Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Koliki je radni vek svecica Brisk Silver LPG? Da li je moguce da zbog neke od njih motor(1.2 16V)  prilikom rada na TNG i prilikom medjuubrzanja na oko 2000rpm povremeno stucne? Ugradjene su pre 27000km 


Sad videh na sajtu da je interval zamene max 30000km za TNG sisteme. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao što piše na sajtu, interval zamene je do 30.000km kada se koriste na plinu ili metanu. Ukoliko je auto počeo da štuca (trza) u nekim režimima potrebno je da što pre promenite svećice da ne bi stradala bobina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve pohvale, veoma profesionalno rade svoj posao, cakstavise su mi izasli u susret iako nisu morali!
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja je cena ugradnje AC stag 4 plus u Punto 1.2 16v? Da li ugraditi taj uredjaj ili neki drugi od Stag-a?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može Stag 4 Plus. Cena ugradnje bi bila 380eur, sa dve godine garancije (ne možemo da garantujemo više za kvalitet tog uređaja, kao ni za poreklo pošto ga kupujemo u Srbiji).

 

Postoji i opcija LPGTECH 314, sa 7 godina garancije, OMVL diznama i isparivačem, punjačem kod čepa rezervoara goriva i novim Silver svećicama za gas. Cena ugradnje 430eur. Ovaj uređaj je i bolji od Stag 4 Plus jer ima više opcija.

Share this post


Link to post
Share on other sites
VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA SVE ČLANOVE FORUMA:

 

PRVIH DVOJE KOJI SE JAVE U OVOJ TEMI DOBIJAJU 50% POPUSTA NA PUNJENJE AUTO KLIME.

 

POPUSTI ZA SVE ČLANOVE FORUMA:

 

- 50% POPUSTA NA PUNJENJE AUTO KLIME

- 10% POPUSTA NA BRISK SVEĆICE I GREJAČE

 

Da bi ostvario popust, član mora da ponese ličnu kartu i kaže ime sa foruma našim zaposlenima, kao i da se pozove na popust.

 

Više informacija možete dobiti na 011-6301-303

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja se javljam za punjenje klime. :) do kad mora da se iskoristi popust?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja se javljam za punjenje klime. :) do kad mora da se iskoristi popust?

 

 

Kontaktiraće Vas u toku nedelje koleginica i sve objasniti :)

 

I ja se javljam, samo koja je cena i gde i kada?

Sent from my Stilo Bumblebee

 

Cena je, kao što piše, 0 dinara za prvo dvoje koji se jave :)

 

I Vas će kontaktirati koleginica i objasniti sve :)

 

 

POŠTO STE SE VAS DVOJE JAVILI ZA OSTALE VAŽI POPUST OD 50% (redovna cena je 3800din)!

Edited by Dalibor Brisk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne pise 0 din nego 50% na oba mesta :D zato je pitao za cenu. Jel treba da ostavimo br. telefona za kontakt ili?
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naša je greška. Za prvo dvoje koji se jave punjenje je besplatno :) Za sve ostale dajemo popust od 50%.

 

Pošaljite nam u PP broj telefona :)

Edited by Dalibor Brisk

Share this post


Link to post
Share on other sites

380eur. LPGTECH + OMVL. Garancija je 7 godina.

 

U cenu je uračunata točak boca, punjač za plin pored čepa rezervoara goriva (ukoliko je tehnički izvodljivo), 4 plinske svećice (jeftinija varijanta) i sva potrebna dokumentacija za izdavanje atesta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zakazite mi ugradnju,,,,za 310 e  ... :unworthy:. samo moram da vas podsetim da alfa ima 8 svecica( u ponudfi ste mi da lii 4 svecice)

Edited by mane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je, u ponudi od 380eur smo da lisamo 4 jeftinije svećice, a 4 skuplje bi morali da dokupite. Takođe, u ponudu od 310eur ne ulaze svećice i punjenje kod čepa rezervoara goriva (piše iznad šta je uključeno u cenu). Da bi mogli da Vam zakažemo morate nam poslati svoj broj telefona u privatnoj poruci ili se javiti na 011-6301-317 i tražiti Ljubicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavio brisk svecice i auto se preporodio. Imao obicne pre toga, skoro pa ispravne. Auto je grcao, cimao i to pri 2500 obrtaja. Na benzinu je radio ok. Sada se opet pojavi neki cim s vremena na vreme. Predpostavljam da ce biti potrebno i stelovanje gasa. Ali ako se iko pita da li da da dodatni novac za brisk LPG svecice , verujte mi, necete pogresiti. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napunjena klima u ovom servisu, po ko zna koji put sve preporuke, ljudi rade ozbiljno i kvalitetno i vrlo povoljno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Papiri koje mi izdajemo i koji su potrebni za atest:

 

  • Fiskalni račun / faktura (bitno kupcu)
  • Garantna knjižica i uputstvo (bitno kupcu)
  • Izjava o ugradnji auto gasa
  • Izjava o prepravci vozila
  • Zahtev za atestiranje vozila
  • Originalni sertifikat reduktora (isparivača)
  • Originalni sertifikat multiventila
  • Originalni sertifikat rezervoara
  • Kopija lične karte i saobraćajne dozvole vlasnika vozila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predpostavljam da imam sve to posto sam ugradjivao kod vas tamo negde u avgustu...

 

Pre registracije planirma da radim atest, dal da dodjem do vas da proverite dal je sve ok ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...