Jump to content
FAS Goran
boki

Večiti Derbi, Fudbal, Basket, Arena, ulaznice...

Recommended Posts

Cekajte Glodarcici leto pa cemo videti ko je gde.

E jbt daj recite koje je vise to leto u pitanju.

Ja cenim da ja vasa ipak SLEDECA SEZONA

Share this post


Link to post
Share on other sites

AH,

Zaboravo sam da ste prvaci Evrope u najgledanijem sportu u zemlji... Rvanju. Respekt za Rvace ali koliko vas je znalo kad su bili u polufinalu i borili se za finale, ili cak finale... NIKO, samo ste se prokurcili kad su osvojili LS!!!

Sad ocekujem da se jave svi GLODARI i da krenu kako su svi oni bili na svakom mecu, jos od kvalfikacija za LS!!!

Cekaj, Vi 2. najtrofejniji klub u Evropi???

Prema poslednjim istraživanjima sprovedenim pre nekoliko meseci, Crvena zvezda i dalje ima više simpatizera, i to u odnosu 60 prema 40 odsto. Dakle, na dvojicu partizanovaca dolaze trojica zvezdaša.

Međutim, ako posmatramo rezultate u pet najatraktivnijih kolektivnih sportova, onda je Partizan uspešniji od Crvene zvezde, pošto u fudbalu, košarci, rukometu, vaterpolu i odbojci (računajući samo mušku konkurenciju) ima 72 osvojene državne titule (kako u velikoj Jugoslaviji, tako i u SRJ, SCG i sada Srbiji), naspram 56 trofeja najvećeg rivala. Presudna razlika napravljena je u vaterpolu (21:2), a crno-beli su još uspešniji

i u odbojci (10:6). Zvezda vodi u fudbalu (24:20) i rukometu (9:6), dok je košarkaški bilans izjednačen - 15:15.

Znaci Vaterpolo odbojka.

Nabrojte mi Evropske trofeje osim pomenuti u rvanju i u Basketu???

Po tome, je i Metalopastika iz Sapca ispred VAS!!!

Lepo je biti uz tebe Partizane,

Jer ti igras pored Marakane,

Komsije tvoje Prvaci su SVETA,

Uvek si 2. i to ti ne smeta!!!!

ALE, ALE!!!

Nje bitno koliko ko ima trofeja, Bitno je da ste vi MISHEVI i da mozete samo da gledate preko ograde kod nas, moda eventualno da dodjete u Trofejnu sobu da pogledate neke od trofeja koje ni u snu ne mozete da osvojite...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima jedna pesma u kojoj se moze naslutiti bol, po nacinu izvodjenja.

Ta pesma je tako ispevana da mora da dirne svakoga ko je slusa.

U izvodjenju glodara zvuci jos tuznije i iz svake reci im izbija tolika patnja da prosto zalim te jadnike koji je pevaju i dodje mi da zaplacem sa njima... Sta cu, takav sam covek, puknu me emocije od tolike kolicine patnje i bola!!!

Ovu pesmu u izvodjenju Grobara 1970 mozete cuti svakog dana ispred Zvezdine sobe sa trofejima.

Pa poslusajmo pesmu u originalu...

http://www.youtube.com/watch?v=v_Yp7H1zUa0

Edited by chelic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko ja znam to je na vasem repertoaru u rupi, a kod nas je

Oce biti mobilizacija za JK ??

EDU SISTEM SRBIJE - konacno neke zdrave generacije dolaze

TI SI ZVEZDIN CETNIK ROBERTE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz prilozenog se vidi mentalni sklop likova sto navijaju za Patlidzan...

Petardirani Misha Tumbas(koji usput navija za pivo... pa cak i za Zvezdu bi navijao samo da mu neko plati pivo)

i neki klinci Klosari, delikventi i narkomani u najavi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakvi ste bre egzibicionisti!

Vi jos uvek pratite domaci fudbal :rofl:

Taj sport je za mene umro davne 92 godine proslog veka. :evil:

Gledajte neki drugi sport.npr Kosarku :clap:

Fudbal gledam samo inostrani a ova nasa beogradska zona me ne zanima. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

AAAAAAAHAHAHAHAHAHA, Woodoo, pa Prosinecki ni ne mora da trenira ekipu, dovoljno ce biti da im pokaze fazone koje je prodavao topalovicima na utakmicama...

:rofl::rofl::rofl:

Edited by Bajker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam za Vas ali ja sam iz sve glasa pevao nananananananana Robert Prosinecki Robert Prosinecki Robert Prosinecki!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesantna je ovo stvar. Da je kojim slucajem Zvezda pobedila ovde bi bilo komentara ihihih,a ovako jok. Pitam se zasto :whistle:

Izgleda smo se navikli na pobede pa nam vise i svejedno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...