Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Kakve vozače najviše mrzite?

Recommended Posts

Umalo da se polupam sa nekim skuterom malo pre ... jedan stoji i ceka pored puta, drugi ide odozdo, ovog sto je isao sacekam da prodje, skrenem levo i ukljucim se levo na glavni put i u isto vreme onaj sto je stajao krene umalo da se udari u mene od pozadi ... vidim ja da nesto gundja, stignem do lezeceg, usporim, a on me pretekne i preleti lezeci ... na sledecem lezecem proba da prodje izmedju ivicnjaka i lezeceg i umalo da padne ... vidim ja neka budala pa usporim da ne ode pod tockove ... posle su oni kocili da ih stignem, valjda da me cimaju malo, uglavnom kad sam im prisao usporim, da vidim sta ce da mi kazu i vidim da je jedan skuter sav izgreban, verovatno od padova shvatim kakav je vozac u pitanju... preteknem ih i odem :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pre neki dan mlatim se po gradu nesto za firmu i naravno vozim 20 na sat da se sto duze zadrzim van firme :) i idem glavnom ulicom a sa desne strane iz sporedne ulice koja je uz brdo (za smederevce ja se krecem kroz oslobodjenja od strane pumpe a lik ide iz musicke) izlece lik i ne koci u opste sece me sreca sto sam isao polako pa sam uspeo da ukocim na pola metra od njega i krenem da mu sviram a covek najlaganije odlazi i ne obraca paznju na mene kao da me nema...

Edited by ivansd

Share this post


Link to post
Share on other sites

eee onda ne znas kakve su to masine :p  :harhar:  salim prosto me je zao da ga vozim po rupama i da ga unistavam, godinu dana star tek skoro radjen prvi servis

Edited by ivansd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene danas opet zadesio neki pacijent. Idem niz V.Stepe gde ima samo 2 trake a baja u Polu odozdo krece da obilazi nekog u fazonu ko hebe ovog odozgo... kad sam video sta radi usporim i uzjasim belu (pritom punu) liniju. Ne mogu vam opisati taj izraz na licu vagenovca :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nov, a ovde ima mnogo da se čita ... ne znam da li se nekome dešavalo ...

 

Ideš nekom manjom ulicom, a po sred ulice ide pešak. Priđeš iza njega, računaš - skloniće se kada čuje auto ... ali ništa. Priđeš još, svirneš, a lik se okrene, pogleda te, pa lagano nastavi svoje putešestvije po sred ulice ...

Da li ste u takvim situacijama imali poriv da vam se pod haubom nađe brodska sirena, sa sopstvenim napajanjem, pa da zaurlaš jednom i da vidiš kako gore pomenuti simpatični pešak skače u neku ogradu sa strane puta ...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko sam samo puta poželeo da ih vidim kako skaču kao gazele ... :realmad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato ugradiš posebnu brodsku, sa svojim akumulatorom ... da mu sledeći put kada zakorači na ulicu noge same klecaju ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jankovicu, moras da mi polazes kako to radi i ja nemam sirenu, a trebala bi mi jedna, ali da ima i poseban taster, jer mi se odlomio neki bakarni deo iza volana pa ne funkcionise vise

Inace mislim da bi na pumpama umesto kompresora da stoje pumpe obicne jer tehnika nije za debile... odem do pumpe, cekam nekog golfistu da zavrsi sa pumpanjem guma i gledam kako lupa u one dugmice ... ode on jer djubre ne radi, ja pridjem pritisnem malo jace i ono radi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lik je juce namestio na citroenu c1 sa sve 13" pritisak na 2.2bar

I nema pojma kako to treba nego nakaci crevo pa trci do aparata da pritisne OK, a ono pokaze da je u gumi 1.9 a jadnicak stiska taster +. Ode pritisak na 2.3, onda opet smanjuje pa OK i tako 3 gume, a za 4. je bio kralj! Namesti ono crevo na ventil ali krivo pa pocne da ispusta sa strane. Na aparatu pise zeljeni pritisak 2.2, a izmereni 1.9..........1.8........1.7.............1.6....... upisao sam se od smeha!

Htedoh da pomognem ali je bio neki "zajeban lik" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

primetio sam da je + dugme zamenjeno ... drugacije je i malo se nezgodno pritiska, ali moze da se pritisne ... nego prostaku bi bilo lakse da mu daju pumpu pa neka druka rucno ... 

 

kako se povezuje ova sirena i koliko kosta ? jel ide na fabricki prekidac ili moze da se izvuce poseban ? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ideš nekom manjom ulicom, a po sred ulice ide pešak. Priđeš iza njega, računaš - skloniće se kada čuje auto ... ali ništa. Priđeš još, svirneš, a lik se okrene, pogleda te, pa lagano nastavi svoje putešestvije po sred ulice 

 

Desilo se tako da je jedan lokalni dripac skocio na haubu... a mnoooogoooo je nabildovan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mrzim sebe kakav sam vozac....:-\

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...