Jump to content
FAS Goran
boki

Večiti Derbi, Fudbal, Basket, Arena, ulaznice...

Recommended Posts

Ala ga je opravio svako mu cast .Svaka cast bane .

Ja bih samo da dodam mi kad smo igrali , igrali smo da pobedimo i pobedjivali smo , i bili smo prvaci sveta .

Ako cemo da igramo samo da bi rekli eto mi igramo u LS. i da pri tom sluzimo za gol razliku a jos postignemo jedan ili nijedan gol , onda bolje da i ne igramo.

Medjutim ima ljudi kojima je i to dovoljno , a jos im pisluzi i kao vrhunski argument za provokacije i prepucavanje sa navijacima suparnickog kluba , i ja ih razumem i cestitam im na tome .

Share this post


Link to post
Share on other sites

-Ne znam zasto bi iko zalio sto njegov klub ima manje navijaca i manji stadion od nekog drugog kluba.Nebitan podatak i smesan argument.

-Manje trofeja da,ali svega par procenata manje i to ne zadugo :)

-Koreografije i stil navijanja su stvar ukusa.

-Jugoslovensko drustvo pa sta?Jel to mozda neka sramota?Ili smo zbog toga manje Srbi od vas?

-Ko su vama legende kluba i bivsi clanovi uprave?Slicnih primera ima na obe strane.Ako se opet,potpuno neosnovano,cilja na neki antisrspki karakter kluba :thumbdown:

-Nemamo usati pehar ali smo igrali finale tog takmicenja,borili se za taj pehar i bili mu veoma blizu.Imamo evropske titule u drugim sportovima(kosarka 1,vaterpolo 7)

-Ostale zafrkancije ne bih komentarisao :)

 

Uglavnom nista od nabrojanog me nije proganjalo niti ce me proganjati :D


Ako cemo da igramo samo da bi rekli eto mi igramo u LS. i da pri tom sluzimo za gol razliku a jos postignemo jedan ili nijedan gol , onda bolje da i ne igramo.
 

 

A za sta sluzite u predkvalifikacijama kvalifikacija slabijeg takmicenja od LS?

 

U kom je to nastupu od svoja 2 Partizan u LS sluzio za gol razliku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To njega proganja, jer je samo cuo o tome, nikad u svom kratkom zivotu nije doziveo zvezdin uspeh, ove godine se radovao uspedima FMP-a, za Bari mu pricala majka dok mu menjala pelene ... Veceras ocekujte obimniji odgovor na ove jadne trzaje, sad moram na posao :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni glupo da komentarišem ovakvu vrhunsku argumentaciju, a i onaj komentar podrške...

Edited by totti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lako je tebi da budes relaksiran kad je vas klub poslednjih godina uspesniji od naseg. Sta mislis kako je Woodoou i meni? Ili nasem drugu Majkibanetu? :)

Veceras ocekujte obimniji odgovor na ove jadne trzaje, sad moram na posao :)

Da li ce Nesa zakljucati temu pre odgovora naseg kolege Belog ili ce ipak Beli biti brzi?

Ostanite sa nama...

:D

Edited by Dezurni

Share this post


Link to post
Share on other sites

To njega proganja, jer je samo cuo o tome, nikad u svom kratkom zivotu nije doziveo zvezdin uspeh, ove godine se radovao uspedima FMP-a, za Bari mu pricala majka dok mu menjala pelene ... Veceras ocekujte obimniji odgovor na ove jadne trzaje, sad moram na posao :)

 

Beli, buraz, veruj mi da sam se u ovom svom kratkom zivotu vise radovao Zvezdinim uspesima nego ti partizanovim....

Radovao sam se pobedi nad Romom (3:1), PSV-om (3:2), Kievom (0:2), Young Boys-om (3:0), eliminacijom Brage u Portugalu, golovima Koromana i Milijasa Minhenskom Bajernu.. O derbijima i dominaciji od 2001. do 2008. godine necu ni da pricam. Pjanovic, Drulic, Pantelic, Zigic, Perovic...  Dolazili ste na Marakanu sa sigurnih bar 2 komada u mrezi, cesto ste primali 3, a bogami i 4 komada...

