Jump to content
FAS Goran
MilosLB

Potreban limar - iskustva

Recommended Posts

Evo ovako: bio sam kod Duleta danas, covek pogledao i kaze bolje da se nista ne dira, kako je tako je, sve sto bi radio najvise bi za 30% smanjilo vidljivost ostecenja. Znaci i dalje bi se videlo, samo bi jos tukao po haubi, presvlacio mesto gumom, lakirao,... Kaze bez obimnije intervencije nista, a onda to podrazumeva gitovanje, farbanje i plus dosta kosta. Inace njega dosta hvale, i mogu reci da je bio korektan, odmah je rekao sta moze i sta misli da je najbolje da se uradi - tj. ne uradi. Ako nekom zatreba, tel. je 37-57-829 i 064/202-73-73, Sremska 33, Zemun.

Cekam da se Misa vrati pa da vidim sta on kaze, i da vidim sta dalje.

Veceras gledam, komsija isto vozi Stilo SW, i nije imao ostecenje, jer sam, onako popizdeo zbog moje haube obisao po parkingu druga auta, E VECERAS JE TU, s tim sto su njemu manje sjebali samu haubu, ali su mu zato ulubili i levo krilo !!

Kakva je ovaj narod ciganija, da ne verujes! Ispada ako nemas garazu, moras da spavas u kolima sa livorom ispod glave i jednim okom otvorenim. Bolesnici!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da kazem sta sam konacno uradio po pitanju haube. Misa se vratio sa odmora, kaze covek ne vredi sto se nece raditi cela hauba pa onda gitovanje, farbanje i sve ostalo. Uradio bi po zaista vrlo korektnoj ceni ali ipak necu ispravljati. Prvo, hauba nigde nije ostecena, mislim na boju i lak, e sad da gadno izgleda, izgleda. Drugo i jos vaznije, niko ne garantuje da vec sutradan neki stokilnjak nece navaliti guzice na nju i napraviti isto ili jos gore. Inace, i Ivan sa foruma je video (Ivane, hvala jos jednom za felne) i covek ostao bez teksta.

Inace, jos jedno upozorenje za vlasnike SW-a. Nadam se da se nikome nije desilo i da nece, ali video sam jedan SW sa odvaljenom zadnjom ruckom gepeka. Pitam coveka sta je bilo - penjala se deca, jurila macke, i nogom odvalila rucicu. Uglavnom, kada sam video sta sve mogu namerno ili slucajno da urade, odlucio sam da se ne nerviram. Osim ako ne uhvatim nekog da se izivljava iz obesti. E tad... PAYBACK TIME!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam mogao da pomognem u resavanju problema, ali ne mogu da ne potvrdim... Ma i da su dvojica samo "normalno" seli na haubu, ne bi je onako prelomili. Plus sto kazes i da su komsiji ulubili krilo na taj nacin. Svasta i vidis i cujes po BG, nista me vise ne iznenadjuje, sto se bilo cega tice... Ali mi takva obest stvarno ne ide u glavu. Jesmo se i mi zaj...li i pravili gluposti kao mladji, ali bas ovako praviti nekome stetu bez razloga... No comment.

(Gorane, sto se tice felni, nema na cemu, drago mi je da si zadovoljan :welcome: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja treba da radim patos na puntu mk1.

I sad me zanima dal je moguce da za zamenu obe sajtne,unutrasnje sajtne i ponegde da ne napravi podsajtna i da se zastiti ceo patos,majsori traza 200e za ruke i plus da donesem sajtne koje kostaju oko 50 e.

da li je neko radio to skoro ili bar zna koliko to kosta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozz svima,

El zna neko nekog dobrog auto-limara u Smederevu?Keva je na parkingu malo cuknula punta,branik je odran i malo je pocetak karoserije ulubljen,ali nista nije polomljeno...slikacu sutra...Znaci da to bude kvalitetno odradjeno da bude kao original,da nanese sve te prajmere i sta vec treba,da ne pocne da se ljusti posle nekog vremena...

I el je moguce da se pogodi nijansa boje tako da se nista ne vidi na tom mestu,ili ce uvek tu da bude neka flekica?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja znam dobrog limara u Kragujevcu, covek ima i varioca, tako da skoro sve moze da se sredi, ja sam uvukao sajtnu, ulubio vrata i krilo, covek sredio kao da je iz fabrike, pa ako nekoga interesuje mogu da ostavim kontakt.

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam auto kupio sa nekim sitnim ogrebotinama na prednjem braniku, kao da je zakačen u nešto samo ćošak branika... A na zadnjem kao da je od udara malo napukao, ali ništa strašno, ne vidi se dok se čovek baš ne zagleda, pa me zanima da li je ostvarljivo da se sredi samo to, da se ne farba ceo branik i da li se isplati, pošto meni nekad baš bode oči?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre neki dan udarim zadnjim desnim krilom(ispod shtopaljke) u neki hidrant. Svaki savet i procena troshka je dobrodoshla. Predlog za nekog limara i za farbanje takodje.

C360_2011_10_19_15_43_30.jpg C360_2011_10_19_15_43_47.jpg

C360_2011_10_19_15_44_01.jpg C360_2011_10_19_15_44_14.jpg

Shta mislite koliko ce me okvirno to koshtati.

Hvala!

Edited by neshaoct
spojena tema

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest gall

Moze to lepo da se uradi. Od 50 do 80e ne verujem da je vise.limarski radovi,farba i farbanje. Vodi racuna da ti lim lepo izvuku,sto bolje ispeglaju i onda git i farbanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala druze, imash neku ideju gde bi to mogao lepo da uradim?

Edited by dvla

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest gall

Ja sam poslednji put posetio limara pre dve godine u AC Stojanovic u Zemunu,pa mozda tamo da vidis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ne nadjes nesto sa te strane reke ima u Rakovici odlican limar i farbar, ja sam skoro radio kod njega drugi auto i to bas metalik sivu boju i ne provaljuje se uopste. Covek radi automobile iz uvoza za prodaju i radi bez greske :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ovo strasno,ali treba kvalitetno uraditi i izvuci sto bolje sa sto manje gita,bolje platiti malkice vise nego lose uraditi,da drzi 3 meseca i da pusti..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vozio sam Yuga do pre godinu dana a i mator sam vishe za taj dirty look automobila ;)

Ticma, imash neki broj tog tipa iz Rakovice?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vozio sam Yuga do pre godinu dana a i mator sam vishe za taj dirty look automobila ;)

Ticma, imash neki broj tog tipa iz Rakovice?

Izvini sto kasnim sa odgovorom nisam mogao da nadjem vizit kartu.

AC Pavkovic, Ulica Knezevacka 27

Tel: 011/234-60-93

Mob:064/218-97-52

Vlasnik je Dobrivoje kolko se secam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako zelis, javi se na PM, dacu ti broj coveka koji je radio meni limariju.... Ok, je i nije skup ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije frka, kontaktiracu momka pa cu pitati da li zeli da ostavim njegov kontakt na forumu, za jednom coveka nije problem, ali ako ga zovne njih 10, pa onda guzva, pa ne moze da stigne... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...