Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Autoklinika Dacha

Recommended Posts

Pružamo veoma povoljne i kvalitetne usluge, dođite i uverite se u kvalitet.


- Profesionalno farbanje (kompletnih automobila i segmentno)

Farbanje najkvalitetnijim materijalima uz kompletnu pripremu automobila. Farbanje profesionalnim alatom SATTA, SATTA JET, SATTA RP, SATTA HVLP

eu9yr.jpg euv_J.jpg euexJ.jpg eGZIJ.jpg


- Profesionalno poliranje (kompletno i segmentno)

Poliranje profesionalnim alatom za poliranje FESTOOL, RUPES, kao i profesionalnim pastama za poliranje 3M uz originalne 3M sunđere. Poliranje svih matiranih površina, poliranje i izvlačenje ogrebotina, usijavanje vozila i voskiranje sa garantovanom zaštitom od vremenskih uslova 2-3 meseca

esOKA.jpg eu240.jpg esTJS.jpg


- Reperacija delova od plastike

Krpljenje branika, spojlera i svih maski od motora.

esEM0.jpg esJLi.jpg


- Ugradnja BEAR parking senzora


- Ugradnja Xenon svetala

ugradnja BEAR Xenon svetala uz 1 godinu garancije na trafo i na sijalicu.
ugradnja FISHER Xenon svetala uz 2 godine garancije na trafo.


- Čišćenje enterijera i održavanje kože u automobilima


et2Ir.jpg etVAA.jpg


Autoklinika DACHA
ulica: Trive Vitasovića br. 18, Zemun Polje.
Radno vreme: radnim danima od 08:00 do 22:00, subotom i nedeljom od 09:00 do 22:00
Telefon: 063/787-35-52 i 060/662-69-93

sajt



Članovi Fiat-Lancia Club Serbia sa važećom članskom karticom i ličnim identifikacionim dokumentom koji izdaje Republika Srbija (ili druga država koju Srbija priznaje), ostvaruju popust od 20%

Share this post


Link to post
Share on other sites

I moj punto je bio kod Dace na "tretmanu", ispravljen je los prvobitno uradjen debadging i pragovi su postavljeni kako treba

quwBJ.jpg qup7i.jpg quu6A.jpg qurCr.jpg

pa je nakon toga ispoliran ceo auto

qv70S.jpg qv21A.jpg quE59.jpg quGAi.jpg

quJ4r.jpg quLzA.jpg quO3J.jpg quQyS.jpg

quT30.jpg quVy9.jpg quY2i.jpg qu_xr.jpg qv4wJ.jpg

sve je uradjeno vrhunski, topla preporuka za sve FLCS clanove!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam kod Dache radio prvi put voskiranje pre vise od godinu i po dana, zastitio auto i bio prezadovoljan. Pred proslu zimu sam preskocio ali bih mogao pred ovu opet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

decko je dobar. ima dara. radi sve ali zastita, voskiranje i pogotovo poliranje mu je dar od boga! stvarno je profesionalac!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa drugari napokon mi je stigla nova 3M antihologram pasta koja je za sada vodeca na trzistu sto se tice ubijanja holograma na crnim, odnosno svim tamnim bojama, a morate priznati da vlasnici automobila sa tamnim bojama generalno imaju problem sa hologramima posle poliranja :thumbsup::yes;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav. voskiranje za punta je 2000 din. zakazivanje je obavezno :thumbup: . sto se xenon sijalica tice imamo ih samo mi morate reci koje vam trebaju H3, H4, H7.. pa cu vam reci kolika je cena :thumbup::welcome:. voskira se kompletan automobil ukljucujuci stakla i farove odnosno voskira se sve osim gumenih i plasticnih delova na automobilu koji nisu prekriveni bojom :thumbsup:

Edited by DACONI1074

Share this post


Link to post
Share on other sites

cena je za sva vozila u principu ista,ako me za voskiranje pitas, cena prelazi 2000 ako je u pitanju karavan, suv ili kombi vozilo. :thumbsup::welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verujem da ce ovo zanimati veci broj ljudi :whistle: ,posto vozimo Italijane :rolleyes: ,a oni bas ne ljube zimu,so i rizlu :veryangry:,a pitanje je:

-da li se kod Vas moze uraditi zastita donjeg dela autombila(patosa) pred zimu :question: ,mislim na neki premaz :geek: koji bi zastisto izlozene delove od loseg dejstva soli,rizle,pa samim tim i korozije :X .