 

Dok si se ti za to vreme radovao sa onih 1:1 protiv Reala i penalima sa Njukaslom...

 

Tako da veruj mi da sam imao vise nego uspesno detinjstvo sto se toga tice. Ti meni neces da kazes godine, ali pretpostavljam da si i ti nekako proziveo sve ovo pa si zbog toga toliko kivan. Ceo zivot vas proganja cinjenica da ste manji klub od nekoga, da imate manje navijaca i trofeja od nekoga i da ste u senci jednog velikog kluba sa ovih prostora. Moze Zvezda da igra ne znam ni ja koliko lose, moze da ima i 100 miliona duga, ali Zvezda je uvek bila i uvek ce biti najveci klub na ovim prostorima. To i ti znas i to te jede svih ovih godina. Potpuno te razumem...

 

E sad, posto nicija nije do zore gorela, tako se prekinuo niz tih godina u kojima je dominirala Zvezda...Smenjivacemo se mi jos dugo dugo

 

 

 

Veceras ocekujte obimniji odgovor na ove jadne trzaje, sad moram na posao :)

Da li ce Nesa zakljucati temu pre odgovora naseg kolege Belog ili ce ipak Beli biti brzi?

Ostanite sa nama...

:D

 

Pa ovako moze u nedogled da ide... :)

A i kad se bolje razmisli mozda je najpametnije da se zakljuca :D

Edited by majkicbane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što da se zaključa?

 

Protiv Reala je bilo 0:0

 

A to što ti Majkiću pričaš je kao da priča bivši radnik Geneksa kako je nekad do 00 bilo... Bez obzira što mu firma danas ne postoji  :)

 

 

 

Lako je tebi da budes relaksiran kad je vas klub poslednjih godina uspesniji od naseg. Sta mislis kako je Woodoou i meni? Ili nasem drugu Majkibanetu? :)
 

 

Valjda neće tako meni biti u košarci  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to što ti Majkiću pričaš je kao da priča bivši radnik Geneksa kako je nekad do 00 bilo... Bez obzira što mu firma danas ne postoji  :)

 

Odgovor na njegovo zapzanje da nikad u svom kratkom zivotu nisam doziveo Zvezdin uspeh.

Potpisujem da sam se ipak vise radovao nego on partizanovom uspehu, ma koliko godina vise da ima od mene...

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aman... Ovde se ne radi da neko mrzi nekoga, već nešto Klub nije čovek.

Ajde me još ubedite da ti i kolega hawk ne mrzite apsolutno ništa na svetu - ni neku naciju, neki politički pokret, neku životinju... Pošto tamo gore piše da je mržnja patologija, pa samo pitam

Ja nikog ne mrzim, mozda pomalo komarce  :D . Narocito nemam razloga da mrzim nesto imaginarno. Ne moram va volim nesto ili nekog, ali da mrzim......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obrati paznju na te brojke iz koje su godine ... saberi oduzmi pa ces da vidis, zamisli vama je vaterpolo klub najtrofejniji klub poslednjih godina, a takvi instant klubovi traju oko 2 godine... 

 

Untitled.jpg

 

sto se koreografija tice, ja ne idem na utakmicu zbog koreografije, vec idem na svaku, bilo kuci, bilo na strani, bilo da je kisa ili sunce ili sneg ... a ne kao ti samo protiv rome ili marseja ;)

 

Znas kad je i kako nastala Jugoslavija, ko je osnovao Jugoslaviju ili i to moram da te ucim? Istorija je nesto sto ne moze da se falsifikuje, koliko god se coki i saborci trudili... 

