Jump to content
FAS Goran
Dule 021

P: VW Golf GTI 2.0 TFSI Edition 30 2007

Recommended Posts

Prodajem ovaj izuzetno redak automobil koji je napravljen u svega 2280 primeraka i ima kolekcionarsku vrednost. Napravljen je povodom 30 godina postojanja GTI modela i zbog toga ima pojacan motor koji ima 169 kw  tj 230 ks. Motor je tjuniran u Oettinger-u za 1150 eura i sada ima 305 ks a verovatno se zapitate kako ide i ja cu reci 5,3s  do 100 km/h i  maksimalno 280 km/h.

Menjac je DSG sa 6 brzina i ima i komande na volanu za promenu brzina.Menjac je pravi tehnoloski biser jer salta brze nego sto bi menjao sam vozac i otud i bolje karakteristike nego sa manuelcem.

 

Pored standardne opreme  koja sadrzi automatsku dvozonsku klimu,ASR,TC,centralnu bravu,el podizace stakala x 4,air bag x 10,bord kompjuter,sportska sedista sa polukozom,fabricku muziku,fabricke ksenon farove sa prskalicama,senzorom za noc... vanserijske su alu felne Baracuda Zunami 18" koje kostaju 1200 eura, SuperSprint auspuh kompletan od motora koji kosta 1500 eura,Billstein amortizeri i H&R opruge koji kostaju najmanje 1000 eura,bad lock haubu i masku bez znaka,branike,karbonski usis Oettinger 300 eura.

 

Sve u svemu  ovakav auto  u standardnoj izvedbi u inostranstvu na oglasima krece od 12k eura  dok ja ovaj ovde kod nas  sa svim dazbinama  i spremnog za registraciju cenim 11500 sto je cifra za koju  se auto vise ne moze uvesti jer je uveden novi AMSS katalog pored homologacije i ekoloske takse.

Moj broj telefona je 063-10-20-110 a sto se tice auta u racun moze da udje i neki drugi auto po realnoj ceni. Naravno za kes moze dogovor oko cene.

 

Evo i slika.

 

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg

5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg

9.jpg10.jpg11.jpg12.jpg

13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg19.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto je BOMBA. Nemam reci. Secno sa prodajom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Totti meri pritisak , sad će.

Ajmo Dante da te više ne prozivaju da voziš najmanji benzinski Stilo na forumu.

Edited by ivan.ik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisao sam u drugoj temi da legendu ne smem da komentarišem... A i subjektivan sam kad je GTI u pitanju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ivan.ik pa da me posle prozivaju da sam vagenovac :laughing:

...a i ovaj forum je mali za 2 vagenovca  :secret:

 

Jok ne bi bio vagenovac da si imao više para kada si kupovao Stila.  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slika motora.  

 

motor.jpg

 

Sto se tice cene ona je otisla na 10999 eura  a za kes  moze i dogovor sa lepom korekcijom jer mi nije cilj da stoji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...