Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Protekti ;)

 

 

 

Na sajtu onom pise da je samo ona jedna Piraneos protektovana a ostale valjda nisu !

 

 

Nego ker dajete na neke rate chekovi ? Kartice ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani, molio bih cenu za LPGTECH, najoptimalniji model za Z10, kako za kes, tako i na rate...

Na koliko je redovan servis i koliko je trenutno?

 

I ako moze, da napisete sta je cije, boca, isparivec, softver/komp...

 

Hvala

Edited by pedjabj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na linku imate sve potrebne informacije (imamo tri aktuelne ponude po akcijskim cenama):

 

http://autogasservis.rs/auto-gas-sistemi/lpgtech/

 

U pitanju je LPGTECH uređaj, OMVL su dizne i raspršivač.

 

Ok...I?

Gde je odgovor, ovo sam i video na vasem sajtu i postavio sam pitanje...

Pitao sam koji je od ovih najoptimalniji za Z10...

Niste odgovorili ni na pitanje na koliko je redovan servis i koliko kosta.Na linku nema svih potrebnih informacija pa sam vam se zato i obratio.

Ne znam zasto vam je bilo tesko da odgovorite ili ne zelite da dajete te informacije javno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvinjavam se. Zaboravio sam da odgovorim na pitanje vezano za servise. Servisi se rade na svakih 10.000km. Ide prvo jedan filter, pa na sledećih 10.000 dva i tako u krug. Cena servisa je 2.500din, pa 3.300din i tako u krug.

 

Što se tiče uređaja, poslao sam Vam link na kojem imate tri opcije i cene, a poslao sam to jer je naša preporuka LPGTECH. Sve tri opcije nose gore navedene delove koji se ugrađuju, a cena zavisi od toga da li želite sa zimskim gumama ili ne, ili da li želite OBD konekciju. Ne znam šta Vas još zanima i šta Vam nije jasno  još?

Share this post


Link to post
Share on other sites

225/45XR17 ECOEVOLUTION - 70eur
225/45XR17 SPORT2 - 70eur

 

Su ovo letnje gume ?

 

Jel cete praviti neku cenu za stare musterije ?

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde se mogu kupiti Brisk Silver lpg svecice u Beogradu? I koje preporucujete za Fiat Bravo 1.6? Doslo je vreme za zamenu pa bih hteo da probam Brisk umesto NGK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prodajna mesta imate na našem sajtu na linku http://www.brisk.rs/prodajna-mesta/ , a preporuka su Silver svećice. Oznaku ne znam jer nemam snagu motora u kW i godište. Možete i sami pogledati u katalogu na linku http://www.brisk.biz/catalogue/spark-plugs-cars koje svećice idu za taj Bravo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ovde imam jednu primedbu!

Ovim katalogom nije obuhvacen grad u mojoj neposrednoj blizini. Znam da je mali i nejak ,ali opet je za respekt. Mislim da bi bilo obostrane koristi ! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

225/45XR17 ECOEVOLUTION - 70eur

225/45XR17 SPORT2 - 70eur

 

Su ovo letnje gume ?

 

Jel cete praviti neku cenu za stare musterije ?

 

Pozdrav

 

 

Gume jesu letnje, a za naše stare klijente cena je povoljnija. :)

 

Moze neke cene na pm :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Leskovcu imate dva distributera od kojih jedan nema na lageru svecice za Stila,i nema nameru da narucuje u skorije vreme,a drugi ih prodaje po mnogo visim cenama od vasih sa sajta.

Takooo da ....kao da i nemate distributere u Leskovcu. :thumbdown:

Jako neprofesionalno 

Od mene veliko  :thumbdown:  :thumbdown:  :thumbdown:  :thumbdown:  :thumbdown:  :thumbdown:  :thumbdown:  :thumbdown:  ZA DISTRIBUTERSKU MREZU

Sto se tice kvaliteta svecica veliko  :thumbsup:  :thumbsup:  :thumbsup:  :thumbsup:  :thumbsup:  :thumbsup:  :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi se maksimalno trudimo da izjednačimo cene kod svih distributera, ali ne možemo da utičemo na to osim u vidu saveta koji mogu, ili ne, da poslušaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jedan dobronameran savet i vama.
Htedoh da ugradim plinski uredjaj kod Vas, ali ste me odbili cenom koju pokusavate da opravdate "poklonima" koje dajete uz ugradnju plinskog uredjaja.
Poklanjanje "besplatne" dijagnostike benzinskog sistema, svecica, zimskih guma 14, 15, 16 (protektiranih ako se ne varam), meni, a i mnogima koji planiraju ugradnju uredjaja NE TREBAJU.
Svecice sam promenio pre ugradnje uredjaja, gume su mi nove, motor pregledan na velikom servisu u novembru...

