Jump to content
FAS Goran
Djulijano

K: Fiat Stilo, Punto

Recommended Posts

Imam ja perfektnog puntica...ali malo je skuplji od tvoje matematike :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ja 147 1.6 benzin ako te interesuje u odlicnom stanju za 2000e.Imas oglas u prodaji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vox: puntic ti je super ali nemam vise u budzetu,

genca: alfa bi me mozda i zanimala ,ali ti ja nemam vremena od posla da mrdnem iz BG-a da je pogledam,nazalost

Ticma:pa sta ja znam mozda naleti neki 1.6 ili 1.8 ,znam da je mrka kapa za jtd,ali za ove benzinjare je ta neka cena,jer mi god i boja nije bitna...kao ni oprema,treba mi nesto za svaki dan ....da posluzi 2-3 god....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg...puntic je full dobar,bilo bi lepo da bude u klubu...cena je takva,on je i malo vise placen preko.samo felne,distanceri i gume,znas i sam posto su :) moze cena i dole recimo bez felni i distancera...onda ide sa felnama 14.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se punta tice gledao sam neke sportinge i hgt u oglasima ,cak sam i jednog probao i skroz je ok cene su im bile od 1600 do 2000e,i regstrovani su neki,ali ja reko da nadjem nesto proverenije sto se tice servisa i istorije odrzavanja - neke,tako da cu da pokusam da nedjem nesto ako je na ime kupca tu oko 1800emax,da bi me ispalo sa registracijom i servisom oko 2100,

Dakle ne kazem da će mi biti lako to da nadjem ,ali cu probati jer se punto uvozi najvise trenutno i cene padaju svakog dana,tako da mi je tvoj ekstra ali ne bih zeleo da ti ponudim neku cifru koja bi te mozda uvredila,ali ovo sto sam ti napisao je drugarski kako ću pokusati,pa ako ne nadjem nista ovde u klubu,uzecu neki iz oglasa od tih sto sam gledao pa kud puklo....

Edited by Djulijano

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok...prijateljski savet...pazi kad uzimas nesto jeftinije,jer obucno izadje skuplje...naravno,o kilometrazama da ne pricamo...ne teram te ja da kypis moj auto,ali moje neko razmisljanje,bolje platis neki e vise,nego da se mantas po majstorima...trapovi,servisi,gume i sl...u svakom skucaju,srecna kypovina :) by the way,ovaj punto kosta malo vise iz par razloga,prvo malo je vise placen preko...bas zbog stanja u kom je :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

slazem se ,ja bih ga rado uzeo,ali ponekad je nesto tako blizu a i tako daleko nazalost.....ja imam tih 2 soma za nesto registrovano na moje ime i to je to sto je bog dao,bar za sad....... :fun:

Edited by Djulijano

Share this post


Link to post
Share on other sites

Punta mooozda, al stila bez ulaganja ne mozes ispod 3k+ da nadjes

Uglavnom, srecno sa kupovinom :)

Edited by baron21

Share this post


Link to post
Share on other sites

realno i na stranu sve...uvek bilo i bice...dobar i kvalitatan auto kosta...osim ako nekom ne gori pod nogama ili ima neku skrivenu manu  :smoke: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može nekom da gori pa da proda auto 300-400e jeftnije, duplo jeftinije nažalost nema šanse.

Za do 1800e evenutalno ima neki 1.28v i to bez urađenih servisa, guma i neregistrovan. Po meni je bolje sačekati neko vreme nego se ukopati sa nekim lešom.


I još jedna stvar. Stilu i Puntu cena uopšte ne pada trenutno. Moj auto možda 300-400e manje vredi nego kada sam ga ja uzimao pre 2.5 godine. Dotakli su i oni dno sa cenom i realno ni nemaju više gde dole cene da idu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve stoji,mnogo je leseva po oglasima,ali i onih sa nerealnom cenom isto toliko,ja kad sam prodavao auto , koji je bio tip top ,svi servisi,nove gume,tek registrovan,bla bla bla,i na kraju sam ga dao za cenu istu koliko je prodao moj komsija istog takvog iz uvoza na ime kupca bez svega toga,tako da trziste je veoma turbolentno,a i jako tesko se prodaje bilo sta,citao sam da je u zadnjih dva meseca zatvoreno 20 auto placeva u SRB,

Ali se slazem da dobar auto treba dobro platiti,ja sam tako radio svaki put a kad sam ga kupovao,a kad bi ga prodavao, davao sam ga kao najjeftiniji u oglasima,da bi ga prodao,tako da je to tako kod nas,pa ko ima vise srece

Ovo sto sad trazim mi treba za svaki dan,jer imam jos dva auta u porodici,i ne bih nesto zatezao za kintom ,već sam odvoio toliko pa ako nadjem-nadjem a ako ne uzeću nekog Brava za arcenje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa bre covek reko ima tolko pare i tolko,on da ima 3000 zna sta bi uzeo...nemora mu pricate,mozda jedva i to skupio....!

Pitao dal neko ima auto do tolko pare znaci ovo je oglas a ne tema za filozofiranje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

niko ovde nista lose nije mislio coveku...niti mu bilo sta predlagao...nema potrebe za nekom raspravom koliko vidim...uvek istrci nesto povoljno...znam,prodao sam i kupio puno automobila,znam iz iskustva  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pojasni malo...?

Ja bar nisam menjao turbinu odma ... ;)

Edited by deki87

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dečku treba neki Punto od 1600 evra da bi se uklopio, što po meni uopšte nije nedostizno ja sam moj pre 11 meseci platio toliko i auto je izuzetan , da ne nabrajam reci cu da je odradjen veliki servis, registracija i zadnji lonac, sve ostalo u odlicnom stanju, ne slazem se da dobar auto mora mnogo da košta uz malo sreće moze da se nadje extra auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ti mislis na onog...aaa ;)

Evo ima lep punto jtd za 1600e malopre videh u oglasu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

1,9jtd.. 2002 1600 evra..0607055155

988964_10204001457289770_750741589586350


to sam nasao na oglasima...pa vidi probaj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...