Jump to content
FAS Goran
mihajlo

Stilo / Nuova Bravo - kožni volan

Recommended Posts

Pozdrav svima. Vozim Stila JTD i i na njenu je kozni volan. Ali, toliko je izbledeo i ishaban, ne znam zbog cega jer je takav i bio kada sam ga kupio, pa me zanima kako bih mogao taj volan da sredim da lici na nesto. Postoji li tu neki lek? Moze li farbanje, tapaciranje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma i meni je malo gore ofucan isto me smara,ma pazi moze sova na n.bg da ga opet oblozi kozom ali nije to to,mislim da je resenje zvati otpad i uzeti drugi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za duži vek kožnog volana, ruka bez prstenja. :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za duži vek kožnog volana, ruka bez prstenja. :yes

zaboravio si kole i bez znojenja! :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mada, nije losa varijanta ni presvlacenje volana.....ko zna kakvi su ti sa otpada, ovako , dobra koza ( nije koza vec koza) :rolleyes: i pesma .:ice:

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ video sam odradjene volane kod Sove i mogu da kazem da je super odradjeno.

Drugar moj je radio sebi na Hondi medjutim kratko mu je trajalo ( ni godinu dana)

nekvalitetna koza sta da vam kazem.Ova kvalitetna koza nazalost ne postoji kod nas na trzistu kao i ostale stvari :crybaby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polovan kozni volan oko 100 Eura, a s obzirom da ce trajati oko godinu, eventualno dve, to je cifra pozamasna. Koliko vidim, motacu ja ovim volanom, imam navlaku na njemu i trudicu se da to i ne primecujem, he he. Mada, ni obican volan nije za bacati, po meni nista mu ne fali i barem je tri puta jeftiniji od koznog i skoro neunistiv. a je l probao neko sa farbanjem koze? Mislim, kada se farbaju jakne, mozda bi mogao i volan?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima lik na bezaniji radi perfektno!

svi idu kod njega za kozne volane...

60 e presvlacenje...

moj burazer bas danas radi na fabiji presvlacenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuo sam za njega, odlicno radi stvarno.

@Stilo jtd

Ovo dobro izgleda, ali meni je volan na Stilu ionako mnogo debeo, jos kad stavis kozu...

^^^ video sam odradjene volane kod Sove i mogu da kazem da je super odradjeno.

Drugar moj je radio sebi na Hondi medjutim kratko mu je trajalo ( ni godinu dana)

nekvalitetna koza sta da vam kazem.Ova kvalitetna koza nazalost ne postoji kod nas na trzistu kao i ostale stvari :crybaby:

Pa nista, stavis kozu, pa odozgo onu kinesku navlaku sarenu... :thumbsup:

Edited by Dragon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima lik na bezaniji radi perfektno!

svi idu kod njega za kozne volane...

60 e presvlacenje...

moj burazer bas danas radi na fabiji presvlacenje

Adresa?

pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo kako je kod mene ispalo to presvlacenje,s tim da nije bio prije kozni volan!

g0Qpr.jpg

Ovo jako dobro izgleda - gde je radjeno?I naravno koliko je zabava kostala, ako nije problem....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima lik na bezaniji radi perfektno!

svi idu kod njega za kozne volane...

60 e presvlacenje...

moj burazer bas danas radi na fabiji presvlacenje

Adresa?

pozzz

063/771-9194 Marko, ako mislimo na istog

Edited by Dragon

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ dragnmatic

Bilo koji vid reklamiranja bez prethodnog pozitivnog stava Administratora FLCS Foruma nije dozvoljen, i biće uklonjen.

Komercijalni oglasi nisu dozvoljeni.

Ukoliko želite takve oglase na FLCS Forumu, obratite se na info@fiat-lancia.org.rs

Takođe, pogledajte ovaj deo Foruma, kako ne bi ste redom kliktali na sve što vam padne na pamet:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showforum=104

:thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam kozni volan za korsu, sri model, sa kombinovanom kozom. Na delovima gde se volan drzi, desno i gore, koza se izgulila i pocela da se truni. Da li mu ima spasa, s ozbrirom da ostatak volana lici kao da je koza lakirana i mozda to moze da se popravi ili mu ne gine presvlacenje?

bKf89.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja imam tugu od koznog volana na Stilu, ocigledno da kvalitet koze nije na zadovoljavajucem nivou. Primera radi, moj cale vozi Octaviu 2ooo.godiste, nikada on taj volan nicim n ije tretirai, negovao, a izgleda kao nov. Ja sam svoj prefarbao nekom farbom za kozu i stavio preko volana navlaku. Malo je lepse, ali mislim da je resenje da se volan presvuce ili kupi drugi. Presvlacenje kosta vise od 60 Eura, ali ako se dobro odradi verujem da ce trajati neku godinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Farbu mi dao prijatelj, neka italijanska za farbanje koze. Vidi preko interneta gde ima da se kupi, mada mislim da nije jeftina. Moj savet je da presvuces volan dobrom kozom,sve ostalo nije pravo resenje. Kosta, ali vredi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja takodje imam kozni volan.... imam isto tzv ostecenja (izlizanost koze) naravno na mestu gde se drze ruke.... iskljucivo je problem znojenja dlanova... nista drugo ne negriza kozu kao kiselina znoja....prema tome dabome....voznja u rukavicama ce resiti probleme...Iskreno , moje mishljenje je da nema toliko dobrog majstora za kozu kod nas...i diskutabilan je kvalitet koze koji koriste...Nego me cudi da je na stilu tako brzo ostila ipak je dosta godina razlike izmedju mog i vaseg auta...koj je 97 i nije nista strasno izlizana koza....:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...