Sto se tice legendi, mi svoje imamo, vi imate prosineckog (keva mu iz cacka)  :lol:

Grobari su nastali jos pre davne 1970, a vas bari o kome toliko se*ete, a kakili ste u pelene kad se desio, desio se mnogo kasnije ;)

 

Sto se tice stadiona, kad je rajko imao vecu posetu i lepsu koreografiju, za cecin, colin ili narkomanov koncert? Iz aviona se vidi da vam je stadion ciganska cerga, rupcaga pokrivena zardjalim limom, izgleda kao puno parkiranih opela ... a kad se pridje smrdi na go*na jer tamo obitavaju najveci go*nari politicke i sportske scene ... vucici, covici, kokeze i slicni dupelisci ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da pitam ovu dvojicu kad su poslednji put bili na rajku i da li znaju da stignu do njega bez pomoci prijatelja? :D

 

Ne meri se ljubav prema klubu odlascima na stadion.

Ja da zivim bar 60-70km od Beograda svaki vikend bih isao, ako ne na Marakanu onda na neki gostujuci u BG-u.

 

Ponosim se sto sam 2012. godine, dok nisam imao kola, stopom otisao od Nisa do Krusevca da bih gledao finale Kupa.

 

 

Grobari su nastali jos pre davne 1970, a vas bari o kome toliko se*ete, a kakili ste u pelene kad se desio, desio se mnogo kasnije ;)

 

Vama je klupski uspeh to sto ste osnovali organizovanu navijacku grupu i to poredis sa osvajanjem Kupa Sampiona?! Bravo decko... da ne bude da te vredjam, posto ti akzes da ja (a i mi ostali zvezdasi) imam 2 grama mozga, ti imas 3 :D

 

Sto se tice stadiona, kad je rajko imao vecu posetu i lepsu koreografiju, za cecin, colin ili narkomanov koncert?

 

Wtf? Verujes li ti u ovo sto pricas? Imali smo vise navijaca na ligaskoj utakmici nego vi u Ligi Sampiona sa Arsenalom, stidite se! Bruka, bruka!

O koreografijama necu da pricam... Ako je samo paljenje baklji koreografija, onda i vi imate dobre koregorafije :rofl:

 

Iz aviona se vidi da vam je stadion ciganska cerga, rupcaga pokrivena zardjalim limom, izgleda kao puno parkiranih opela ...

 

hahahaha do juce ste imali stolice u bojama koje nemaju veze sa klubom o kom pricas a dovozljavas sebi da komentarises o izgledu stadiona?!

Evo da se prisetis malo

stadion-03.jpgScreenshot_30.jpg

 

Boje stadiona i boje grba :D

"crno-beli"

Edited by majkicbane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaki tvoj post je jos jedan dokaz da tebe zanima samo Partizan ;)

 

Stadion vidis jednom u 6 godina, toliko cesto i titulu vidite, ne razumes srpski, sta vise sa tobom covek da raspravlja ... 

 

O Partizanu znas sve, ko ga je osnovao, kad je franjo bio predsednik, broj posetilaca protiv Arsenala, prosecan broj posetilaca, a do rajka ne znas ni da dodjes  :laughing:

Edited by beli_Punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzabe decko, dzabe...

Kad god nemas sta da kazes uhvatis se za to da mene zanima partizan.  U zabludi zivis velikoj, kao i vecina tvojih istomisljenika. Jos uvek ste samo mali partizan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razumem ja da nemate nikakav uspeh godinama unazad, ali to ne znaci da moras meni ovde da solis pamet kako je zvezda bolji klub ... jer rezultati govore drugacije... 

 

Ti znas sve o Partizanu, sve brojke i statistike, a ja znam kad igra i gde, sa kim igra Partizan i idem i gledam klub koji volim ... usput mrzim zvezdu i smejem se vasim "uspesima" 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze ti kao da si sisao sa druge planete.Ok ti si vuk mi smo ovce ,ali razmisli malo o tome sta pricas jer time samo kompromirujes sebe i sve vise pokazujes i dokazujes da nemas veze sa sportom

Edited by neshaoct

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vi cigani ste gori od onih sektasa, njima covek bar moze da zalupi vrata pre nego pocnu sa ubedjuvanjem ... A ovo ovde ... Sacuvaj me Boze :(

Edited by neshaoct

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...