Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Je l' ga poznajes mozda? :)

Moram da se raspitam malo ko je imao tog stila :). Mozda ga znam iz vidjenja inace ovako ne verujem. Setio bih se po stilu da ga znam :D. Ako budem saznao ko je taj decko jel imas nesto da mi kazes,da mu prenesem nesto? Hahaha ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stilo je iz uvoza, isao je na ime kupca. On uvozi iz Austrije kola pa ih prodaje (verovatno ih sredi malo, malo vise, pa dalje kako vec ide :D).
Pa dobro, za ove pare koje sam imao nisam ni mogao nesto mnogo da ocekujem. Znao sam odma' u startu da ce biti nekih ulaganja, plus su iskocila jos neka nepredvidiva ulaganja. Ali dobro...
Ovo mi je prvi auto, tako da bih verovatno i sada, posle pola godine koliko je vec kod mene, opet isto postupio.

 

Pratim i dalje po oglasima, i nisam vidjao Stilo 59kw u tom cenovnom rangu. Uglavnom su benzinci 1.6, malo manje 1.8 i jtd 115ks. Ja sam bas taj trazio, posto ga ovaj moj drug ima i stvarno sam bio zadovoljan kako ide.

 

Zna i ovih 80 konjica da navuce osmeh na lice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

MilanStilo. Bane je kupio kola od Dejana Maric. On zivi u Grabovici malo iznad PapriPrinta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta znam ovde u gm ko je uzeo kola od njega oni ga hvale.On ide na foru da sto pre proda kola i ne lupa velike cene.Moj kolega mu je komsija i uzeo he od njega 3 auta i bas je prezadovoljan na njih,kaze da nabavlja dobra vozila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam se setio,video sam ga par puta al ga ne znam licno. Skoro je isao drugar kod njega da pogleda onog crvenog seata. Bilo koja polovna kola da si uzeo imao bi ulaganja, samo je pitanje koliko :). Ma bitno da se on tebi svidja i da te dobro sluzi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

za nase puteve i 13 su mnogo al sta da radimo.:-) kad resis tu smo da pomagamo.

Ko ti kaze, gle 18' kako mu stoje i to je spustan :)

6u5esaqy.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skup sport mnogo :)
Meni u nekim trenutcima i 16'' deluje mnogo, pogotovu što je 15'' malo udobnija i dosta jeftnija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma Mico ja bi mu turio i 20 jer stilo bas ima velike rubove mesta kolko oces nego decku je mnogo i 17 ne citas a za puteve nase sjajne kazem da je mnogo i 13. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma 16" su mi nekako najpristupacnije. Celicne 15" cu da ostavim za zimske, a letnje cu na 16", male su mi 15" za alu felne, pojede ih Stilo.

 

Video sam ovde na forumu jedan sivi Stilo, mislim da je iz KG, sa crnim krovom i crnom haubom, ima 18" na njemu. Perverzija kako izgleda, ali cini mi se da je napisao da je dao 80.000 za set guma :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mislim da mu je 18 jako mnogo...16 mu je prava mera,ali 17 je lepse...e sad,trebas da vidis sta zelis pa polako. Doci ce i felne na red. Ja vec godinu dana jurim felne i nikako da ih stignem

Ali bice jednom prilikom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jurim one fabricke 16" iz dynamic opreme. Bile su skoro po oglasima nove za 130e, a i ovde na forumu je prodavao jedan clan. Jbg, nisam imao tada pare (nemam ni sada za felne :D), nacicu valjda nesto kad resim da uzimam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vozio sam 16" 2god, sad 17" nekoliko meseci. Ne vidim razliku nigde osim u ceni guma i izgledu!.

E da, 17" zna po nekad malo jace da povuce levo ili desno kad se naidje na kolotrage i slicno.

To je sve

 

+1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...