Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Dakle stilo 1.2 16v 59kw, kod mene oko 1.5god, 220 000 km na satu, 6b, klima itd klasika. Alu felne 16x7 4x100, gume 205 55 16, lajsne sam ofarbao u boju kola, jos kvake ostale da se ofarbaju, nikako da ih skinem :) Zbog potrosnje, pre svega gradske voznje je pre 5 dana ugradjen plin i to je to za sad. Ko kaze da ovaj motor trosi 5 l benzina po gradu svaka cast... Uskoro bi trebalo da padne spustanje i felne blade 17", cim se otplati TNG :) Ako nekoga nesto zanima nek pita slobodno :)

image.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos jedan :thumbsup:

Sve nas je vise,a moram priznati svaki sa lepim felnama ;)


Super su i lajsne u boji.

Koje godiste je masina?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima  :thumbsup:

Zaboravi da napisem, 2002 god je. Nisam ni znao da ima ovoliko 1.2 16v dok nisam poceo da ga vozim.  :thumbup:

Jesu felne bile na kp jer sam tada nasao blade 17" za manje pare, ali one se prodale i posle sam odustao od prodaje, ostace za zimski set.

Raspolozen sam, ali nisam u mogucnosti da idem jer radim :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš mi se dopada sa lajsnama u boji :thumbup: Kao što sam već pisao X puta, sasvim korektna motorizacija za moj pojam i ne bih mu ništa zamerio... Fali mu neko diskretno potamnjivanje stakala... Nadamo se da ćeš biti u mogućnosti da posetiš neki od narednih skupova u Šumadiji :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tek sam sad video ovu temu. Dobrodosao,zemljak! Sto rece Stilisa,lepo je sto ima jos nekog iz AR. Ako si raspolozen,i ako imas vremena,mozes sa nama sutra u KG na druzenje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo konacno posle dugog traganja stigle 17"-ice Blade  :wub:  :wub:  :wub:  . Napred trenutno baloni 215 50 17, ali i to ce biti reseno za neki dan. nazad klasika 215 45 :) Da napomenem da je juce uradjen i atest plina. :D

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^

16" su bile prethodne felne, za cepove cu videti da probam da napravim, mada meni se svidjaju i ovako bez cepova :)

A motor bi trebao bolje da podnosi 17" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li koristis neki photo editor za slike ali Stilo izgleda odlicno :thumbsup:

 

Blade mu dobro stoje,ali prethodne su meni licno lepse :blushing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To, to, to Dante, sad jos ga ubedi da da meni Blade. :D :D

I meni se svidjaju i bez cepova, mozes da probas da stavis samo mali plasticni cep u rupu tu, kao kolega sa foruma, potrazicu sliku pa cu ti poslati sta mislim. Jeftina varijanta, ionako skidaju te poklopce ko 2 i 2. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...