Jump to content
FAS Goran
boki

Večiti Derbi, Fudbal, Basket, Arena, ulaznice...

Recommended Posts

"Fudbal u Kini (... s r b i j i ... ) postaje svakim danom sve bolji i bolji.... " ovo je citat jednog dokonog bilmeza u reklami za Jelen pivo, a meni se to često (ne zbog "jelene"), nego zbog totalno upropašćenog fudbala u ovoj zemlji, sve češće pada na pamet.

Ova vlast treba nešto da uradi!:

-ili da zabrani prenose stranih utakmica

-ili da zabrani fudbal u Srbiji jedno 3 godine dok se ne nauče da igraju fudbal i da se manu piva, džipova, pumpanih devojaka...i lisičijeg potoka! (i da primaju normalne plate u odnosu na kvalitet fudbala koji igraju). Neko primi 200, neko 300. A neko, Boga mi i 350! :realmad:

ps.

jeste, pogodili ste - zvezdaš sam. Al mi je drag i Partizan! Al ovo nema veze sa fudbalom što se ovde igra.

Edited by Damjanović

Share this post


Link to post
Share on other sites

A,ima malo i onog, da ste pobediili sve bi bilo ok :D

Secanje je cudo. Uvek izgleda lepse nego sto je ustvari bilo. To nisam ja izmislio,psiholozi to govore. Pogledajte utakmice pre 20-30 godina. Gotovo da se isto i tada igralo.

Daleko od doga da je tada bilo VRH,a sada DNO!!! Samo smo mi bili malo mladji i to nas vise zanimalo nego sada,sto je i normalno.

Sada kad gledam otakmice od ranije ponekad se dobro iskidam od smeha. Toliko o tadasnjem kvalitetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ste culi sto ce RRA da kazni Aleksandra Tijanica?!! Covek je u 17h dozvolio da se prenosi SEX UZIVO!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosinečki: ''Verujem u podvig u revanšu''

http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/prosinecki-verujem-u-podvig-u-revansu-39123.html

Biće bolje, neko viče

na papiru mrtvo slovo

na istoku stare priče

na zapadu ništa novo

Gole su lutke s naslovnih strana

još jedna pobeda Partizana... :whistle::lol:

E da, sad bez zezanja, realno Zvezda je igrala bolje nego sto sam ocekivao...Imali su lepe sanse, na nasu srecu su promasili, ali napredak se vidi...Ne moze preko noci ali Prosineckom treba dati sansu...Glavna stvar su pare za pojacanja ali to je do uprave...Covek radi sa onim sto ima...

Prijatno me iznenadila zajednicka konferencija za stampu i uopste atmosfera koja nije kao ranije "neprijateljska", uz prebrojavanje sprskih krvnih zrnaca, vec normalna i sportska...Valjda ce i ubuduce biti tako...

Edited by sasa_vu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi ste vi pomalo 88!

88 na qrcu te n8 :harhar:

Ohrabrujuca igra Zvezde, srecni golovi ptarizana, sve u svemu dobar derbi sa losijim pobednikom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je drago da sam gledao otvorenu i "izjednacenu" utakmicu u kojoj je Zezda za nijansu bila bolja.

Lepo je Ljuko Petrovic 91. rekao...

Hocete li da igramo lepo i da nas ceo svet pamti po igri a usput da izgubimo ili da igramo cvrstoi pobedimo??!?!?!?!?!?!?

Nije stvar ko je bolj vec ko pobedi.

- Inace, svideli su mi se neki potezi godara, kao sto su dupli pasovi na malom prostoru relativno blizu gola i lepa ali spora pas igra NASIH. Samo treba uporediti evropske utakmice i ove nase. Mi stalno kukamo kako nam je fudbal u q.cu a videcete 95% ovih momaka iz Zvezde i patlidzna za god. ili dve u ligi sampiona kako igraju brzo i leprsavo.

Cestitke glodarima da pobedi iako je ta pobeda dosla kao plod 2 1/2 sanse. Pod sanse racunam sut ilieva(gde je Stamenko odbranio) i sut onog malog garavog a pola sanse za 2. gol a ono 1. se ne moze nazvati sansom.

Onaj tagoe je rupa nevidjena ali zato ga kenjjjjjjjjjjjjja!!! Ni jedan njegov gol kod nas,koliko sam mogao da vidim nije bio nameran, osim onog 2. na derbiju.

Ipak, Posle ovakve tekme niko ne moze biti siguran sta ce se desiti u sledecoj jer je razlika u kvalitetu mizerna (naravno u korist Zvezde) a oba tima znaju dobro da priprete!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chelicu da nisi ti pratio neki stari snimak derbija :whistle: posto ste u ovome bili razvaljeni od :popo:

:devil: :devil: :devil: :devil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razvaljeni sa 2 1/2 shuta na gol i posedom lopte 55% ???

