Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Danijel_So

Fiat cinquecento 1.1 sporting

Recommended Posts

Evo da predstavim i ja moju igracku. Kupio sam ga tek pre 10-ak dana i  trenutno je u ovakvom stanju kao na slikama. 1998 godiste, 1.1, sa gasom. Voznja super, a potrosnja jos bolja. ;) Od opreme ima el. podizace prozora i dve alu felne! :D (za sad)
Kao sto rekoh u predstavljanju, neki kazu da je to kriza srednjih godina. Meni je lepo i bas me briga. :) Uzeo da se malo igram, ai zavrasa mi posao po gradu savrseno. Mali autic, standardno lako parkiranje i malo trosi. (bar naspram mog osnovnog auta xsara picasso 1.6 benzin).
U planu mi je, tacnije ono sto prvo sledi, je poliranje, farbanje branika i naravno felne. Vec sam mu nabavio original aluminijske sportingove (tako da sad imam 6 komada), koje cu prvo da sredim i lepo ofarbam, a do tada idu druge celicne felne, koje sam juce za njega nasao. Od BMW-a 13, 5,5J ET 18. One ce ici u belu boju najverovatnije. Posle mozda neki lepsi izduv i obaveno presvlacenje volana (crna koza sa crvenim koncem) i bice fino...
Evo i slika trenutnog stanja:
  

001.jpg

002.jpg

004.jpg

006.jpg

007.jpg

008.jpg

010.jpg

012.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se potrosnje tice, koliko sam uspeo da izmerim i koliko je merodavno to moje merenje, je oko 8,5 l/100km plina, ali kombinovane voznje (grad i otvoreno).
U medjuvremenu spremljene i felne, dve garniture, pa da podelim sa vama. Bele od BMW-a, 5,5J ET 18 i standardne aluminijumske sportingove, takodje 5,5J koje cekaju da se srede, tj ofarbaju.
Takodje i osvezeni branici u crno (dok ne budu i ako budu crveni).

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako sladak auto, a moze da se dotera da bude opasan :D Nadam se da neces stati sa projektom sa ovako malo izmena :P 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onaj crni Sporting iz oglasa je odlična osnova, mada ima loš motor... Ali je i cena takva.

 

A felne su mu bas sa malim et-om

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...