Jump to content
FAS Goran
Mik

Superautomobili na našim ulicama

Recommended Posts

Kod mene u kraju (Zemunu) ima jedan beli porshe limuzina, petoro vrata a opet ko kupe, i jedan na Dorćolu samo crni, ali meni to više nije kao vau, jer ih je sve više po Bg-u.

Ali lovim da slikam ford mustanga gt 540 shelby, stajao sam u gradu na semaforu pored njega, savršen je, koža krem iznutra ma bruka auto, a sinoć je isto proleteo pored mene u Zemunu.

Kad bi mogao samo da ga probam :)

 

Porše Panamera verovatno. :) Mene taj auto oduševljava izgledom ali i voznim karakteristikama pogotovo onaj 4.8 V8 dok onaj 3.0 V6 dizel mislim da stvarno ne treba stavljati u takav auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slikah ovim buđavim telefonom pod zumom, pošto sam bio na radnom mestu, pa nisam baš mogao toliko da se približavam, uglavnom na zvuk sam mislio da neko sa motorom razvlači, čujem staje, pogledam, a ono Ferrari... Srećem ga već 3 godine unazad po Kg-u..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sledeci put nemoj da me slikas, nego se javi  :laughing:  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste panarema :) Koliko sam čuo, taj beli u Zemunu vozi neki klinac, a ovaj lik na Dorćolu ( baš sam sinoć slikao taj crni ) nije normalan, parkira ga na takvom mestu gde mogu da mu zakače 10 puta u 10 minuta ulicu, jer to je uska ulica, za oba smera, a vozila su parkirana još na trotoaru, i koliko puta mi se desilo da se sa nekim zaobilazim i to baš pored njega, sve gledam ovog drugog da ga ne zakači :) 

Da vozim sada tako nešto ne bi mogao mirno da spavam, da nije u garaži pod kamerama, ogradom od 10 metara, alarmnim sistemom, i čuvarom :) A da je u pitanju mustang, parkirao bi ga u sobu od stana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi slažem se, da sam sad u ovim godinama zaradim pare da kupim neki sportski auto od preko 70.000 evra plus registracija 2000 brinuo bi se o njemu kao i što sam naveo gore jer sam se namučio da bi ga kupio, ali kad bi ga dobio a da se nisam cimao za njega opet bi tako bilo, makar koštalo 7000 evra ili 70.000 evra, vrednost nije toliko bitna činjenica u odnosu da je neko odgovoran, i zna da ceni nešto ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako ovo cudo izgleda. Bio kod Dunavskog parka....kao neka coskasta zivotinja... Slicno lambordzini venonu. Nista bez stila, economic u svim brzinama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas na kamionu Lamborghini Gallardo Spyder žuti, iza njega neki Američki, deluje kao neki Cadillac ili Buick sa žičanim felnama i još nešto pokriveno ceradom, vadim jedan telefon, stiskam kameru, on se restartuje, vadim drugi, stiskam kameru, on blokira, ja ispratim samo pogledom i pogledam ova dva krša od telefona i mislim se da li da ih bacim negde što dalje od sebe.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...