Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ma zimu nece da pregura sigurno.

Jos pre dve godine sam rekao da nece, pa je izdrzao nekako :D Onda se i proslu provuko, ali sam morao svaki dan da palim kola i vozikam se da dopunim, dok je bilo ono bas hladno :D

Znao sam ja jos odavno da mu ove zime stize zamena.

 

Ali dobro, zasluzio je :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto sma i ocekivao :)
Juce podjem na posao, dajem kontakt, zaverglao dve sekunde i taman da upali - cvrc :D Kazaljke na nulu.

Posle 3 zime kod mene (dosao sa autom) izdahnuo je FIAMM 70Ah 680A...

 

Nisam uopste trazio i razmisljao koji cu, odma jutros otisao u prodavnicu u kojoj znam da imaju FIAMM i uzeo 71AH 680A... 7800din sa starim akumulatorom, inace je 8 i nesto.

batteria_fiamm_titanium_pro_l3b71.png

 

Auto mi nikad lakse nije upalio ni leti, a kamoli zimi :D

 

Cekamo neki debeli minus pa da vidimo :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce odradjen i 4. mali servis kod mene, za razliku od prethodna dva puta kada sam servis radio na 8500km, ovaj put odradjen na skoro 12.000. Godina jos nije prosla, ali resio sam da odradim. Ponovo sipao Seleniu TD, zamenio filter ulja i filter vazduha. Filter goriva nisam hteo jer je menjan pre 9 meseci, njega cu na sledecem servisu.

Na 12.000km potrosnja ulja je nekih 4-4.5 deci, po mojoj proceni gledajuci sipku.

 

Inace drugo nista novo na Stilu. Jako mi je zao sto mu ne posvecujem dovoljno paznje (kao ranije), ali jbg, sta da se radi.

 

Imao sam i neko malo cukanje, udario me jedan sto je gurao kola, ja stajao u koloni na semaforu. Ulubljena zadnja desna vrata ispod lajsne. Treba i to da se sredi, ali nikako da se nadje vremena.

 

Ove zime je odlicno sluzio, palio uvek iz prve (nov akumulator) i Wintere nigde nisu zakazale :D

39b0501d1db4c804cedf390d2cd0e36e.jpg7a2963365d2604f8daef0a457b23378f.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mali update posle jos jednog uspesnog puta

I da, od skoro imam i ja trudnicu :)IMG_20170706_224658_258.jpg20170703_131214.jpg

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nek je sa srecom! Da je zivo i zdravo :D

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cim se stabilizuju finansije posle odmora, a i spuste malo temperature...prevremeni porodjaj :)

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo nemoj da konsultujes Micu i sredice se sve to opusteno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stariji covek, ne ide :D

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...