Edited by chelic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet si gledao neku drugu utakmicu... :D

Iliev promašio (bolje rečeno odlično je golman odbranio), Adia je promašio isto 100% šansu, dat jedan gol, šansa Ilića...i to je sve drugo poluvreme.

A, ti i dalje pričaj o dva šuta. Imaš i statistiku posle meča, tj. koliko puta u okvir gola i koliko puta van okvira gola...

http://www.fss.rs/sr/kupSrbije/story/3263/%D0%9F%D0%BE%D0%B1%D0%B5%D0%B4e+%D0%92%D0%BE%D1%98%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B5+%D0%B8+%D0%9F%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D0%BD%D0%B0+%28%D0%92%D0%98%D0%94%D0%95%D0%9E%29.html

Zvezda je bila bolja u prvom poluvremenu, ali nije dala gol.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to su one 2 sanse sto sam spomenuo, 1/2 sanse je 2. gol a 1. gol se ni u snu ne moze nazvati sansom, kao sto sam i rekao u 1. postu.

Edited by chelic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razvaljeni sa 2 1/2 shuta na gol...

Partizan je imao preko 10 šuteva na gol, od čega 6 u okvir gola, od toga su 2 lopte ušle unutra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitaj učitelj'cu. :D

Brojali ovi ljudi koji su vodili statistiku u prenosu...posle meča objavili javno za oba tima...bilo i na TV-u... :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde da kazemo da je istina za posed i suteve sto zvezdasi kazu.

A,sta je bilo kada je partizan gubio utakmice sa duplo vecim posedom,sa duplo manje faulova (zvezda nije znala da igla,samo je faulovima kvarila igru) onda niko nije to spominjao :smoke:

Gledao se samo razultat.

Ljudi naucite da gledate malo objektivo!!! Znam da to zvezdasima nikada nije polazilo za rukom ali potrudite se malo.

Drago mi je da je zvezda napokon pocela da igra fudbal. E,sada sto za takvu pas igru kakvu je pocela da forsira nema igrace to je druga stvar :lol:

Koliko bese nisu da ligol na JNA??? :whistle:

P.S. Suti moj djecace plavi :rofl:

Edited by saleTIPO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Partizan je i u najtezim porazima imao priblizan ili veci posed lopte, ali je Zvezda davala normalne golove a ne usere kao onaj 1.

Za 2. gol sam video da ce ga dati, cim je onaj sutnuo loptu jer je lopta padala na 6-7m u prazan prostor a cosic je bio pogesno postavljen u odnosu na onog lika.

Znamo ko su kompleksasi u celoj prici tako da lepo vi sacekate kraj sezone pa onda da vidimo vase komplexe.

Jucerasnja utakmica protiv Rad-a je bila toliko jadno sudjena da ni sudija nije mogao da vam pomogne iako se covek toliko trudio da radu nije dozolio da izvede korner na kraju 1. poluvremena a 2. poluvreme je produzavao dok ni on mucenik i toletov placenik nije izvalio da glodari nece dati gol!!!

Lepa tekma za gledanje i opet nezasluzeni bodoi za Glodare jer je RAD bi 15x bolji od vas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^

Mislis sudija ostetio Partizan za cist penal? :D

Nego stvarno, sve cestitke Radu, odigrali su odlicnu utakmicu...Malo falilo da nas nakantaju skroz...Da je uslo ono na pocetku drugog za 3-1... :whistle:

A i nama taman na vreme...Mnogo smo poleteli... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravili su:

Zuti karton za Luku (onaj cist klizeci na loptu) gde se na usporenom snimku videlo da nije bio cak ni prekrsaj jer je decko startovao na loptu a glodarcic poleteo iako ga ovaj nije ni pipnuo.

Simuliranje penala od strane glodarskog Bugarina, cist zuti.

Cista situacija negde u 70 i nekom minutu gde su svirali Offside.

Ima jos par sitnijih situacija koje nisu vredne komentarisanja a komentarisanje sudije koji je INTERNACIONALAC, covek nema pojma a sudi Ligu Evrope i Ligu Sampiona??? E posle ovoga nece vise :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Novinar nedeljnika „Maks" otkriva da Prosinečki ima svoj ritual od koga ne odstupa. Svaki dan s Novog Beograda kreće prema „Marakani" preko mosta Gazela, pa se penje i vozi pored Partizanovog stadiona. Kad mu se približi, uzvikne: „Došao sam ovamo da biste vi bili drugi!"

http://sportservis.pressonline.rs/wsw/index.php?p=71∋=20672

:rofl: :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...