Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Autoklinika Dacha

Recommended Posts

daki pita jedna fina gospodja postoji li sansa dubinskog pranja sedista? ona vozi mazdu 2 novu pa je malkice isprljala njeno sediste. interesuje je da li moze komplet da se opere i koja je cena?

Hvala puno... :w00t:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,zanima me posto je farbanje celog auta za bravo? Ovako je na haubi i krovu.

ARV_A.jpg

Matori najbolje bi bilo da dodjes do mene da ja to pogledam, mozda postoji mogucnost da ne farbas kompletan auto vec samo delove koji su jako osteceni a ostalo da sredim dobrim poliranjem. :thumbsup: . U svakom slucaju bi morao da dodjes i ako bi hteo da farbas kompletan auto jer cena ti zavisi od ostecenja tako da ne mogu da ti kazem na nevidjeno. :coffee::welcome: u svakom slucaju proci ces jeftinije ako budemo farbali samo delove koji su toliko osteceni da ne mogu da se poliraju. :welcome::thumbsup::smoke:

@ papovicd

moze matori da se odradi dubinsko pranje, a cena je 4000din. :thumbsup::whistle::thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dl789.jpg HONDA CRV, UGRADNJA PARKING SENZORA

Dlc7r.jpg KOMPLETAN POSTUPAK PRILIKOM UGRADNJE SENZORA ZA PARKIRANJE

Dlh6J.jpg UGRADJENI SU WIRELES PARKING SENZORI TAKO DA PRILIKOM POSTAVLJANJA NE TREBA RASTURATI POLA AUTA DA BI SE PROVUKLE ZICE, VEC SE ZA POSTAVLJANJE SKIDA SAMO BRANIK NA KOME SE MONTIRAJU SENZORI.

DljBS.jpg

DltAr.jpg

DlB3S.jpg

DlIyi.jpg

DlNxA.jpg

DlSwS.jpg

DlV10.jpg

Dl_0i.jpg

Dm3_A.jpg

Dmbu0.jpg

DmdZ9.jpg UGRADJENI PARKING SENZORI IMAJU DISPLEJ SA MERACEM DISTANCE I ZVUKOM, A POSTOJI I VARIJANTA SAMO SA ZVUKOM

DmxWi.jpg

Edited by DACONI1074

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li se varijanta samo sa zvukom kači i na menjač (ili rikverc svetla)? Koliko košta zadovoljstvo ugradnje na Stila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Svaki parking senzori se kace na rikverc svetlo, a pistalicu mozemo da stavimo gde god stranka pozeli. ako hoces wireles cena je 100e sa ugradnjom, a ako hoces standardne cena je 80e. :thumbsup::smoke:, to su cene za klasicne senzore u crnoj boji, ako hoces da budu u boji auta cena je 20e + na cenu koju sam ti gore napisao. :welcome::thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

daki pita jedna fina gospodja postoji li sansa dubinskog pranja sedista? ona vozi mazdu 2 novu pa je malkice isprljala njeno sediste. interesuje je da li moze komplet da se opere i koja je cena?

Hvala puno... :w00t:

matori moze da se odradi dubinsko a cena je 4000. pozzzzz :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisi nam jos rekao , moze li se kod vas uraditi,nalepiti folija za staklo!?

moze li se uraditi enterijer ,tj detalji u vozilu sa karbon folijom ili ako je neko zainteresovan za spoljni deo krova ( karbona)

mogu li se zatamniti stop lampe folijom ........ :respect: :respect: :respect: :respect:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li Bear generalno imaju problema sa smetnjama na radiju kada su u upotrebi? Ja imam problem na Plymouth-u i drugar na Audiju. Kod mene je fabricki radio a kod njega klasican.

Jarane, je 'l mo'š ti to da popraviš i koliko košta to zadovoljstvo u toj tvojoj klinici!? :)

(i samo nemoj ko gore "od kulina bana da ides". Napisi, nemoze/moze + cena i zdra'o!) :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

le leee :) odkud mi 90 evra?! :)

ma i da imam, odakle mi :) heheh

u svakom slucaju havala na brzini :)

pozz :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha pa matori ispravljanje gresaka je uvek skupo a kod tebe treba zameniti par stavki i dodati jos koju :welcome::thumbsup: pozzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastitite vas automobil od losih vremenskih uslova! Voskiranje automobila voskovima extra kvaliteta sa garantovanom zastitom od 3 meseca. Kompletna zastita svih porsina na vasem automobilu( lakirane povrsine, stakla) kompletna zastita patosa .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Daco danas sam ugradio Xenone fisher extreme 6000k 50w na moju Vektru C, problem je sledeci upalim auto upalim svetla na bordu pokaze gresku i ugase se svetla, a kad upalim svetla pa upalim auto normalno radi, pa bih te zamolio za pomoc neki su mi rekli da ne postoje ponistivaci za xenone od 50w, ja sam mislio da problem mogu da resim ako u bordu promenim da sada auto koristi xenon cuo sam da to moze. ajde mi ti reci neko resenje molim te,jer mi se ne isplati da kupujem ponovo xenone od 35w pa sve ispocetka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Cvejo. posto vidim da si danas to ugradio ti verovatno imas garanciju na ceo komplet xenona. moj predlog odnosno resenje za tvoj problem je da zamenis balaste i da uzmes balaste sa ponistivacem gresaka ako ti se i tad bude pojavio isti problem javi se pa da nakacimo egzaminer i da ponistimo sve greske odnosno da ucitamo u bord da imas xenone. :welcome::thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko bi to kostalo da se ucita ?

nisam iz Beograda, tako da bila bi bolja neka druga varijanta jer bi trebalo da saljem nazad pa da sacekam da mi posalju druge,a auto koristim svaki dan, pa da ne vracam ove digitalne balaste, pa mi reci da li moze da se resi ponistivacima nekim , ako ne onda koliko si siguran da bi to sa ucitavanjem resilo problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

probao sam da ucitam na bordu da auto koristi xenone, i obrisao greske opet isto, sutra mi stizu ponistivaci za xenone od 50w nadam se da ce to da mi resi problem, u svakom slucaju Daco hvala na informacijama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cvejo nema na cemu. Rekao sam ti odmah da ti je jedno od resenja da kupis ponistivace gresaka ne znam ko ti je rekao da to ne postoji. Sve se moze resiti:). Pozdrav.

Cao, video sam da je voskiranje za standardnu velicinu automobila 2000RSD, reci mi koliko bi bilo poliranje za Stila 5v?

Hvala, pozdrav.

Pozdrav Pechi. poliranje za stila je 60e i imas voskiranje gratis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...