Jump to content
FAS Goran
MilosLB

Potreban limar - iskustva

Recommended Posts

Pre neki dan udarim zadnjim desnim krilom(ispod shtopaljke) u neki hidrant.

A gde je taj hidrant??

Jbg parking senzori posle sredjivanja, jeftinije je

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sredjeno!

C360_2011_10_21_14_25_49.jpg C360_2011_10_21_14_26_05.jpg

C360_2011_10_21_14_26_27.jpg C360_2011_10_22_09_02_34.jpg

Limar 2500din

C360_2011_10_22_13_09_12.jpg C360_2011_10_22_13_09_19.jpg C360_2011_10_22_13_09_12.jpg

Farbanje 2500din

Odlichno izgleda! U ponedeljak treba da odem do farbara da mi to ispolira..

Hvala svima za pomoc i info!

...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dečaci,molim za pomoć! :)

U pitanju je ćaletov Stilo,tačnije ovo oštećenje sa slika (sestra očešala stub od kapije :wallbash: ). Neki majstor (pojma nemam kod koga je ćale išao) mu traži 250 evra da sredi ovo. E sad,meni se čini da je to maaalko previše,a vi me ispravite ako grešim. Dakle,treba mi vaše mišljenje u vezi sa cenom,a i svaki savet je dobrodošao. Hvala unapred! :thumbup:

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preporuka za limara - Jugoslav (0691600665). Garaza mu je na Bezaniji, radio mi je Deltu i prezadovoljan sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@podvarak

Kakav je sa cenama?

@dovla

Ma,fali 'beš ga... :) Možda se na slikama ne čini tako,ali ružno deluje,upadljivo je dosta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To na Stilu da se odradi kosta ovoliko kod majstora sa kojim saradjujem godinama:

-limarski radovi 20 eura

-farbanje blatobrana 50 eura

Pritom je zagarantovano pogodjena nijansa boje i odlicno ofarbano.

Tako da taj majstor sto je odvalio 250 eura je nenormalno skup.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono sto je dobro je i skupo,ali ne znam koliko.

Bolje nemoj raditi ,ako budes isao na opciju da mi se uradi u fulu,a da ne platim nista ili nesto smesno,jer je to tesko izvodivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono sto je dobro je i skupo

Potpuno se slazem,ali meni se ipak cini da je malo previse 250€ za ovo. Zato i pitam za misljenja i savete,duuugo nisam bio kod limara ili farbara. :)

E,da...hvala za info! :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj sto ti je trazio 250e je verovatno bio mortus pijan pa je izhalucinirao da zivi u nekoj zemlji gde je prosecna plata 3000 evra...druze kao sto kaze dovla za ovo ni dinar vise 10000....

Ne znam sta drugi misle al ima covek u zemunu Dule maser pisalo se o njemu...izvlaci ulubljenja nekim polugama veoma pouzdano to radi...ja cenim da bi ti uzeo 30 evra i jos 10 evra da ti neko odradi profi poliranje( i vrata su za poliranje) verujem da bi bio zadovoljan...ne bi bilo kao pre al bi bilo 10-ostruko bolje nego sad...ako si za soluciju farbanja mislim da za 80-100 evra to moze da se resi...

Edited by Mateo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj drugar, odlican limar sa dugogodusnjim porodicnim iskustvom, meni vise puta sredjivao limariju, mnogi iz kluba su mogli da vide njegovo delo, a neki su cak i sami bili njegove musterije. Radi kako treba da se radi, nikada ne osljari. Ne mogu da tvrdim, ali koliko se secam, za komplet sredjivanje ovakvih stvari uzima 80€ + materijal (materijal mozes i sam da doneses). Javi ako ti treba kontakt.

Sto se tice gadjanja farbe, preporuka za Ehom u Zemunu i naseg drugara, clana kluba/foruma Stilistu, koji odlicno mucka boje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mateo,voleo bih da si limar ,pa da mu uradis za 5oevra to :harhar: :harhar:

.Ja mislim da mi bas i ne moze nekada da procenimo sta koliko kosta,ali da je mnogo 250 eura,mnogo je!

Naravno i nikada realno ne mozemo da gledamo,pa nam se uvek cini mnogo,ali kada se stvarno profi uradi,da ne mislis da ce da uzegne,ispuca lak,git itd,nije mnogo kada ti kaze normalan,realan i dobar majstor cenu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je Daca farbao i popravljao branik a ako se ne varam i POdvarku je radio nesto na kolima,tj ispravljao tudje majstorije, zemun polje, imas ga u temi prijatelji kluba. Ja isto imam jedno ulubljenje koje mi ne pada na pamet da popravljam, to mi je anti maler. Na svakom autu do sada sam imala i kad sam jednom resila da popravim, shebu mi nesto drugo, od tad ne diram, ovaj sam tako i kupila. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

HAhahahaha,izgleda istina ovo sto pricate,onda da porucimo momku koji je trazio savet za dobrog limara/farbara da ne dira nista heeheh :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

i da kupi jednu il dve table sundjera i obmota kapiju , da mu sestra ne napravi novi belaj ako resi da popravlja :)

Edited by Irokanji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto objašnjenja zašto mu je majstor tražio 250€... računao čovek da treba i da obezbedi mesto nesreće sunđerima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili da sklonim kapiju (mozda i kucu) kad ona ide u rikverc! :D Ono sto jes',jes' uzan je prolaz,za Stila narocito,a zna se kako zene (cast izuzecima) parkiraju u situacijama gde se nema bas puno prostora za manevar... :whistle::)

Elem,izgleda da ce,bar jos neko vreme,biti kako Irokanji kaze,tj. nece se dirati nista jer se caletu ne zuri s popravkom (otisle pare na prece stvari)...a,meni jos manje,moj Punto je citav...jos uvek! :D E,da...hvala vam puno na savetima i preporukama! :unworthy: Javljam rezultate! :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da napomenem,ovo sa klipa nije moja sestra! :rofl: Nije toliko ocajan vozac,ruku na srce! Samo je zensko! :D (jos jedan sorry za off,necu vise :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari,

treba mi preporuka za limara. Jedna budala mi je ulubila krilo na Stilu. Mislim da za dobrog majstora to je maciji kasalj. Idealno Medak, Konjarnik i sl. Krilo necu farbati.

Hvala unapred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi dajte savet za dobrog limara i farbara. Danas me je neko razvalio na parkingu :realmad:

Evo slika da znate o cemu je rec, u pitanju je zadnji levi deo kola, ali su ogrebana i suvozaceva vrata :wallbash: i dalje mi nije jasno kako je neko uspeo dva puta da me zvizne, sa razlicitih strana kola :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Branik ce isto morati da se menja, ali sad mi je veci problem limarija...

aa1.jpg aa2.jpg aa3.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...