 

Koliko vidim, nudite mi osetno skuplju ugradnju uredjaja uz "poklon" koji mi ne treba.
Iz tog razloga sam ugradnju izvrsio na drugom mestu.
Da ste umesto tih "poklona" ponudili sam uredjaj po nizoj ceni, a opciono gume, svecice i dijagnostiku sa nekim popustom uz ugradnju, to bi po meni bio pravi potez.
Ovako, neko ce prihvatit ugradnju po vecoj ceni jer mu trebaju ti "pokloni", ali ima i nas kojima to nije potrebno i koji necemo bespotrebno da placamo vise da bi dobili nesto sto nam ne treba.
Ja sam zbog trenutnog angazmana u Hajatu i nedostatka vremena ugradnju sa atestom danas uradio na neproverenom mestu (Sve za vas auto) uz gomilu problema i izgubljenih zivaca, a kola sam veceras preuzeo uz prisustvo policijske patrole, ali o tome u drugoj temi. Da sam bio pametan i ugradio kod Kolew-a kao u nekoliko prethodnih automobila, sve bi bilo ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam zbog trenutnog angazmana u Hajatu i nedostatka vremena ugradnju sa atestom danas uradio na neproverenom mestu (Sve za vas auto) uz gomilu problema i izgubljenih zivaca, a kola sam veceras preuzeo uz prisustvo policijske patrole, ali o tome u drugoj temi. Da sam bio pametan i ugradio kod Kolew-a kao u nekoliko prethodnih automobila, sve bi bilo ok.

 

Ovim je sve rečeno ;) Bitno je da ste uštedeli novac, a doplatili ugradnju živcima i ko zna čime još u budućnosti.

Kod nas je cena ista, odlučili se Vi za svećice i dijagnostiku ili ne, jer pored iskustva, brige o kolima, pažnje posvećene prilikom ugradnje i slično, ugrađujemo isključivo najkvalitetnije delove i elektroniku. Nama nije cilj da klijentu crkava auto nakon ugradnje, da mu u garantnom roku servisiramo auto i uređaj 100 puta (jer to košta kako klijenta tako i nas mnogo), da bude nezadovoljan i slično, jer se trudimo da držimo i podižemo naš standard svakog dana.

 

Ljudi zato imaju izbor, mogu da ugrađuju gas po ceni od 300eur pa na gore. Mi nećemo nikad švercovati uređaje, ugrađivati delove sa lažnom homologacijom, prepakivati kineske instalacije i slično (a to se inače radi), da bi spustili cenu. Vožnja na gas je sama po sebi isplativa, tako da ta razlika koju ste uštedeli, nakon 5.000km pređenih ne bi se ni osetila, ali Vaši živci, sudeći po postu iznad, prilično su osetili, a u budućnosti će verovatno osetiti i Vaš džep.

 

Mi shvatamo da je danas jako teško vreme i da ljudi verovatno ne bi ni ugrađivali gas da imaju pare da sipaju benzin i ne razmišljaju, ali se takođe vodimo onom poslovicom "Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari", pa se zato trudimo da klijentima pružimo dobar kvalitet po minimalnoj ceni.

 

Evo i mog primera:

 

Pre mesec dana sam kupio Renault Megane 2 1.6 16V. Na njemu je bio AC Stag uređaj koji je ugrađen u jednom servisu u Beogradu (ne želim da imenujem). Ugradnja je plaćena oko 350eur. Na autu je raspršivač bio "nabudžen pored akumulatora, kompjuter je visio na kablovima, a dizne postavljene na pogrešnom mestu jer je grana bila bušena odozgo, umesto odozdo (kod Megana se buši odozdo). Auto je bio napakovan odozgo, a sve vezano vezicama samo da bi se ugradnja završila što pre.

Naravno sve smo prepakovali, granu izbušili odozdo i tako skratili put plina za oko 20cm, isparivač pomerili ispod akumulatora. ZAtim smo morali da iskalibrišemo dizne, jer su sve četiri imale različiti hod, a na raspršivaču smo morali da povećamo pritisak. Nakon toga, auto je preštelovan i dobio je dosta više snage u manjim obrtajima, a kasnijim merenjem potrošnje ustanovili smo da auto manje troši za oko 1,3L na 100km.

 

Ta prepravka je oduzela našim serviserima više od četiri sata, a koštala bi u servisima za plin (naravno i kod nas) od 100eur do 150eur...

Edited by Dalibor Brisk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvlacite iz konteksta.

nisam ugradio kod ovih zbog nize cene vec zbog lokacije i atesta istog dana, inace bih ugradio kod Kolew-a iako je skuplji, ali sa njima imam samo dobra iskustva.

Vama sam samo hteo dati dobronameran savet,sto sam i napomenuo na pocetku posta, nista manje-nista vise.

jednostavno nisam neko ko se zalece na poklone i to je sve, a ima jos ljudi koji tako razmisljaju.