Ako radite,koja je cena i koja sredstva se koriste :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam jedan krovni kofer koji je u crnoj boji. moze li vasa kuca to da ofarba da bude u boji vozila i da nema razlike u boji? samo poklopac kofera je u pitanju...

Vase je da napravite boju i sve ostalo. po principu ostavi i ne misli.

pozdrav za velike majstore - umetnike...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verujem da ce ovo zanimati veci broj ljudi :whistle: ,posto vozimo Italijane :rolleyes: ,a oni bas ne ljube zimu,so i rizlu :veryangry:,a pitanje je:

-da li se kod Vas moze uraditi zastita donjeg dela autombila(patosa) pred zimu :question: ,mislim na neki premaz :geek: koji bi zastisto izlozene delove od loseg dejstva soli,rizle,pa samim tim i korozije :X .

Ako radite,koja je cena i koja sredstva se koriste :) .

pozdrav druze Mik :welcome: . da naravno kod nas se moze uraditi svaka vrsta zastite pa i zastita patosa, odnosno zastitra donjeg dela automobila koji je posebno izlozen svim vremenskim uslovima :smoke: . Sto se tice sredstava za zastitu mi koristimo BODY 930 koji je jako kvalitetan a pritom je u crnoj boji tako da pored dobre zastite i estetski izgleda lepo. Cena je 5000 din. :thumbsup::welcome:

imam jedan krovni kofer koji je u crnoj boji!! moze li vasa kuca to da ofarba da bude u boji vozila i da nema razlike u boji!!! samo poklopac kofera je u pitanju!!!! vase je da napravite boju i sve ostalo!!! po principu ostavi i ne misli!!! pozdrav za velike majstore - umetnike!!!

pozdrav druze papovicd :thumbsup::welcome: .naravno da mozemo da vam sredimo krovni kofer tj da ofarbamo u boji automobila i da pritom nema razlike u boji. vase je samo da ostavite koferce i uzorak boje koju zelite sve ostalo je nasa briga. :thumbsup::smoke: . veliki pozdrav za gospodina papovicd :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa drugari napokon mi je stigla nova 3M antihologram pasta koja je za sada vodeca na trzistu sto se tice ubijanja holograma na crnim, odnosno svim tamnim bojama, a morate priznati da vlasnici automobila sa tamnim bojama generalno imaju problem sa hologramima posle poliranja :thumbsup::yes;)

definitivno je tako.Medjutim i posle dva pranja ponovo se jave ali ne u toj kolicini. :crybaby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ e pa druze stilista :) kad se kvalitetno i profesionalno odradi poliranje hologrami ne smeju da se pojave nikako :ice: posle svakog poliranja obavezna je zastita odosno voskiranje vozila ali nazalost mnogi majstori to ne rade tako da se prilikom pranja veoma lako osteti ispolirana povrsina zbog necistih sundjera koji su puni kamencica i prljavstine i zbog istih takvih krpa :thumbup::smoke::yes . ako imas slican problem javi se pa da to resimo :thumbsup::welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

zastava 10, farbanje retrovizora iz standardne crne u plavu metalizu

ohw1J.jpg ohywS.jpg

ohNuJ.jpg ohUZ9.jpg ohXti.jpg

oi8X0.jpg oibr9.jpg oidWi.jpg

Uradjen je kompletan tretman od podloge, prajmera do nanosenja boje i laka kako preko spoljasnjeg tako i preko unutrasnjeg dela oplate da bi se sprecilo odvajanje boje i laka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo da pohvalim brze i konkretne odgovore.

