Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
chroomlook

pa da predstavim i ja svoj auto

Recommended Posts

da predstavim i ja svoj auto,u pitanju je Fiat Punto HGT 2002god,evo slika da ne pisem puno:

Kad sam ga kupio

26082010083.th.jpg

Posle dva dana kupio sam od Duleta 021 farove,posto su moji bili u losem stanju,evo slike sa novim farovima;

04092010089o.th.jpg

04092010088.th.jpg

evo i enterijera

04092010091.th.jpg

04092010092.th.jpg

Pa su na red dosle felne, stare sam zamenio sa borbet T 16icama,prednje 7.5j et35 a pozadi 9j et 30 + distanceri od 15 mm i napred i pozadi!

09092010097.th.jpg

09092010104.th.jpg

09092010103.th.jpg

09092010102m.th.jpg

U planu su jos stelujuci amortizeri i da se zatamni sto se tice spoljasnosti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepo lepo, dobar tocak :)

koje gewinde planiras da uzimas?

i mali heads up, za dobru visinu sa 9j ces morati ozbiljno da se pozabavis zadnijm rubom, nije nemoguce ali ima posla

drago mi je da jos neko kod nas ima muda da vozi jotaze :)

Edited by vuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

odličnoo!!! jel ti struže kad naletiš na neku rubu ili udubinu?

kad spustiš auto ili će morati biti jako tvrd il ćeš morati staviti one gumene odbojnike pod amortizer ili na opruge (ne znam kako tti izgleda iza ovjes) ili izvlačiti rubnjake...

ja evo stavljam te gume i to će biti rješenje....savijao sam rub iznutra ali nije pomoglo... sretno dalje s autom, felge su legle ko budali šamar,farovi još bolje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel to onaj sa sajta polovniautomobili.com ?

Extra su mu felne (ove shto si ti stavio),a auto je bombonica!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strava su legli farovi na tu boju!

Lepo izgleda Puntic!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fino izgleda punto samo mi se cini da zadnje gume trebaju biti sire posto mi deluje da ne nalezu kako treba (razvucene su).Ako gresim neka me neko ispravi.

Edited by Dr. Tuborg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima na pohvalama :thumbsup: !

VUK:

videcu koje cu gewinde da stavim a rubovi ce se uraditi!

Dejan ZR:

Jeste auto iz oglasa,mislio sam da ga prodam ,ali sad mi se ne prodaje,resio sam da ga ostavim za sebe!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dr Tuborg pa sve zavisi kako vozis i da li pazis, ako ne pazis normalno je da ce da se deformisu,a sto se tice ivicnjaka nije problem! :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da sam na tvom mestu ja bih ofarbao prstenove od ventilacije i masku oko sata u boju konzole jer onda je tek lep.Ovako je malo obican i sumoran i treba mu dati zivota.

Taman se otvori ventilacije lepo uklope sa kvakama a ova plastika oko sata je ispred tebe pa ti prosto bude lepse kad vozis. :yes

Tako je odradjeno na mom Zuntu i veruj mi da extra izgleda.

Ja sam kontao da bi ti farovi i stopaljke najlepse legle na beli Punto al su tebi farovi legli ekstra. Jos stopaljke i ...... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako ces karbon foliju nadji neku koja lici isto kao pravi karbon nemoj onu jeftinu sa sitnim kockicama, a sto uze taj nemacki borbet, to je vise za vw i bmw, za fiat idu oz,speedline a najbolje ako mogu da se nadju momo, ne shvati me pogresno svidja mi se auto ali nije tradicionalan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...