Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ja sam nasao za 25 eura. Uglavnom je cena 30eura, a jedan mi je trazio cak i 50 eura. Poslao sam jedno 50 poruka. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je super cena. Jedan mi rece da je prodao za 20eura. Mozda sam mogao i jeftinije da nadjem da sam zvao redom otpade, mada i ovo je ok cena ako bude u dobrom stanju. Videcemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam za tom konzolom bio lud, ali na kraju nisam nasao koja meni odgovara, nasao sam u dobrom stanju ali nije imala onu rupu za prekidace retrovizora pa nisam hteo da je uzmem, tako da sam sada i malo vise odustao od toga, ali auto sa tim izgleda mnogo luksuznije, a i korisna stvar u voznji da se nalaktis i plus imas pregradu. Sto se mene tice ni 30 evra nije puno ako je dobra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stigla konzola jutros i odmah sam ugradio. Ugradnja je jednostavna, potrebno je samo popustiti rucnu kocnicu da bi mogla da prodje konzola. Vec poznata prica. :)

Ovako to izgleda kod mene:

naslon_1.jpg naslon_2.jpg

Nedostatak:

- Koza menjaca nije od menjaca sa prstenom (iako mi je covek rekao da jeste) tako da sam morao da je isecem po jednom savu da bih navukao. Nije nikakav problem, usice se cicak traka i bice super. Moze da se prebaci i stara koza (sa menjaca sa prstenom) ali je veca i ne izgleda lepo.

Ostalo je manje-vise sve ekstra. Boja naslona se uklapa sa ostatkom, mada planiram da je presvucem istim materijalom kao sto je na presvlakama. Mozda cak i kozom.

Oko ventilacije se nisam maltretirao jer mi nista ne znaci.

Sve u svemu, mislim da se isplati.

Jedna slika za kraj:

IMG_7075_1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne mogu da se naviknem nikako na nedostatak naslona, na starom autu sam imao, pa mi sad fali, sve u svemu dobra investicija... :thumbup: moraću da banem neki dan do aerodroma da odradimo neki fotosešn :ice:

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci Backo , auto je perfektan , ja obozavam Bravo vozio sam ga sada teram puntiaali bravo je bravo... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

NIsam odavno pisao pa rekoh da osvežim malo temu.

Zima nije bila baš dobra za Bravišu jer sam oštetio branik na parkingu i to po onom najvećem snegu. Išao sam u rikverc, sneg se skupljao u braniku dok nije na kraju odlomio deo. Nije toliko strašno ali meni bode oči. :)

U međuvremenu su zamenjeni diskovi i pločice. Stare pločice su bile poprilično istrošene.

Ali, priča se ne završava na tome. Pre možda nedelju i kusur dana odem da operem kola. Taman što sam ga istuširao (baštensko crevo sa mlaznicom, bez kompresora) naprsne mi šoferšajbna. :wallbash:

vetrobran.jpg

Jutros sam odvezao auto da zamene, Novus servis. Ugradiće mi šoferku sa vizirom. Cena - 90 € sa ugradnjom.

Osim troška, dobro je što dolazi nova jer je stara bila dosta izgrebana. Očekujem ogromnu promenu. :D

Još neke sličice sa telefona:

bravo_jutarnja.jpg bravo_sljiv.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas lep prizor ovako na pokosenoj travici. Steta za vetrobran ali mi se dopada sto gledas na stvari pozitivno, jbg. Koji je razlog za pucanje vetrobrana , ako imas ideju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razlog za pucanje šajbne može da bude hladna voda na vrelom staklu, to se prošle godine desilo mom drugaru na Bmw-u, stojao auto na suncu i on uzeo crevo i samo se trasnulo... Jbg, baš baksuz... Dobre su slike :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš tako kao što Sikter kaže, verovatno je od nagle promene temperature naprslo staklo. Mnogima se ista stvar desila. Možda je trebalo da ga blago istuširam bez mlaznice, da se navikne. :)

Šta je tu je, idemo dalje. Trebalo bi da sredim i srednji lonac, a ne gine mi i nov akumulator. Bitno da je mehanički ok i da ne zeza, a ovo ostalo su sve manje-više potrošni delovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razlog za pucanje šajbne može da bude hladna voda na vrelom staklu, to se prošle godine desilo mom drugaru na Bmw-u, stojao auto na suncu i on uzeo crevo i samo se trasnulo... Jbg, baš baksuz... Dobre su slike :thumbup:

meni se to desilo na dva auta,bas tako,to je mnogo opasno posoferku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako sprečiti? :)

Zanimljivo bi bilo kad bi pukla u perionici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gotova ugradnja, ja prezadovoljan. Čak je i nalepnica uspešno prebačena. :)

20120619_143213.jpg 20120619_143338.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam za tom konzolom bio lud, ali na kraju nisam nasao koja meni odgovara, nasao sam u dobrom stanju ali nije imala onu rupu za prekidace retrovizora pa nisam hteo da je uzmem, tako da sam sada i malo vise odustao od toga, ali auto sa tim izgleda mnogo luksuznije, a i korisna stvar u voznji da se nalaktis i plus imas pregradu. Sto se mene tice ni 30 evra nije puno ako je dobra.

Hej Sale, pretpostavljao sam da moze da se odradi zamena konzole izmedju sedista posto na modelu Brava moze da se nadje i sa naslonom-kao kod marea-e i bez-kao kod bravo-a. Zanima me samo da li sve pasuje na sraf ili ima razlike u duzini npr pozadi pa mora da se budzi nesto. Ventilacija pozadi kod Bravo-a je sa strane ispod prednjih sedista, a kod Maree postoji resetka ispod piksle. Sta raditi sa tim? Savet mi bi znacio da znam da li da narucujem i menjam ili ne.

Inace, auto ti je super, lepo si ga sredio. Ja imam isti, trofeo oprema, ima malo samo vise opreme, ali je motor isti.

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravac je pronašao novog vlasnika. Može lock teme, a novu ću otvoriti kada stigne Stilo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

auu, i ja tako planiram za koji mesec da prodam ovog i da kupim stila ali mi nesto zao :D. mada kad se setim da mi je 1.2, a uzecu 1.6, odmah me prodje :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...