Jump to content
FAS Goran
cmiro

Evo da predstavim svoje vozilo... - Punto 1.2 8v

Recommended Posts

Ma.. uzeo sam prvo crveno plavi i povezem sve... kako treba i kad sam ga ukljucio culo se neko zujanje...kad sam dao kontakt culo se zujanje pumpe od goriva... (pumpa je pravila smetnje, bilo sta sam ukljucio pravilo je smetnje).... meni su svi zvucnici povezani na pojacalo... i ja otiso da reklamiram i kazu imamo ovaj sa zelenim... i ja sta cu uzeo ovaj :(

Pojacalo je farbano u narandzastu florescentnu boju i treba jos malo da se poigram sa njim....

Edited by cmiro

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve pohvale za đunta

malo sam razmišljao kako ojačati policu, ideja koja mi je sinula je fantastična, lm kako, napravio bih po meri police sa donje unutrašnje strane jedan ram od kockaste armature 5x5mm i jedna poprečna od sedišta ka vratima, ofarba se sa tipa 1dl farbe u boji police i vohala, 5m armature, mala brusilica i 2-3 elektrode 2,5 i kraj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvalaa :) Da to je to pojacalo.... :thumbsup: :thumbsup:

Edited by cmiro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo drugar uzeo stilove felne za mareu

da nemas mozda koju sliku drugarove mare-e sa tim felnama? :w00t:

pretpostavljam da je to ova siva, zatamnjena, sa sivim krovnim nosacima i stopaljkama sto viri u desnom cosku :question:

P9080166.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da to je ta :D U pitanju je Marea 2.4TD 125ks...

Ovde je natovarena nekom robom pa je malo nalegla a i slika je pre farbanja auta...

154200_171387539562236_100000729729747_401578_70.jpg

Posle farbanja auta...

294838_259785457389110_100000729729747_848069_19.jpg

321423_259785904055732_100000729729747_848070_18.jpg

Edited by cmiro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te dve poslednje slike,to su stavljeni novi amontizeri sva 4,pa je podignuta... A tu gde je natovaren,na prvoj slici nije nesto bio podignut,kad se izvadi teret :D

47962_146065905427733_100000729729747_261022_420.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate koji si ti car,svaka ti cas,obavesno da probas da uglavis one isntrument table,bar jednu da osposobis :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jos slikaa :) ostalo jos presvuci masku od monitora i onaj deo gde su dugmici to ce najverovatnije ici u karbon sivu :)))

P3190398.jpg

P3190399.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super je ovo, video sam i uzivo dok je bilo kod podvarka. Jesi uzeo i rikverc kameru?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Extra izgleda svaka cast :thumbsup: Reci mi samo jos cemu sluzi taj ekran sta je to? Jel to DVD pler?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno mu cuci. Koja je dijagonala ekrana? Ja se nebi usudio da stavim to u kola jer mi auto stoji na parkingu pa ne znam koliko bi se to zadrzalo kod mene. Inace ja sam uzeo navigaciju od 5,1" sa windows WinCE 6.0 platformom. Najvise mi sluzi da deca gledaju crtace i stavljam je iskljucivo kad mi treba. Proslu sam zaboravio da skinem i otisla za vece + steta na kolima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...