Zbog zelje da sve zavrsim brzo i na jednom mestu, a nakon procitanih par pozitivnih komentara o servisu u koji sam otisao i koji mi je na par minuta hoda od posla, napravio sam veliku gresku.

Da sam znao kako ce biti, otisao bih na Altinu i zavrsio ocigledno brze nego kod ovih uz, a to je sada i vise nego ocigledno, daleko manje cimanje.

Zivot je velika skola i svaki dan nesto novo naucimo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mogu da kazem sledece,da sam jako zadovoljan ugradnjom kod Makeda...

 

Evo juce mi je bilo 5000 km koliko sam presao nakon ugradnje moj stilo je inace 1,8 16 v 133 konja,

punim uvek punu bocu u kojoj staje od 36-38 litara zavisi od pumpe do pumpe ili koliko je jos ostalo plina u njoj,

nakon punjenja uvek RESETUJEM b trip nikada ali nikada nisam presao ispod 380 km od toga 80% grad 20 % auto put...

 

Sto dolazi do cifre od 10 l plina,dok mi se desavalo da predjem i preko 400-420,ali kad je vise auto puta kroz grad bilo u prici !

(recimo bezniza mi je trosio u istom uslovima 9-9.2 nikad ispod toga)

 

Naravno u 90 % voznje je lagano bez naglog przenja i punog gasa,preostalig 10 % ka kad kad stisnem ono :laughing:

Video je i preko 180 kmh 5 nas u kolima na plinu,cak prebacivao i na benizin da vidim da liima razlike tad pri tim brzinama to nisam osetio !

 

I da napomenem jos nisam ljudski testirao potrosnju na otvorenom putu za voznjom od ne preko 110-120 ali osecam da to nece biti preko 7-8 litara  !

 

Uz neko bas bas izivljavanje koliko se to moze po gradu,ne verujem da bi presao vise od 12-13...

 

I jedino sto me nervira kod ovih novih uredjaja je sto ne moze da se vozi odmah na plin nego mora i na benzin :2guns:

 

Kad sam imao Kadeta zadnji 1-2 god nije video benzin jer mu ni pumpa nije radila i sve  je bilo ok,to je sad vec neka druga prica

 

Neka lagana,normalna zovnja 10 cak i ispod sto ej za motor od 1800 kuba sasvim ok

Edited by saledelagano

Share this post


Link to post
Share on other sites
SPECIJALNE CENE ZIMSKIH GUMA - dok traju zalihe!

 

  • 225/40x18 INSA ECOEVOLUTION 92WXL - 68eur
  • 31x10.5x15 INSA SP.TRACK 109Q - 162eur
  • 205/80x16 INSA SPECIAL TRACK-2 - 115eur
  • 235/70x16 INSA RANGER 106S - 90eur
  • 265/70x16 INSA RANGER 112S - 100eur
  • 265/75x16 INSA RANGER 112/109S - 115eur
  • 235/65x17 INSA RANGER 104S - 92eur
  • 235/60X16 INSA RANGER 100S - 80eur
  • 175/65X14 T2 - 34eur
  • 185/60X14 INSA TURBO TT770 82T - 34eur
  • 185/65X14 INSA PIRINEOS 86T - 34eur
  • 185/65X15 INSA T2 - 40eur
  • 185/65X15 INSA PIRINEOS 88T - 40eur
  • 195/65X15 INSA WINTER GRIP - 40eur
  • 195/65X15 INSA PIRINEOS 91H - 40eur
  • 195/60X15 INSA PIRINEOS - 45eur
  • 195/55X15 INSA WINTER GRIP - 42eur
  • 195/50X15 INSA WINTER GRIP - 42eur
  • 185/55X15 INSA WINTER GRIP - 42eur
  • 205/55X16 INSA PIRINEOS 91H - 42eur
  • 205/55X16 INSA T2 - 42eur
  • 205/55X16 INSA WINTER GRIP - 42eur
  • 215/55X16 INSA PIRINEOS 93H - 42eur
  • 225/45X17 INSA PIRINEOS 91H - 60eur
  • 225/45X17 INSA ECOEVOLUTION - 60eur
  • 225/45X17 INSA SPORT 2 - 60eur
  • 185X14 INSA TURBO T10 NIEVE - 62eur
  • 195/70X15 INSA TURBO T-1 104R - 68eur
  • 225/70X15 INSA WINTER GRIP - 70eur
  • 215/75X16 ICE GARGO - 77eur
  • 195/65X16 INSA ICE CARGO 104R - 68eur
 


Share this post


Link to post
Share on other sites

225/45X17 jel ima nesto od letnjih a da je na akicji+vasa musterija :fun: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...