Jump to content
FAS Goran
Dule 021

P: 2006. Fiat Stilo 1.9 MJet karavan, Izuzetan

Recommended Posts

Izuzetan primerak sto vam govore i slike jer kakav je na slikama takav je i uzivo.
Enterijer je extra sacuvan i jos uvek ima fabricki miris jer nije puseno u autu i ne oseca se miris duvana.
Nije bio tovarni auto i prtljaznik mu je u jako lepom i cistom stanju sto se vidi i po plastikama na pragu i vratima.
Motor pali kako treba,plivajuci zamajac i kvacilo su u odlicnom stanju i garantujem da nema nepravilnosti priliko gasenja i paljenja.
Turbina ne zvizdi ni najmanje i to moram da naglasim.
U voznji je bas utegnut i nema ispoljene klasicne stilove boljke na trapu tako da nista ne lupka na trapu u sta cete se i uveriti kad dodjete.
Auto je inace presao originalnih 238k km a na 225k km mu je uradjen veliki servis. Na PA stoji manje da bi ovi sto traze kola ispod 200k km uopste i nazvali a tad ce im biti objasnjeno zasto je to tako.
Spolja ima poneka tackica i crtica ali sto je u skladu sa godinama i kilometrima a ono sto je najvaznije je da auto nije bio havarisan sto izmedju ostalog govore i sestice na svim staklima pa je tako i pravo godiste u homologaciji.
Uz auto se dobijaju dva kljuca i kod kartica.
Ide na ime kupca sa placenim porezom i homologacijom.
I moram da kazem da sam svestan da ih ima jeftinijih na oglasu ali ili nisu restajling ili nisu u ovakvom stanju a ako hocete auto koji vam nece praviti glavobolje onda cete doci i pogledati ovaj auto.
Auto koji zaista vredi videti a ja sam spreman da vam platim vase izgubljeno vreme i putne troskove ako auto ne bude onakav kakvim sam vam ga opisao.
Kontakt telefon je 063-10-20-110 pa ako vas nesto vise zanima nazovite.
 

1.JPG2.JPG3.JPG4.JPG

5.JPG6.JPG7.JPG8.JPG

9.JPG10.jpg11.JPG12.jpg

13.JPG14.JPG15.jpg16.jpg

17.jpg18.jpg19.JPG20.JPG

21.JPG22.JPG23.JPG24.JPG

25.JPG26.JPG27.JPG28.JPG

29.JPG30.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znao sam da sam nesto zaboravio.:lol:

Cena je u skladu sa  stanjem i kilometrima  jer dolaze sa mnogo vise kilometara a prodaju se sa ispod 200k km.

Znaci na PA je cena 2849 a ovde  na forumu odmah da skratim pricu i kazem da se moze dobiti za 2650 iako je zamisljena cifra 2700 i dosad sam svima govorio da je to poslednja cena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze katanac!

Nikola JTD je doveo drugara Mirka  i posle probe  trgovina je zavrsena.

A i forumaska cena je napravljena.;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Duleta, kao i do sada sve preporuke i hvale. Auto smo rezervisali odmah cim sam pokazao drugaru slike. Stanje auta je 11/10, znaci uzivo fantazija. Cenu ne smem da kazem :) , ali smem da kazem da je Dule ispao Dzek kao i do sada. Hvala Dule.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...