A zatim i da pitam koliko bi kostalo komplet poliranje, voskiranje sta jos ide uz to da se povrati fabricki sjaj jednog puntica.

Pretpostavljam da to zanima mnoge. U mom konkretnom slucaju nema vecih ostecenja na farbi, po koja linijica i hologrami...

Pozdrav! :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf ovo za zastitu patosa je prava stvar :yes ,pred zimu :X ,kao u ostalom i sve ovo oko voskiranja i poloranja,ali ja nazalost imam drugih troskova,u sledecih par meseci :unsure: .

Mada sam na proslom automobilu :yes ,Fiat Marea ;) ,odradio tu zastitu patosa i svima bih je preporucio :whistle: ,ako nameravaju da duze vreme voze auto,a da mu so i mraz ne naude.

Hvala na zaista brzom odgovoru i pozz :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam moj zastitio kod dache jos prosle godine i imam utisak da mu je to za sva vremena!! natutkao ga je posteno tako da sam mislio da pandu preradim u amfibiju!! kako li se vec kaze!!! moze sad da pliva!! sve u svemu to je prava stvar!! kako kad obujete prave gumene cizme i nista ne razmisljate!!! pozdrav za sve !! :rofl:

zastava 10, farbanje retrovizora iz standardne crne u plavu metalizu

ohw1J.jpg ohywS.jpg

ohNuJ.jpg ohUZ9.jpg ohXti.jpg

oi8X0.jpg oibr9.jpg oidWi.jpg

Uradjen je kompletan tretman od podloge, prajmera do nanosenja boje i laka kako preko spoljasnjeg tako i preko unutrasnjeg dela oplate da bi se sprecilo odvajanje boje i laka

kako je super ispalo!!! bravo majstore!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo da pohvalim brze i konkretne odgovore.

A zatim i da pitam koliko bi kostalo komplet poliranje, voskiranje sta jos ide uz to da se povrati fabricki sjaj jednog puntica.

Pretpostavljam da to zanima mnoge. U mom konkretnom slucaju nema vecih ostecenja na farbi, po koja linijica i hologrami...

Pozdrav! :thumbsup:

hvala na pohvaLi :welcome: . sto se tice tvog puntica pre svega mi moras reci koja je boja u pitanju AKRIL, METALIZA ili BAZA LAK :thumbup: . inace poliranje za punta je 7oE u cenu ulazi voskiranje koje je obavezno posle svakog poliranja :thumbup::thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Cvejo. Sto se tice xenona mi radimo BEAR sa godinu dana garancije i FISHER sa dve godine garancije, tako da sve sto se desi u garantnom roku moze da se zameni. Cena zavisi od marke xenona koju izaberes. BEAR komplet je 70e sa ugradnjom, a FISHER komplet je 100e sa ugradnjom. kompleti su jako kvalitetni i do sada nismo imali nikakvih problema i reklamacija na ugradjeni proizvod. :welcome::thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li Bear generalno imaju problema sa smetnjama na radiju kada su u upotrebi? Ja imam problem na Plymouth-u i drugar na Audiju. Kod mene je fabricki radio a kod njega klasican.

Edited by Martini

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Martini :welcome: . tvoj slucaj je jako interesantan B). ovako stoje stvari, BEAR kompleti nemaju taj problem ako se ugrade pravilno i ako se stave odgovarajuci balasti, svaki auto drugacije reaguje na odredjeni balastni sistem. ne znam ko ti je ugradjivao Xenone, nije ni bitno ali je trebao da zna ovo sto sam ti prethodno napisao.

pored raznih balasta razlicitih voltaza postoje i ponistivaci gresaka kao i konektori i adapteri koji sprecavaju bilo kakvu smetnju u radu Xenona, tj u tvom slucaju prave smetnje na radiju. To ti je slican princip kao kad ti neko lose poveze vufer i pojacalo pa cujes zvuk motora na vuferu ako me razumes :thumbsup::coffee: Nadam se da sam ti bar malo pomogao :thumbsup::thumbup::welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...