Jump to content
FAS Goran
Xepoj

Combat Arms EU

Recommended Posts

Poz drugari!

Evo ovako, za ljubitelje igrica tipa (naj nam poznatije) Counter Strike, znaci iz prvog lica, postoji igrica koja se igra samo on-line, ima dosa nasih tamo, uvek ima mesta, ima dosta mapa, fora je sto imas svoj username i pass, te samim tim i svoj nick, tako da ti ga niko ne moze uzeti i ilegalno koristiti (dok ti bog zna sta radis), da skratim pricu, evo link, igrica je totalno free, velicine oko 800 mb, pa ko voli nek izvoli.

Btw, moj nick tamo je Xepoj, pa ako vas ima koji vec igrate, dodajte me u listu prijatelja i naravno napisite ovde da se zna pa da se malo pucamo! Eto toliko od mene! Pozz :)

Combat Arms EU

p.s. Ako sam promasio mesto, molim vas stavite gde treba :) unapred hvala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajmo malo gore :)

trenutno igramo ja i buraz sa njegovim nickom -3MAJ-

evo par slicica kako to nama ide :)

Combat_Arms_19.jpg Combat_Arms_37.jpg

napravih i klan FLCS, al' smo trenutno samo nas 2 clanovi :thumbdown: jer se niko sa foruma nije pojavio :)

Combat_Arms_46.jpg

i evo malo gameplay-a sa youtube-ta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam od jutros poceo da igram Combat Arms, nik mi nje LudiPop. Jos uvek ne mogu da se snadjem sta i kako funkcionise.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve ce ti se samo kasti :)

igranjem zaradjujes GP (to su pare koje ti trebaju da bi kupovao oruzje, opremu i ostale zajebancije) i XP iliti "experience" sa kojim napredujes sa cinom. sto veci cin, to ce ti se bolja oruzja otkljucavati...

na pocetku nemoj odmah da kupujes puske (nemoj se (da ne kazem) zajebati kao ja) nego igraj malo sa tom sto vec imas, dok se malo ne uhodas te zaradis koju banku jer je s pocetka malo tesko zaraditi :) ako igras posle podne (od 18 h pa na gore) -3MAJ- ce uglavnom biti online tako da ti i tamo mogu objasniti ako ti nesto ne bude jasno :)

pozdrav, i pucamo se :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mali update, nik mi je DulePop, posto sam zaborvio sifru za prethodni acc, tako da sam napravio novi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

dusane znaci ti si oborio rekord u brzini zaboravljanja sifre :) hehehehe

pucamo se sutra, sad odoh spavati :)

pozdrav :)

Edited by Xepoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

pucamo se :2guns:

i da, za sad je samo ZokiBubu usao u FLCS klan, pa ako jos neko 'oce nek posalje "aplikaciju" :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ahaaaa evo nas ratnika :) pripadnika FLCS klana :rofl:

-3MAJ-.png

Xepoj.png

ZoranOne.png

psyco85.png

dzumandzi i dusan su odustali :)

ajmo ljudi ako ima jos ko besposlen da se zajebavamo :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U lepo.. jeli ovo idalje aktuelno, tim i to...da svlačim sa neta?

Na videu lepo izgleda...probao bih :)

Ima li ekipe za neko večernje raspcucavanja? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@goran - igramo ja i buraz svako vece (nekad samo on, nekad samo ja, a u vecini slucajeva oba) psyso85 nisam video odavno online, ZoranOne je tu s vremena na vreme :) ali ima dosta nasih :thumbsup:

@zemljak - evo pa oceni :)

txt_videocard.gif

minimum txt_geforce.gif

recommended txt_geforcefx.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate po ovim klipovima, moze se reci da je ovo neka kopija Quake-a i da je banenjena botovima koji ne mogu da ostvare ni jedan frag u CS-u.

Ipak bi ja ostao na CS-u jer je ovo preozbiljno neozbiljna igrica... prava za XEPOJA koji je tezak BOT!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

man' se chelicu igrica, idi trkaj se sam sa sobom posto te boki odere svaki put, cak i kad koci! harhar.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...