki” – rekao je Branislav Delić, komesar za takmičenje Super lige.

Pa zar mora to da radi trener "boljeg" kluba kome su sudije cele sezone vetar u ledja?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,da... Nismo ponivo bili bolji.

-Koliki je posed lopte bio?

-Koliko ste imali suteva?

-Koliko ste imali kornera?

Stvarno ne znam na osnovu cega si dosao do zakljucka da ste opet bili bolji osim tvog subjektivnog gledanja.

Kad ste bolji sto nas niste stisnuli posle primnjenog gola, nego ste izgledali nemocni da je skoro bila sramota!

Veci pritisak je vrsila Borca :rofl:

P.S. Daj boze da smo uvek ovako losiji!!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grobari... Jel nas cujete???

Grobari, Vi ste p...ke Najvece!!!

Grobari... Kurcili ste se sa ovim timom kako ste galaktikosi... ma kakvi galaktikosi, jos i bolji pa ste dosli do toga da Zvezdu mozete da pobedite SAMO kad ZVEZDA popusti ili ako vas ukenja.

Mi sa ovim JADOM od tima, uspeli smo da stignemo Vase HIPER-galaktikose... ali sa ovakom ekipom.

Sta mislite da bi ste bili 1. da onaj retard od Kristica nije unistio Zvezdu u 1. delu sezone i da nismo kiksali protiv Vas(ono je bio kiks... sa onakvom ekipom i trenerom) i protiv Hajduka.

Nema sta da se vadim, odrali smo vas u 1. poluvremenu, ali ste i vi nas odrali u 2. jer je iz nekih nepoznatih razloga Zvezda Stala. Jos pre vaseg gola se videlo da Zvezda nece dati gol a da ste vi sve blize pozitivnom rezultatu... sto zbog Zvezdine lose igre, sto zbog vase solidne partije.

Ovaj put mogu da kazem da je bolji pobedio jer je Zvezda RAZOCARALA u 2. Poluvremenu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laksi su porazi , sladje su pobede kad na terenu srce ostane ! ! ! A za grobare imam samo jednu poruku : Ko vas je*o godinama , je*ace vas opet ! Oticice tole i tejgo a onda gazziiiiiiiii !!!!!! :fish:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekada je (mozda) u vasim komentarima i bilo neceg pamentog za cuti,a sada samo ljubomora kipi :thumbsup:

P.S. Fudbal,kosarka,odbojka,vaterpolo,hokej...

Edited by saleTIPO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliki je posed lopte bio?

-Koliko ste imali kornera?

Posed 55:45...

Ako se dobro secam, broj kornera Zvezde je 0(nek me neko ispravi ako gresim). :whistle:

I sad mi nije jasno, pre derbija je bila mala Barselona, posle derbija je jada od tima.... :coffee::D

Okreni, obrni, nista dok ne bude privatizacije, dok ne udju neke pare u fudbal i dok se ne bude znalo ko je gazda...

Ovako, kad moze da se otima na sve strane jer je sve nase, cilj Partizana ce da bude bolji od Zvezde a u Evropi ako se uradi sta na srecu uradi(usli u LS sa 20-30.000evra za pojacanja :blink: ), ako ne, kukacemo da se nema para za pojacanja ili nismo imali srece, slaba liga, malo jakih meceva bla bla...

I obratno vazi naravno...

Sto se mene licno tice, zeleo bih da ova prica sa Rusima i Zvezdom uspe(pricalo se da hoce da ulazu ali i da hoce veci udeo u upravi sto trenutno ne moze, pa je prica o Lukicevom povlacenju na kraju sezone koja se pojavila danas i zvanicno, deo te price oko Rusa u upravi) jer ce samo tako ovi nasi pajseri da krenu ozbiljno da rade.

Ako ne prodje, ima da se vozamo ovako jos 100 godina...

Kao sto je Celic pomenuo, treneri ce da budu kumovi i drugari(Kristic itd), igraci kombinacije i slicno...

A tek ako se zaljulja stolica onda se iz rukava vadi neka ozbiljnija prica(Prosinecki itd)...

A tada bi trebali da gledamo ozbiljan fudbal na derbijima, kao prvo poluvreme sto je bilo, a i da nasi klubovi igraju ozbiljiju pricu u evropskim takmicenjima... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas tako! Slazem se sa tobom 100%

Jeste liga slaba i sve to o cemu si pricao ali to nije razlog da ne postoji jedna sportska atmosfera izmedju Partizana i zvezde.

Koliko kog losa situacija bila treba igradi i navijati. Sada odjednim kriviti losu situaciju zbog necijeg neuspeha mi je skoz bzv!

Skroz je glupo osporavati neciju dominaciju zbog tamo nekih razloga kojih iskreno i ne razumem. Situacija je ista za sve pa ko je bolji bolji je.

Nekada,u jednom periodu je zvezda dominirara. Tada je Partizan pobedjuvao svaku 5. put i to je trajalo par godina i otuda ovolika razlika u pobedama i zasto bi to sada neko osporavao. Ali tu je izgleda razlika izmedju grobara i cigana. Prednost u pobedama se iz godine u godinu topi pa je to uzrok ovakvog ponasanja pojadinaca. Sada ce jos doci i do jednog zavidnog broja uzastopnih titula pa ocigledno da na nekog to bas lose utice.

Znam da je tesko kada trenutno niste bolji u jedinom sportu u kojem preferiate da budete,ali sta da se radi. Ne bi bilo interesantno kada bi uvek samo jedan tim pobedjivao.

Posed lopte i broj kornera znam naravno nego sam hteo da vidim da li to znaju neki koji smatraju da je zvezda i ovaj put bila bolja :lol:

Edited by saleTIPO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...