Jump to content
FAS Goran
AcaKs

P: Peugeot 307 2.0i CC uvoz Švajcarska

Recommended Posts

3 minutes ago, AcaKs said:

nego bar da nesto vratim

Pojedini vrate kilometražu prvo :D:rofl:

 

 

 

***** Izvini ali morao sam, tako mi se namestilo, nema nikakve veze sa tobom i želim da što pre prodaš auto. Što Neša kaže lepše vreme, kreću kabrioleti i motori da se voze.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, andreja.micovic said:

Pojedini vrate kilometražu prvo :D:rofl:

 

 

 

***** Izvini ali morao sam, tako mi se namestilo, nema nikakve veze sa tobom i želim da što pre prodaš auto. Što Neša kaže lepše vreme, kreću kabrioleti i motori da se voze.

Opusteno brate, ne zameram, bitno je samo da se ne vredjamo a sala moze...

Inace cena je i dalje ista kao i ranije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad vidis kako je to biti prodavac automobila. 

A i ostali. 

Mnogi pomisle kako tu teku med i nleko a kad se uhvate u to kolo shvate da bas i nije tako. 

Pricam juce sa kolegom i zakljucimo da je pucanja sve vise i ja mu kazem kako narod misli i vidi samo kad se zaradi a ne gleda drugu stranu medalje kad se puca. 

Ono sto odbija kupce od tvog primerka je upravo taj 2.0 motor koji ne pruza mnogo vise od onog 1,6 ali vise trosi i veca mu je registracija. Tako je kod svakog automobila gde postoji manji motor vecina hoce upravo taj manji. 

Sad su ti sanse da ga prodas jer proradi krv na prolece. I da, ako imas sanse da ga odvezes na auto pijacu da se taj auto i vidi imaces daleko vece sanse za prodaju. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne brini, nijedan auto nije ostao ne prodat :D Na kraju, ili spusti cenu ili vidi pp oglasima pa uradi neku zamenu, ako treba moras i da doplatis za neki drugi da bi na njemu samo koliko toliko izvukao novac ili taj posle da usitnis za 2 jeftinija..malo je opasno ali mozes da se izvuces ako znas da odigras :)

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po pitanju airbag-a. Ako ti prekida na konektoru, uzmi lepo preseci zice i izbaci konektor. Zalemis direktno i nema vise problema 100%.
Ti konektori su ionako ocaj zivi a direktan lem drzi mnogo bolje.
I da, srecna prodaja. :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/5/2019 at 9:39 AM, Dule 021 said:

Eto i ja bih ti ponudio zamenu za jeftiniji al necu da budem ko drugi pa da precenim svoj auto a tvoj podcenim. 

A ti ne budi kao drugi nego svoj auto podceni a njegov preceni. Misliiiim.....

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 hours ago, Dule 021 said:

E sad vidis kako je to biti prodavac automobila. 

A i ostali. 

Mnogi pomisle kako tu teku med i nleko a kad se uhvate u to kolo shvate da bas i nije tako. 

Pricam juce sa kolegom i zakljucimo da je pucanja sve vise i ja mu kazem kako narod misli i vidi samo kad se zaradi a ne gleda drugu stranu medalje kad se puca. 

Ono sto odbija kupce od tvog primerka je upravo taj 2.0 motor koji ne pruza mnogo vise od onog 1,6 ali vise trosi i veca mu je registracija. Tako je kod svakog automobila gde postoji manji motor vecina hoce upravo taj manji. 

Sad su ti sanse da ga prodas jer proradi krv na prolece. I da, ako imas sanse da ga odvezes na auto pijacu da se taj auto i vidi imaces daleko vece sanse za prodaju. 

Da je lako nije, dug je proces od kupovine do preprodaje a moze da bude i prilicno trnovit.

Sto se tice motora u 307cc, drugar u CH ima slican ko moj 307cc 2006g svetlo plavi u kome je motor 1.6 16v, neuporedivo losije ide od mog auta, njegov ima 110 konja a moj 140 konja, ne znam da li se vozio ali razlika se itekako primecuje (tezak je 1.5t, moj + 60-70kg). Potrosnja jeste manja, ali ne drasticno, upravo zbog tezine vozila jer 2.0 motor lakse podnosi karoseriju od 1.5t. 

Od pijace nema nista jer ja zivim na selu i izuzetno bi mi veliki rizik bio da ga oteram u Ks na pijac, imam nekih nagovestaja da ce uskoro auto da promeni sredinu, samo pre kupovine mog auta kupac mora da otudji njegov (206cc), a meni jos jedan kabrio ne treba nikako da radim zamenu :D

 

15 hours ago, MS PK said:

Ne brini, nijedan auto nije ostao ne prodat :D Na kraju, ili spusti cenu ili vidi pp oglasima pa uradi neku zamenu, ako treba moras i da doplatis za neki drugi da bi na njemu samo koliko toliko izvukao novac ili taj posle da usitnis za 2 jeftinija..malo je opasno ali mozes da se izvuces ako znas da odigras :)

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока
 

Trenutno bi mi igrala zamena za neki auto do 1200ccm tipa ( punto, klio, 206, corsa) uz doplatu od 3000e, moj brat od strica trazi neki takav autic za odlazak do posla pa bih mogao sa njim da uradim kombinaciju. Tako da ako neko ima takav auto nek se javi.

12 hours ago, Flex said:

Po pitanju airbag-a. Ako ti prekida na konektoru, uzmi lepo preseci zice i izbaci konektor. Zalemis direktno i nema vise problema 100%.
Ti konektori su ionako ocaj zivi a direktan lem drzi mnogo bolje.
I da, srecna prodaja. :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 

Hvala na savetu druze, ali ja sam jednoruk i nisam sposoban da odradim tako nesto, vozio auto kod brata u servis i dijagnostika kaze preveliki otpor u bocnom airbeg-u. Hvala puno! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...