Jump to content
FAS Goran
neshaoct

:::: >>> Skup u Kragujevcu <<< :::::

Recommended Posts

Kako si me provalio... :rolleyes:

Ma radili su ljudi polako još im u međuvremenu uleteli rođendani, slava itd... :)

Ali javili su da posle 5 odem po njega pa pišem kako je ispalo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

...bili...videli...osvojili... :thumbup:

Pobedničko vreme na stazi je osvojio Chelić sa svojim Puntom. :cool:

Hvala Alfistima na pozivu i pohvale za skup kao i za brojnost prisutnih Alfa automobila.

Svaka čast kilsonu na atraktivnoj vožnji... :thumbsup:

Hvala NED-u i šmekeru na odličnoj preporuci za restoran Avalu. Retko ko je pojeo celu porciju...osim Semija. :whistle:

Najbrži Stilo karavan u Klubu, radoje76... :D

Uspeli smo i da zalutamo...na 500m od mesta održavanja Skupa. Boki je vodio kolonu... :whistle:

Ekipa koja je bila sa Vilijem nije imala takvih problema. Ma, biće slika, videćete...

Slike će postaviti Vili i ostali koji su ih pravili...

p.s. Iako je bilo očekivano da Delte 2.0T kao i Abarth budu prvi,...na izlaznoj rampi kod Batočine sve nas je čekao Vili sa Puntom 1.9D... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari, drago mi je da sam upoznao Vas koji ste danas dosli u Kragujevac i da ste zadovoljni sa klopom u "AVALI" :thumbup:

Ja sam danas morao da odem pre zavrsetka susreta jer obaveze oko BEBCA su neizbezne. Pozdrav. :welcome:

A da, SEMI svaka cast za celu porciju :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hvala NED-u i šmekeru na odličnoj preporuci za restoran Avalu. Retko ko je pojeo celu porciju...osim Semija. :whistle:

Sto rece kolega smeker, drago mi je da Vam se svidela hrana, i sledeci put se malo izgladnjujte par dan da bi mogli da pojedete celu porciju..VAZNO - ovo ne vazi za Semija... :whistle:

Uglavnom, lepo je bilo upoznati Vas koji ste danas dosli u KG, pozdrav. :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da vas nije udarilo ono Alfa vince. :wine: Ide dobro uz dizel. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima koji su bili danas :thumbup: !!!

Bilo nas je neocekivano puno pa sam upoznao samo nekolicinu vas.

@Bokija,@boki1982,@bokirs i @semi,u paketu sa ekipom iz Dobla Van-a :thumbsup: !!

Ja sam super zadovoljan celim dogadjajem :thumbup: .Nadam se da ste i vi :welcome: !

Cestitam Celicu na 1. mestu :thumbup: !

p.s.

Sorry ako sam kome pogreshio nick

Uuupss,zaboravih vam presidentea.

Nesho :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zao mi je sto nisam bio, ali sta da se radi, rodjendan je bio prechi... sledeci put ce biti josh bolje, a ja cu obavezno ici ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja takodje moram da izrazim zaljenje sto nisam bio sa vama drugari.... Hvala Neshi shto me zvao, hvala Bokiju i Cheli mojim velikim prijateljima sto su me se setili, jbg morao sam da radim danas, i josh uvek sam na poslu.... Chestitam Cheli na pobedi, bash mi je drago sto je odrao Alfiste :lol: ihihihihihi! Jedva cekam da vidim slike i konachnu listu takmicara koji su se trkali i koja su im vremena.

P.S. Jel bio Markoni147? Jel on vozio trku? Pozzz drugari moji i josh jednom sory sto nisam bio.... znam da vam je bilo lepo i bez mene ali meni nije bez vas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio je Markoni i nije vozio trku ;) Skup je bio fenomenalan... Kada sam gledao sivog Punta JTD da se zagreva, tj. kako krece iz mesta, znao sam da ce osvojiti prvo mesto ako i malo zna da vozi stazu... Karting staze su kao stvorene za dizel motore, jos kad je auto kratak... Ne moze bolje... Ja licno ne volim da vozim po karting stazama jer je auto na 70% staze u prvoj brzini a nesto nisam imao duse da kidam auto i gume toliko... :no Cestitam pobedniku i veliki pozz za sve koji su uvelicali ovaj skup...

Share this post


Link to post
Share on other sites
p.s. Iako je bilo očekivano da Delte 2.0T kao i Abarth budu prvi,...na izlaznoj rampi kod Batočine sve nas je čekao Vili sa Puntom 1.9D... :D

I ne samo tu ;)

Cekao sam vas i na mestu skupa, a bogami i na parkingu kod intera u povratku :D

Ceo dan sam vas negde cekao... mis'im stvaaaarno :lol:

Nego, da sam znao kakva ce konkurencija biti, prijavio bi se i ja za takmicenje. Osim kilsona, svaka cast i Aci (bela 75-ica) na voznji za publiku.

Bice fotki uskoro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za pocetak... ekipa:

arcskg65.th.jpg arcskg48.th.jpg arcskg47.th.jpg arcskg46.th.jpg arcskg45.th.jpg

Ko kaze da imam veliku njonju iz profila?

arcskg44.th.jpg

arcskg43.th.jpg arcskg42.th.jpg arcskg25.th.jpg arcskg19.th.jpg arcskg18.th.jpg arcskg16.th.jpg arcskg10.th.jpg arcskg09.th.jpg arcskg01.th.jpg

Klopa u "Avali"

arcskg81.th.jpg arcskg80.th.jpg arcskg79.th.jpg arcskg78.th.jpg arcskg77.th.jpg arcskg76.th.jpg arcskg82.th.jpg

Pobednik (ponosni):

arcskg75.th.jpg arcskg74.th.jpg arcskg73.th.jpg arcskg72.th.jpg arcskg71.th.jpg arcskg70.th.jpg arcskg69.th.jpg arcskg68.th.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Specijal (samo za bokija) :)

arcskg50.th.jpg arcskg49.th.jpg arcskg21.th.jpg arcskg59.th.jpg

Specijalno za Markonija i drustvo (za full size mi posalji mail adresu na PM, zaboravio sam)

arcskg23.th.jpg arcskg20.th.jpg arcskg08.th.jpg arcskg07.th.jpg arcskg06.th.jpg arcskg24.th.jpg arcskg02.th.jpg arcskg03.th.jpg arcskg05.th.jpg arcskg04.th.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beeeogradska zvona zvone da poozdrave sampioneeeeeeeeee!

Ja nisam mogao da izgubim... B)

Kako lepe slike...jbmti radnu nedelju, datjbm! :wallbash:

Edited by Dragon

Share this post


Link to post
Share on other sites
a jel moze "specijal" i za druge, mislim nece se Boki ljutiti da podeli sa mnom ;)

Potpis :lol::whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covek doveo devojku na skup, a vi tako...

Evo par fotki sa naseg foruma kada mu je nesto popravljala na Alfi ;)

TsB7P9r.jpg

TsB7REA.jpg

TsB7U8J.jpg

TsB7Z80.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...